Chcete také 2 vysoce kvalitní difuzéry na esenciální oleje ZDARMA?


🌿💚 Pokud jste četli minulý článek, tak už víte, že jsem si našel novou LÁSKU – článek si přečtěte zde! >>

Lásku v podobě esenciálních olejů, kterou s mojí ženou Lucy sdílíme…

Ze začátku jsme nevěděli s jakým olejem začít, a cítili jsme se v tom trochu zmatení. Otázky typu stačí jeden olej nebo je jich potřeba víc? Který olej k čemu je? To a dalších spoustu otázek…

Na tyhle otázky jsme našli jedno komplexní řešení, a to je že jsme začli se startovací sadou 11 superkvalitních esenciálních olejů, které řeší spoustu problémů jako kvalitnější spánek, kdy se ráno budíme odpočatí, posilujeme imunitu, oleje které prohlubují meditaci a prožitek z ní a další…

Pro Lucy byl spouštěčem k nákupu této sady když byli 2 ultrasonické difuzéry zdarma, tak si řekla, tak do toho jdu, a teď je tu ta příležitost znovu …i pro vás…

Rádi bychom vás informovali, že tento měsíc probíhá speciální akce pro nové lidi, kdy můžete získat 2 vysoce kvalitní difuzéry ZDARMA právě ke startovací sadě 11 super kvalitních esenciálních olejů…

Na výběr máte ze dvou startovacích sad, kde je buď difuzér vlevo a nebo vpravo. A k tomu dostanete ještě druhý difuzér ZDARMA jako dárek.

Difuzér je také vysoce kvalitní, což je při práci s esenciálními oleji klíčové, aby měli i touto formou své výborné aromaterapeutické účinky. Bez nich to bude jen hezky vonět a to není jediným naším cílem.

Naším cílem je kromě skvělých vůní také aromaterapeutický účinek. Aby skutečně byl, tak potřebujeme mít vysoce kvalitní samotné oleje a při práci s difuzérem také kvalitní difuzér.

Jinak jsme vyhodili své peníze za kvalitní oleje…

Startovací sada je právě začatkem, jak vstoupit do bohatého světa esenciálních olejů. Upřímně tou nejlepší investicí. Esenciální oleje a difuzér by nemeěy chybět v žádné domácnosti, hlavně v dnešním světě, kdy jsme vystaveni spoustě skodlivé chemie a nástrahami viru, kam se podiváme.

Kvalitní difuzér a kvalitní oleje nám pomohou pročistit a desinfikovat vzduch, pracovat na posílení imunity celé rodiny, pomoci s respiračními onemocněními, zažívaním, bolestmi zad & svalů, se spánkem a emocionálnim balancem, atd., ale také zaměnit toxické produkty, které kupujeme, za jednoduché, namíchané s oleji, naprosto přírodní varianty (například osvěžovače vzduchu).

Pokud chcete difuzérem zaměnit vonné svíčky, tak věřte, ze esenciální oleje nejsou jen vonnými esencemi. Mít domácnost plnou vůni, ale také vůněmi, které mají pozitivní dopad na naše zdraví a psychiku, to ovsem dokážou jen opravdu čisté, 100% přírodní, terapeutické esenciální oleje. 

Z naší zkušenosti jsme zjistili, že pokud máte o tuto akci zájem, nebo byste chtěli proniknout do světa esenciálních olejů a nebo vás to zatím jen zajímá, máte nějaké otázky, obavy a i možná skepsi (což je v pořádku, protože to opravdu zní až moc dobře), tak je nejlepší si domluvit online schůzku, kde můžeme probrat jakékoliv potřebné detaily.

Tato online schůzka je nezávazná a zdarma – to znamená, že podmínkou není koupě olejů a ani cokoliv jiného. Jsme tu pro vás, abychom vám dodali informace, které potřebujete a mohli jste sami udělat informované rozhodnutí.

✅ Ať už že ANO, do toho jdu, protože je to naprosto BOŽÍ…

❎ A nebo, že to toho nejdu nebo třeba později…

Pojďme se tedy rovnou domluvit na termínu naší online schůzky – klikněte SEM a rezervujte si svůj termín! >>

Uvidíme se buď všichni tři – Já, Lucy a vy nebo někdo z nás…

Jiří a Lucy Majkusovi

Meditace ZDARMA!

Stáhněte si ZDARMA audio nahrávku Vedené MEDITACE: "Odstranění BLOKŮ z minulých VZTAHŮ"...