Pro všechny, kteří chtějí potkat svoji SPŘÍZNĚNOU DUŠI!

Vstup do online kurzu je znovu OTEVŘEN a ještě k tomu s  novými BONUSY

Už se také delší dobu TRÁPÍTE tím, že potkáváte pro sebe stále ty nevhodné potenciální PARTNERY?

 

Nahlodává vás nepříjemný pocit a myšlenka, že možná nakonec přece jen zůstanete sami?

 

Chtěli byste také konečně potkat toho "PRAVÉHO" životního partnera, který vás naprosto skvělé doplní a se kterým máte pocit, že je vám "SOUZENO" být?

 

Nechcete zůstat na dobro sami, nebo v TOXICKÉM vztahu a smířit s tím, že toho IDEÁLNÍHO partnera nikdy nepotkáte?

 

Zamyslete se nad tím, jaké by to bylo mít vedle sebe milovaného parťáka, se kterým jste společně silnější, a se kterým zvládnete jakékoliv výzvy, které vás potkají...

Objevte PRAVOU LÁSKU!

Naučte se nejen přitáhnout LÁSKU, ale také pochopit sami sebe, uzdravit minulost a vytvořit VZTAH, který si zasloužíte. Proto rozkryjte TAJEMSTVÍ trvalého štěstí ve vztazích a najděte svoji SPŘÍZNĚNOU DUŠI...

Otevřete se cestě k velké lásce a připravte svou mysl a srdce na přijetí vaší osudové lásky a přestaňte nevědomky odpuzovat tu pravou osobu, která je vám souzena....


Možná si říkáte, že se vám to nikdy nestane...

My jsme si to před několika lety říkali také. A moc dobře víme, že to není vůbec jednoduché se s těmi všemi nepříjmenými pocit střetnout.

Nahlodávají vás myšlenky obav a strachu, jestli pro sebe někdy najdete toho vhodného partnera, životního parťáka, který se k vám hodí a se kterým vám bude dobře...

Možná si začínáte říkat, jestli není nějaký problém s vámi, jestli o vás bude mít vůbec někdo, koho byste chtěli zájem. 

Víte, problémem není to, že nemůžeme být sami a když jsme single, že je to špatně. To není problém. Často krát to může být důležité období, kdy jsme single, abychom se připravili na ten náš "PRAVÝ VZTAH"...

Je to z jedné strany výborné období, kdy se velmi vyplatí se soustředit na poznávání sebe sama. Na to, co chceme... na to, co nechceme. Jaký chceme mít vztah a jaký chceme žít život.

Problémem se to stává, kdy si už přejeme něco jiného, než být sami, ale nedaří se nám potkat pro nás toho vhodného partnera.

Můžeme být sami, protože se nám nedaří najít vhodného partnera a nebo můžeme žít sami, protože jsme se pro to rozhodli sami. 

Chceme se věnovat sobě a svému životu - dát si ho do kupy. To není žádný problém a často je to DOBRÁ volba...

Ale co když už to chceme změnit, ale NEVÍME JAK?

Z toho vznikají 3 různé problémy, které možná také znáte a které vytváří v našich životech mnoho dalších a vedlejších problémů a trápení...

1⃣ Problém č.1: Skočíte hlavou hlavně už do nějakého VZTAHU, protože nechcete být sami a nechcete se cítit, že je s vámi něco divnýho...

Tlak společnosti, tlak rodičů a okolí a tlak nepříjemného pocitu samoty mnoho lidí žene do vztahu s naprosto pro ně nevhodným partnerem.

Často s myšlenkou, že ho časem změní, nebo že se změní sebe. Nebo že jsou moc nároční na výběr partnera, a měli by přestat být tak kritičtí. 

"Hlavně už nebýt sám... ufff"...a zahnat všechny tyto nepříjemné pocity...

Důsledky?

Stejně nebudete nikdy v takovém vztahu spokojení. To ve výsledku bude mít dopad nejen na vás a vašeho partnera, ale i na vaše široké okolí a potenciální děti s takovýmto partnerem.

Budete si muset lhát o tom, jak to s partnerem máte a tato lež bude deformovat celý zbytek vašeho života, protože budete muset i uzpůsobit zbytek života, abyste tuto lež skryli před sebou i před světem.

A věřte nám, jako děti takto nespokojených rodičů, kteří žijí v takto nespokojeném vztahu, bychom mohli vyprávět o důsledcích na náš život a myslím že i většina společnosti. 

Pak máte dvě možnosti:

1) Můžete se pokusit změnit buď svého partnera, nebo sami sebe podle představ toho druhého a trápit tak sebe, svého partnera a svoje okolí po zbytek života. 

... nebo ...

2) Můžete vztah ukončit a dát sami sobě a svému partnerovi svobodu, abyste si oba mohli hledat vhodnější protějšky. 

A jste opět na začátku. Jak najít vhodného partnera...

2⃣ Problém č.2: Začnete mít pocit, že vy nejste hodnotný člověk a nikdo, kdo by se k vám hodil o vás nebude mít zájem...

A tak nepříjemný pocit obrátíte sami proti sobě.

Začne vás nahlodávat myšlenka, že je s vámi něco špatně. Začnete mít strach, že skončíte celý život sami a protože si nechcete zvolit variantu č.1, tak se utápíte v těchto nepříjemných pocitech.

Začne to nahlodávat vaše sebevědomí, váš sebeobraz. To, jak vidíte sami sebe, co si o sobě myslíte a jak o sobě přemýšlíte.

Můžete začít vnitřně ponižovat sami sebe a tento nepříjemný pocit, že je s vámi něco špatně začne toxikovat i ostatní oblasti vašeho života. 

Může začít ovlivňovat vaši finanční situaci. Může začít ovlivňovat vaše zdraví, stravovací návyky, nadváhu a mentální a emocionální zdraví.

Nic příjemného...

3⃣ Problém č.3): Začnete sami sobě LHÁT, že vám to takto single vyhovuje, a že nikoho nepotřebujete...

Protože si nezvolíte strategii č.1 a ani č.2, tak chcete nepříjemný pocit a myšlenku, která přirozeně přichází ignorovat, obkecat a potlačit.

Sice uvnitř sebe víte, že vám to nevyhovuje, ale protože nechcete čelit pocitům zklamání, frustrace a strachu, co kdyby to byla pravda, že s vámi něco opravdu je, tak si raději vytvoříte na vaši ochranu příběh, že vám to takto vyhovuje.

A protože to není vaše skutečná PRAVDA a protože si nemůžete přiznat, že se tak cítíte, tak se vaše situace také nemusí ani změnit.

Vždyť přece vykládáte sami sobě a svému okolí, že je to takto v pořádku. Tak proč by se mělo něco měnit?

Chci vám říct, že tyto pocity moc dobře známe, a že pokud máte přirozenou touhu mít skvělého partnera, který se k vám naprosto hodí a se kterým si vytvoříte nádherný vztah, tak že se to může opravdu stát i vám.

Neházejte flintu do žita...

I když se můžete cítit, že vy toho PRAVÉHO partnera pro vás nepotkáte, tak vám chceme říct, že to nemusí být vůbec PRAVDA...

Takovéto pocity jsou v podstatě falešné a lživé. Jediné, na co poukazují je, že pokud nic nezměníte, tak se to tak stane. 

Nemusí to tak zůstat, pokud se s tím rozhodnete něco udělat a pokud si přiznáte svoji potřebu žít v takovém vztahu s pro vás ideálním partnerem.

💞 Když mluvíme o tom PRAVÉM, IDEÁLNÍM partnerovi, tak tím myslíme PRAVÝ a IDEÁLNÍ pro vás.

Nemyslíme tím obecné předsudky o dokonalém partnerovi. To jsou spíše věci prestiže, kdy chceme, aby nám partner zlepšil status ve společnosti jako například: měl by to být doktor, slušně vychovaný, měl by mít hodně peněz, aby mi ho schválili známí a rodina...

Myslíme tím, kdo je PRAVÝ a DOKONALÝ pro vás... Kdo se hodí k vaší duši a k vaší životní cestě....

Autoři projektu...

Jsme Jiří a Lucy Majkusovi a jsme spolu již 9 let, z toho 8 let žijeme v manželství.

Každý z nás udělal na sobě důležitou vnitřní práci k tomu, abychom se mohli vzájemně potkat a svoje zkušenosti s vámi budeme v kurzu sdílet.

Také budete vycházet ze zkušeností našeho již téměř 10 letého vztahu, takže se dozvíte to, co by nám ušetřilo spostu trápení, energie, času i peněz.

Společně jsme začali v roce 2016 projekt HarmonickýVztah.cz, který se později přerodil na VedenéMeditace.cz a Lucy byla nyní na mateřské dovolené s dvěma dětmi a nyní se opět pouštíme do společného projektu - Jak si přitáhnout PRAVÉHO partnera.

Jaké PROBLÉMY může způsobit, když žijeme pro nás s tím nevhodným partnerem...

Žít s nevhodným životním partnerem může mít negativní dopady na různé oblasti života. Zde je seznam problémů, trápení a starostí spojených s takovým vztahem:

😔 Duševní a emocionální zátěž.

Nezdravý vztah může přinášet vysokou míru stresu, napětí a emocionálního utrpení.

Partner může být nevhodný kvůli nedostatečné komunikaci, nevěře, emocionálnímu zneužívání nebo jiným negativním vzorcům chování. To může vést k pocitům osamělosti, frustrace, nejistoty a deprese.

🤒 Zdravotní problémy.

Nepřiměřený partnerský vztah může negativně ovlivnit fyzické zdraví. Stres a napětí spojené s takovým vztahem mohou vést k vyššímu riziku srdečních chorob, vyčerpání, problémům se spánkem a dalším zdravotním obtížím.

Nedostatek podpory a emocionálního naplnění může negativně ovlivnit celkovou pohodu.

💸 Finanční nestabilita.

Nevhodný životní partner může mít negativní dopad na finanční stabilitu. To může zahrnovat neodpovědné utrácení, nedostatek společného plánování a řízení financí nebo dokonce finančnímu zneužívání.

Nezájem o osobní rozvoj a absence důležité zkoumání vlastních vzorců o penězích vede k mnoha zbytečným konfliktům. To vše může vést k finančním problémům, dluhům a nepříjemným situacím.

💼 Kariérní stagnace.

Nezdravý partnerský vztah může brzdit tvůj profesní růst. Nevhodný partner může být kritický, neupřímný nebo ti bránit v dosahování tvých kariérních cílů.

To může vést k nedostatečnému seberealizaci, frustraci a nedostatečnému rozvoji profesního potenciálu.

📉 Omezený podnikatelský nebo projektový potenciál.

Pokud máte společný podnik nebo se podílíte na společném projektu s nevhodným partnerem, může to vést k problémům a neúspěchu.

Nevhodné rozhodování, konflikty a nedostatečná spolupráce mohou bránit v dosažení cílů a snižovat produktivitu.

⚫ Celková špatná kvalita života.

Špatný a nezdravý vztah může negativně ovlivnit celkovou kvalitu života. Trápení, nejistota a konflikty v partnerském vztahu mohou vést k pocitu nešťěstí, nespokojenosti a nedostatku naplnění.

To může sebou nést negativní dopady na další oblasti života, jako je rodina, přátelé a osobní rozvoj.

Je důležité si uvědomit, že nevhodný partnerský vztah může mít různé formy a projevy. Každý vztah je unikátní, a proto mohou být i negativní dopady specifické pro daný pár.

Nicméně, v obecné rovině je důležité věnovat pozornost a dbát na šťastný partnerský vztah, který přináší vzájemnou podporu, respekt, osobní růst a radost ze života.

Jak POZITIVNĚ ovlivňuje váš život vztah s tím pravým partnerem...

😎 Duševní a emocionální podpora.

Mít partnera, který vás opravdu chápe a podporuje, může přinést velký pocit duševní a emocionální pohody. Partner může být vaší oporou v obtížných časech, naslouchat vaším starostem a radovat se z vašich úspěchů.

Tato podpora může posílit tvou sebedůvěru a pomoci ti lépe zvládat stresové situace.

❤️ Zdraví.

Kvalitní partnerský vztah může pozitivně ovlivnit vaše fyzické zdraví. Studie ukazují, že lidé ve zdravých vztazích mají nižší riziko srdečních chorob, vyšší imunitní odpověď a delší očekávanou délku života.

Mít podporu a laskavost partnera může snížit hladinu stresu a napětí, které negativně ovlivňují zdraví.

💸 Finanční stabilita.

Společný životní partner může přinést finanční výhody. Dělit si náklady na bydlení, účty a další výdaje může snížit tlak na tvůj rozpočet a umožnit ti dosáhnout větší finanční stability.

Navíc můžete společně pracovat na finančních cílech a plánování budoucnosti, což může vést ke společnému bohatství.

🚀 Kariérní růst.

Podpora a povzbuzování vašeho životního partnera mohou posílit vaše profesní ambice a přinést vám větší úspěch ve vaší kariéře.

Partner vám může poskytnout rady, pomoci najít příležitosti pro rozvoj a podporovat vás při tvých profesních cílech.

🤝 Podnikání a společné projekty.

Pokud se rozhodnete podnikat společně nebo se zapojit do společného projektu, můžete využít sílu a dovednosti vašeho životního partnera. Spolupráce s ním může vést ke kreativitě, inovaci a lepšímu plánování.

💖 Kvalita života.

Láska a šťastný partnerský vztah přispívají k obecné kvalitě života. Mít blízkého partnera, se kterým sdílíte radosti, zážitky a výzvy života, může přinést větší spokojenost a štěstí. Partnerství může posílit smysl života a dát vám pocit sounáležitosti a důležitosti.

Silný a podporující partnerský vztah může mít pozitivní vliv na mnoho aspektů tvého života, včetně zdraví, financí, kariéry a celkového duševního a emocionálního blaha.

Těchto všech faktorů, pozitivních i negativních jsme si moc dobře vědomi, protože jsme jimi všemi prošli a tak víme, o čem mluvíme.

A protože víme, jak velký vliv má náš život jednak kvalita vztahu ale v první řadě výběr partnera, tak vám představujeme metodu, jak toho můžete dosáhnout také...

Takto jsem si přitáhl svoji PRAVOU partnerku...

Představujeme vám Online kurz: Jak si přitáhnout PRAVÉHO partnera...

Tento online kurz není jen o tom si někoho najít...

Online kurz: Jak si přitáhnout a udržet PRAVÉHO partnera není o tom si jen někoho najít, abyste nebyli sami. 

❌ Není to návod, jak někoho sbalit...

Naším záměrem není hlavně s někým být. Ani vás nebudeme učit, že musíte 3x týdně chodit někam, kde můžete potkat potenciálního partnera, abyste se s někým seznámili.

✅ Kurz je o tom si PŘITÁHNOUT pro vás toho PRAVÉHO partnera/partnerku, se kterým je vám SOUZENO být. Člověk, který souzní s vaší duší. Vaši SPŘÍZNĚNOU DUŠI...

Člověk, se kterým si rozumíte na mnoha úrovních.

✅ Kurz je také hodně o tom poznat sami sebe. Vytvořit si pevné základy proto, abyste mohli s takovým člověkem vytvořit HARMONICKÝ VZTAH. Naučíte se, jak zpracovávat své emoce, uzdravovat svoji minulost a minulé vztahy, které ovlivňují, jaké partnery si přitahujete. 

✅ Naučíte se, jak se stát emocionálně zdravým člověkem, protože jedině poté si můžete vytvořit harmonický vztah.

Být s tím PRAVÝM partnerem je extra důležitý krok, ale je to jen část této rovnice. Jsou to důležité základy proto, abyste si vytvořili kvalitní vědomý a láskyplný vztah.

V jaké kvalitě máme partnerský vztah ovlivňuje celkovou pohodu, jak se nám žije a ovlivňuje to naši psychiku, jak se nám daří v práci, ovlivňuje to naše peníze, zdraví atd...

Můžeme se cítit, že je život k ničemu a nemáme pak motivaci se sebou něco dělat. Může nás to pěkně vyšťavit, kdy nemáme sílu se svým životem něco udělat. 

Přestanete se soustředit na PRAVÉHO parnera a začnete se soustředit konečně na SEBE...

✅ Naučíte se a osvojíte si metody a hlavně návyky, kdy se přestanete soustředit na potkání vašeho pravého partnera a budete se soustředit na sebe. To je totiž klíčový návyk a postoj k tomu, abyste mohli žít v harmonickém vztahu.

✅ Proto vás naučíme metody a sebepoznávací techniky osobního rozvoje, které budete využívat i ve vašem VZTAHU s tím PRAVÝM partnerem.

✅ Naučíte se tak řešit problémy ve vašem vztahu (protože ty přijdou) a tím se naučíte tyto problémy překonávat. Bez těchto dovedností bychom spolu už dávno nebyli rozvedli bychom jsme se. 💔

Proto náš online kurz není je o tom někoho potkat a sbalit...

✅ Je to komplexní sebepoznávací kurz, který vám pomůže poznat sami sebe, jak se sebou pracovat, co v životě chcete, kdo je vaše spřízněná duše a naučíte se důležité základy a návyky pro to, abyste mohli žít v harmonickém vztahu.

Protože se může stát, že i ten PRAVÝ si nakonec sbalí kufry, bouchne dveřmi a odejde, pokud nevíme, jak řešit v našem vztahu problémy a konflikty. Proto se nebojte - nenecháme vás v tom a i na to myslíme.


Obsah online kurzu...

Týden č.1: Sebeuvědomění a očištění od minulých VZTAHŮ...

 • Představení kurzu a jeho cílů a očekávání.
 • Sebereflexe a identifikace bloků a vzorců a jejich následné uvolnění a osvobození.
 • Inventura vztahů.
 • Smutek jako léčivý pocit ke zdravějším vztahům.

Meditace č.1: Přeseknutí emocinálních vazeb a očištění od minulých VZTAHŮ...

V této meditaci si stanovíme ZÁMĚR se očistit od minulých VZTAHŮ, spálíme pomocí očistného OHNĚ přítomnost cizí energie v našich hranicích a následně přesekneme a uvolníme energetická a emocionální spojení s minulými vztahy.

Modul v hodnotě 990,- Kč!

Týden č.2: Posílení sebevědomí a přitažlivosti...

 • Techniky pro zlepšení vztahu se sebou, praxe sebelásky.
 • Jak přitahovat do svého života to, co chcete.
 • Jak vyzařovat přitažlivou energii.
 • Základy do práce s emocemi jako klíčem k vlastní přitažlivosti.

Meditace č.2: Vyzařování autentické přitažlivosti a spočinutí v LÁSCE k SOBĚ...

V této meditaci se střetnete se svojí naprosto úžasnou a fascinující duchovní KRÁSOU, kterou začnete vyzařovat do svého života vaší unikátní formou a způsobem.

Také oceníte sami sebe a dovolíte si zvědomit to, co se vám na vás samotných LÍBÍ...

Modul v hodnotě 990,- Kč!

Týden č.3: Manifestace a přitáhnutí PRAVÉHO partnera...

 • Stanovení jasných záměrů a identifikace PRAVÉHO partnera.
 • Vytvoření prostoru pro příchod nového vztahu.
 • Otevření se možnostem a posílení manifestace.
 • Záměrné jednání aktivní a pozitivní přitažlivosti.

Modul v hodnotě 990,- Kč!

Týden č.4: Budování kvalitního vztahu a vědomého života ve dvojici...

 • Komunikace a porozumění - klíčové dovednosti pro budování zdravého vztahu.
 • Společné hodnoty a cíle - jak se synchronizovat s partnerem.
 • Udržování vědomého a kvalitního života ve vztahu - péče o sebe a o vztah.

Modul v hodnotě 990,- Kč!

K tomu všemu ZDARMA tyto bonusy...

Bonusový RITUÁL: Andělský RITUÁL přivábení LÁSKY...

Doplňující bonusový rituál.

Bonus v hodnotě 490,- Kč!

Bonusová meditace č.1: Meditace pro LEPŠÍ VZTAH...

Doplňující bonusová meditace.

Bonus v hodnotě 490,- Kč!

Bonusová meditace č.2: Přitáhni si PRAVÉHO partnera

Doplňující bonusová meditace.

Bonus v hodnotě 490,- Kč!

Bonusová meditace č.3: Manifestace SPŘÍZNĚNÉ duše...

Doplňující bonusová meditace.

Bonus v hodnotě 490,- Kč!

Bonusová meditace č.4: Já jsem DOSTATEČNÝ...

Doplňující bonusová meditace.

Bonus v hodnotě 490,- Kč!

Bonusová meditace č.5: Meditace VDĚČNOSTI ve 4 oblastech života...

Doplňující bonusová meditace.

Bonus v hodnotě 490,- Kč!

Bonusová meditace č.6: Meditace přivábení LÁSKY...

Doplňující bonusová meditace.

Bonus v hodnotě 490,- Kč!

Životní a rodičovská INVENTURA...

Technika osobního rozvoje pro LÉČENÍ minulosti.

Bonus v hodnotě 490,- Kč!

Bonus: Strategický MEDITAČNÍ deník božských vhledů...

Doplňující bonus.

Bonus v hodnotě 990,- Kč!

Bonus: Strategický DENÍK osobní síly...

Doplňující bonus na práci s emocionálními spouštěči.

Bonus v hodnotě 990,- Kč!

Bonus: Zápisník VDĚČNOSTI a ÚSPĚCHŮ + Meditační cvičení VDĚČNOSTI...

Doplňující bonus na práci s vděčností.

Bonus v hodnotě 890,- Kč!

4 x ŽIVÉ vysílání ke každému týdnu 

Skrze tyto živá vysílání (ke kterým bude záznam) vám hlavně Lucy bude sdílet praktické příklady z našeho vztahu a našeho života.

A také bude prostor na zodpovězení vašich dotazů.

První živé vysílání bude v pondělí ve 20:30 a další bude po Vánocích.

Bonus v hodnotě 5000,- Kč!

Nový BONUS - Online kurz: Tajemství TRVALÉ ZAMILOVANOSTI v hodnotě 4997,- Kč zdarma...

Jak prohloubit nebo znovu přinést "ZAMILOVANOST" do vašeho vztahu bez toho, abyste museli projít bolestivým rozchodem a problémy s hledáním nového PARTNERA...

V tomto kurzu vám ukážeme, jak to udělat, aby zamilovanost ve vašem vztahu byla vědomým stavem, který dokážete ovlivnit.

​Ukážeme vám, že se můžete do sebe vzájemně zamilovávat znovu.. a znovu... a znovu... Není to žádné kouzlo nebo magie...

Tento online kurz jsme s Lucy vytvořili před 6 let a nyní není možné ho samostatně zakoupit, ale to, co se v něm naučíte, tak používáme v našem vztahu dodnes.

Online kurz obsahuje 10 video lekcí a 10 vedených meditací a vy jej získáte jako BONUSOVÝ DÁREK k online kurzu: Jak si přitáhnout a udržet PRAVÉHO partnera.

Toto jsou témata a meditace, které na vás čekají v bonusovém kurzu.

To, co se naučíte v tomto kurzu začnete používat i ještě před tím, než budete žít ve vztahu a ještě lépe se tak připravíte na to, abyste mohli vytvořit s vaším PRAVÝM partnerem harmonický vztah.

Téma č.1: Odvaha hluboce milovat a co nám v tom brání
 + Meditace léčení srdce

Téma č.2: Vztah jako léčivá svatyně + Meditace IDEÁLNÍHO vztahu...

Téma č.3: Jak vytvořit polaritu (sexuální přitažlivost)
 + Meditace polarity

Téma č.4: Síla pohledu do duše
 + Meditace vnímání

Téma č.5: Milování pomocí slov
+ Meditace nekonečné lásky

Téma č.6: Milování pomocí doteků
 + Meditace vděčnosti za partnera

Téma č.7: Nekonečné objetí
 + Meditace dávání a přijímání

Téma č.8: Líbání, sdílení dechu života
 + Meditace přitažlivosti

Bonus č.1: Tanec těla a duše
 + Meditace dokonalého milování

Bonus č.2: Jak sjíždět vlnu rozkoše
 + Meditace totálního uvolnění
 a přítomnosti

Celý online kurz včetně BONUSŮ je v hodnotě

20 647,- Kč! 


Jak to všechno funguje...

Kurz je rozdělen na 4 týdny a jednotlivé lekce, meditace a úkoly se vám budou odkrývat postupně. Budete mít vždy celý jeden týden na práci s daným tématem, abyste se mohli dostat do větší hloubky.

Vnitřní práce, kterou budeme společně dělat je totiž ten hlavní klíč k tomu, abyste mohli do svého života přitáhnout vašeho PRAVÉHO partnera.

1. týden - Uvolnění bloků z minulých VZTAHŮ...

2. týden - Posílení sebevědomí vyzařování přitažlivosti...

3. týden - Manifestace a přitáhnutí PRAVÉHO partnera...

4. týden - Budování a žití ve VĚDOMÉHO vztahu...

Ke studiu si nepotřebujete rezervovat konrétní čas. Po otevření lekce už vám zůstane přístupná napořád, a můžete si ji projít a nastudovat, kdykoliv se vám hodí. 

Vedené Meditace jako BONUSY...

Ke každému modulu/týdnu budete mít také audio nahrávku Vedené meditace pro větší INTEGRACI daného tématu.

V těchto nahrávkách meditací bude pro vás vše připraveno a vám si stačí jen danou meditaci pustit do sluchátek.

Meditace mají v průměru kolem 20 minut a pomůžou vám udělat důležité vnitřní proměny, otevřít a aktivovat uvnitř vás to, co je potlačené a co potřebujete k tomu, abyste si přitáhli vašeho PRAVÉHO partnera.

Úkoly, cvičení a deníky...

Tyto praktické cvičení jsou další důležitou součástí kurzu. Čas, který strávíte sebereflexí nad sebou, svojí vztahovou minulostí a tím, jaký chcete mít vztah budou na naší cestě k nezaplacení.

Jedno silné transformační cvičení, které vás čeká je INVENTURA vašich minulých vztahů. Toto cvičení vám změní život. To vám GARANTUJEME...

Bonusy...

Součástí kurzu jsou také doplňkové BONUSY, které ještě více obohatí naši společnou cestu. Tyto bonusy mají hodnotu celého programu a budete se k nim rádi pravidelně chtít vracet a používat je.

V online kurzu "Jak si přitáhnout PRAVÉHO partnera" najdete:

 • Týden č.1: Uvolnění zátěže minulých VZTAHŮ...
  Bloky z minulých vztahů ovlivňují nejen to, jaké partnery si nyní přitahujete, ale také jaký si následně vytvoříte vztah.
 • Týden č.2: Posílení sebevědomí a přitažlivosti...
  Zde budeme pracovat na své vlastní přitažlivosti, abyste se stali člověkem, který je schopný si vašeho PRAVÉHO partnera přitáhnout.
 • Týden č.3: Manifestace a přitáhnutí PRAVÉHO partnera
  V tomto týdnu se budeme ještě více ladit na to, co si chcete manifestovat a dozvíte se důležité manifestační techniky, které celý proces urychlují.
 • Týden č.4: Budování kvalitního VĚDOMÉHO vztahu...
  Dozvíte se základní a důležité postoje a techniky, jak to udělat, aby když potkáte pro sebe toho vhodného partnera, tak ho od sebe následně nepochopením vztahů neodehnali.
 • Bonusový RITUÁL: Přivábení LÁSKY...
  Bonusový rituál na přitáhnutí LÁSKY.
 • Meditace pro LEPŠÍ vztah...
  Bonusová meditace.
 • Meditace: Přitáhni si PRAVÉHO partnera...
  Bonusová meditace.
 • Meditace: Manifestace SPŘÍZNĚNÉ duše...
  Bonusová meditace.
 • Meditace: Já jsem DOSTATEČNÝ...
  Bonusová meditace.
 • Meditace VDĚČNOSTI ve 4 oblastech...
  Bonusová meditace.
 • Meditační DENÍK božských vhledů...
  Bonusový deník.
 • Strategický DENÍK osobní SÍLY...
  Bonusový deník.
 • Zápisník VDĚČNOSTI a ÚSPĚCHŮ + Meditační cvičení VDĚČNOSTI...
  Bonusový deník a meditace.
 • Online kurz: Tajemství TRVALÉ zamilovanosti v hodnotě 4997,- Kč
  10 video lekcí a 10 vedených meditací.
 • Bonusová MEDITACE: Přivábení LÁSKY...
  Bonusová meditace.
 • Životní a rodičovská INVENTURA...
  Bonusová technika osobního rozvoje.
 • 4 x ŽIVÉ vysílání
  4 vysílání ke každému týdnu - otázky a odpovědi plus dané téma

Hodnota celkem 20 647,- Kč a kurz je přístupný OKAMŽITĚ...

Tento jedinečný online kurz, která vám pomůže přitáhnout pro vás toho PRAVÉHO partnera, stojí nyní::

20 647,- Kč 

4 997,- Kč

(204 eur)


V online kurzu se dozvíte veškeré naše ověřené postupy z praxe a jak se to podařilo nám. Toto know-how jsme sestavili z našeho 10-ti letého vztahu a to, co se dozvíte vám ušetří mnoho strarostí, peněz a trápení.

Vy získáte všechny potřebné informace v jednom online kurzu.

Co byste měli udělat nyní?

Nyní máte dostatek informací k tomu, abyste se rozhodli.

Čili buď tuto stránku okamžitě zavřete a pokračujte ve vašem životě, tak jak do dnes a nebo vstupte do kurzu a vydejte se na tuto ​transformační jízdu do vašeho VNITŘNÍ SVĚTA...

​Klikněte na tlačítko, vyplňte objednávku, proveďte platbu (buď kartou nebo převodem) a jakmile platba dorazí, tak dostanete do emailu přístupy do členské sekce a také přístup k prvnímu tématu.

Co se stane po vaší objednávce?

​1. Je potřeba ​udělat objednávku a provést platbu.

Přístupy do členské sekce se vám vygenerují po zaplacení objednávky, proto doporučuji využít platby kartou. Využíváme zabezpečený systém GoPay. Při platbě převodem z účtu to může trvat 1-2 dny. Po zaplacení vám společně s přístupy do členské sekce přijde ne email potvrzení o zaplacení.

​2. Můžete se přihlásit do členské sekce.

S vašimi unikátními přístupy se přihlásíte do členské sekce.

​3. K videím a meditacím se můžete kdykoliv vrátit.

Videa a vedené meditace budete mít kdykoliv k dispozici ve vaší členské sekci a můžete si je pustit kdykoliv budete chtít.

Meditace si budete moci stáhnout do počítače nebo mobilu, abyste si je mohly pustit i bez připojení k internetu.

Rekapitulace...

 • Týden č.1: Uvolnění zátěže minulých VZTAHŮ...
  Bloky z minulých vztahů ovlivňují nejen to, jaké partnery si nyní přitahujete, ale také jaký si následně vytvoříte vztah.
 • Týden č.2: Posílení sebevědomí a přitažlivosti...
  Zde budeme pracovat na své vlastní přitažlivosti, abyste se stali člověkem, který je schopný si vašeho PRAVÉHO partnera přitáhnout.
 • Týden č.3: Manifestace a přitáhnutí PRAVÉHO partnera
  V tomto týdnu se budeme ještě více ladit na to, co si chcete manifestovat a dozvíte se důležité manifestační techniky, které celý proces urychlují.
 • Týden č.4: Budování kvalitního VĚDOMÉHO vztahu...
  Dozvíte se základní a důležité postoje a techniky, jak to udělat, aby když potkáte pro sebe toho vhodného partnera, tak ho od sebe následně nepochopením vztahů neodehnali.
 • Bonusový RITUÁL: Přivábení LÁSKY...
  Bonusový rituál na přitáhnutí LÁSKY.
 • Meditace pro LEPŠÍ vztah...
  Bonusová meditace.
 • Meditace: Přitáhni si PRAVÉHO partnera...
  Bonusová meditace.
 • Meditace: Manifestace SPŘÍZNĚNÉ duše...
  Bonusová meditace.
 • Meditace: Já jsem DOSTATEČNÝ...
  Bonusová meditace.
 • Meditace VDĚČNOSTI ve 4 oblastech...
  Bonusová meditace.
 • Meditační DENÍK božských vhledů...
  Bonusový deník.
 • Strategický DENÍK osobní SÍLY...
  Bonusový deník.
 • Zápisník VDĚČNOSTI a ÚSPĚCHŮ + Meditační cvičení VDĚČNOSTI...
  Bonusový deník a meditace.
 • Online kurz: Tajemství TRVALÉ zamilovanosti v hodnotě 4997,- Kč
  10 video lekcí a 10 vedených meditací.
 • Bonusová MEDITACE: Přivábení LÁSKY...
  Bonusová meditace.
 • Životní a rodičovská INVENTURA...
  Bonusová technika osobního rozvoje.
 • 4 x ŽIVÉ vysílání
  4 vysílání ke každému týdnu - otázky a odpovědi plus dané téma

Hodnota celkem 29 647,- Kč kurz je přístupný OKAMŽITĚ...

Tento jedinečný online kurz, která vám pomůže přitáhnout pro vás toho PRAVÉHO partnera, stojí nyní:

20 647,- Kč 

4 997,- Kč

(204 eur)Co získáte...

Zvýšení sebeuvědomění:

Kurz vám umožní lépe pochopit sami sebe, identifikovat vzorce a bloky z minulých vztahů a získat jasnější obraz o svých hodnotách a cílech.

Očista minulosti:

Cvičení a techniky v prvním týdnu vám pomohou uvolnit negativní emocionální zátěž a omezující přesvědčení z minulých vztahů, což vám umožní začít s čistým štítem.

Posílení sebevědomí a přitažlivosti:

Druhý týden kurzu se zaměřuje na posílení sebevědomí a sebelásky, což vám umožní zvýšit vaši přitažlivost a přilákat do svého života to, co si přejete.

Manifestace a přitažení pravého partnera:

Třetí týden se věnuje technikám manifestace a vizualizace, které vám pomohou přitáhnout ideálního partnera a otevřít se novým možnostem a možnostem lásky.

Budování kvalitního vztahu a vědomého života ve dvojici:

Poslední týden kurzu se zaměřuje na dovednosti komunikace, porozumění a budování kvalitního vztahu. Získáte nástroje a znalosti potřebné k udržení vědomého a naplňujícího života ve vztahu.

Skvělé BONUSY!

Doplňující bonusy v podobě Vedených MEDITACÍ a strategických deníků nádherným způsobem podpoří váš záměr si přitáhnout vašeho PRAVÉHO partnera.

Přidejte se také...

Přitáhněte si i vy vašeho PRAVÉHO PARTNERA...