Našel jsem si novou LÁSKU…

Rád bych vám představil svoji novou LÁSKU…

Ale nebojte se, nejedná se o novou ženu nebo přítelkyni. Je to nová LÁSKA jejíž benefity jsme s mojí ženou začaly využívat každý den.

🌿💚 Je to naše nová LÁSKA, která nám pomáhá uvolnit stres, úzkosti…

🌿💚 Je to naše nová LÁSKA, která nám pomáhá pozitivně ovlivňovat naši psychiku…

🌿💚 Je to naše nová LÁSKA, která nám pomáhá mít kvalitnější a hluboký spánek, kdy se ráno probouzíme bez pocitu únavy…

🌿💚 Je to naše nová LÁSKA, která nám pomáhá zlepšit náladu, povzbudit, koncentrovat se nebo se jednoduše uvolnit do přítomného okamžiku…

🌿💚 Je to naše nová LÁSKA, která nám zrovna nyní pomáhá s imunitou a vypořádání se s nachlazením celé naší rodiny…

🌿💚 Je to LÁSKA, která pochází z naší Božské přírody – láska, která v sobě obsahuje esenci a duši naší matky přírody.

Je to nová LÁSKA v podobě esenciálních olejů…

Ano, všechny zvýšené pozitivní účinky nám přináší do života bohatý svět esenciálních olejů.

Dovolte mi s vámi sdílet naše zkušenosti, protože možná také zjistíte, že se můžou esenciální oleje stát součástí i vašeho denního života, který vede k celkové změně životního stylu.

Na začátku, když s tím přišla Lucy, tak jsem se k tomu moc neměl. Byl jsem skeptický. Myslel jsem si, že je to jako hezký, ale že to budou vyhozené peníze. Měl jsem s oleji svoji zkušenost asi 7 let zpět a nijak mě to neoslovilo. Kromě toho, že hezky některé voní, ale za tu cenu to nemá smysl (říkal jsem si).

Vyšel jsem z omylu, když nakonec Lucy objednala sadu olejů, ke které byly ještě 2 difuzéry zdarma. Okamžitě jsem propadl síle esenciálních olejů, protože jsem už po prvních sekundách začal vnímat pozitivní účinky na moji mysl, psychiku a stres, který jsem prožíval.

🌿💚 Zde se podívejte na krátké video, jak rychle působí esenciální oleje na tělo! >>

Přečtěte si také: Kdo chce 2 vysoce kvalitní difuzéry na esenciální oleje ZDARMA?! >>

Byl jsem po 7 letech najednou uchvácen aroma-terapeutickým účinkem olejů a když jsem použil oleje na meditační práci s Anděly, tak jsem se ještě více zamiloval. Protože mě oleje pomáhali být v meditaci více přítomné a lépe ji prožívat a také jsem cítil, že mi pomohl tento konkrétní olej ve spojení s Anděly.

Jak jsme se tímto nákupem sady olejů dostali do světa aromaterapie a esenciálních olejů, tak jsem začali zjišťovat k čemu všemu je můžeme začít používat.

Ráno po probuzení se nadechnout kapky oleje vede k probuzení a aktivaci mnohem lépe než káva. Když se potřebuji soustředit na práci, tak mohu aplikovat olej na zátylek, několikrát se nadechnout a během minuty na sobě vnímám účinek.

Zjistili jsme, že můžeme difuzér zapnout večer než jdeme spát a že nám esenciální oleje pomáhají mít mnohonásobně kvalitnější spánek. Stačí prostě nakapat pár kapek správného oleje do difuzéru a vyspíte se do růžova, jako malé děti.

K lepšímu spánku také skvěle pomáhají Vedené MEDITACE pro kvalitní a hluboký SPÁNEK, které jsou nyní s Mega SLEVOU jen za 497,- Kč! >>

Na stres také kromě olejů výborně fungují Vedené MEDITACE zvládání STRESU a stresových situací, které jsou také s Mega SLEVOU jen za 497,- Kč! >>

Také jsme zjistili, že mají tyto vysoce kvalitní oleje pozitivní dopad na imunitní systém a pomáhají léčit nemoci. Nyní jsme všichni včetně dětí po dlouhé době nachlazení, takže nám oleje pomáhají k našemu uzdravení.

Dále jsme zjistili, že nám specifické směsi olejů můžu pomoci v odpuštění, léčení vnitřního dítěte, navození harmonie, stanovení záměrů a cílů, uvolnění toho, co nám neslouží a dalších záměrů, které se nám na naší životní cestě skvěle hodí.

Najednou jsem viděl, že zázračný svět aromaterapie nám začíná pozitivně měnit život a protože to tak skvěle pomáhá k lepší meditaci a životu, tak chceme s vámi tyto svoje zkušenosti sdílet.

Zajímá vás, jak je můžete začít používat také? Chtěli byste více informací, jak mohou pomoci ve vašem životě vám? 

Chcete zjistit, jaké oleje jsou kvalitní a má smysl do nich investovat a které mají sice název esenciální olej, ale nemají terapeutické účinky?

Nebo máte jakýkoliv jiný dotaz nebo zájem?

Z naší poslední zkušenosti jsme zjistili, že pokud máte o tuto akci zájem, nebo byste chtěli proniknout do světa esenciálních olejů a nebo vás to zatím jen zajímá, máte nějaké otázky, obavy a i možná skepsi (což je v pořádku, protože to opravdu zní až moc dobře), tak je nejlepší si domluvit online schůzku, kde můžeme probrat jakékoliv potřebné detaily.

Tato online schůzka je nezávazná a zdarma – to znamená, že podmínkou není koupě olejů a ani cokoliv jiného. Jsme tu pro vás, abychom vám dodali informace, které potřebujete a mohli jste sami udělat informované rozhodnutí.

✅ Ať už že ANO, do toho jdu, protože je to naprosto BOŽÍ…

❎ A nebo, že to toho nejdu nebo třeba později…

Pojďme se tedy rovnou domluvit na termínu naší online schůzky – klikněte SEM a rezervujte si svůj termín! >>

Uvidíme se buď všichni tři – Já, Lucy a vy nebo někdo z nás…

Jiří a Lucy Majkusovi

Meditace ZDARMA!

Stáhněte si ZDARMA audio nahrávku Vedené MEDITACE: "Odstranění BLOKŮ z minulých VZTAHŮ"...