Jak jsme začali s AROMATERAPIÍ a proč jsme se do ní ZAMILOVALI…

Dnes bychom s Vámi chtěli sdílet, jak nám přišly do života esenciální oleje a jak snadno můžeme přehlídnout příležitost, která se kolem nás nachází ale my ji nevidíme. 

Na začátku tohoto roku zemřel náhle na rakovinu manžel mojí mámy. Tato událost námi opravdu hluboce otřásla a začali jsme se v nitru ptát, co můžeme udělat pro to, abychom žili delší a kvalitnější život, aby jeden z nás nemusel odejít předčasně a nechat tu druhého samotného dřív než je nutné. 

Začali jsme používat potravinové doplňky jedné společnosti. Ale co více mě oslovilo z jejich portfolia, byli esenciální oleje a aromaterapie.

Příliš informací o olejích jsem neměla, ale cítila jsem že toto je téma, které mě někde hluboko uvnitř velmi oslovuje a rezonuje se mnou. Nicméně tato společnost měla jen omezený výběr olejů a ne takové kvality. Jeden večer jsem na instagramu narazila na profil ženy, která dělá kouče aromaterapie a věnuje se olejům naplno. Oslovilo mě to, ale běžné každodenní události a starosti mě od této možnosti opět odvedly a oleje jsem na čas vypustila z hlavy.  

Když na mě vyskočily na instagramu o půl roku později, s tím že je zrovna akce mít dva difuzéry k sadě olejů zdarma, neváhala jsem a sadu objednala i když Jirka s tím nebyl úplně ztotožněný a nemyslel si, že by to mělo v našich životech nějaký hlubší smysl. 

Já jsem volání cítila a poslechla ho, i když to bylo spíš volání srdce než logických argumentů.

A jsem nesmírně ráda, že jsem napodruhé o pár měsíců později toto volání vyslyšela a trochu litovala, že už jsem to neudělala dříve. A taky jsem šťastná, že se tak zamiloval do olejů i Jirka. 

V tu dobu jsme prožívali v životě větší míru stresu a aromaterapie nám nesmírně pomohla toto období nejen přežít, ale dobře překonat. A stala se nesmírnou podporou v našem životě. 

První měsíc jsme používali esenciální oleje hlavně pro vytvoření nádherných vůní v našem domově, ale postupně jsme se je naučili využívat mnohem více, díky jednoduchému návodu jak  tuto sadu využívat naplno, který jsme obdrželi po koupi. 

Více o startovací sadě, která nyní obsahuje 11+1 esenciálních olejů, ke které je možné získat do konce října až 2 difuzéry zdarma se dozvíte zde! >>

Jejich další možnosti stále objevujeme a v tom nám nesmírně pomáhá facebooková a whats up skupina, kde si ženy radí s jakýmkoliv problémem. 

Zlepšila se nám kvalita spánku, ráno se probouzíme svěží a odpočatí a hlavně milujeme večerní rituál, kdy dáme  do difuzéru v ložnici levanduli a stress away a pak přijdeme spát do provoněné ložnice. Je to tak úžasný a uklidňující pocit, že at’už prožíváte cokoliv, když přijdete do takto provoněné ložnice přírodními (ne syntetickými) vůněmi, všechno co vás jen trochu trápí, zůstává za dveřmi ložnice. 

Přečtěte si také: Esenciální oleje jako tajná zbraň na IMUNITU, BOLEST a NACHLAZENÍ! >>

Dnes když píšu tento text, se naše sbírka olejů rozšířila o mnohem více druhů olejů (právě mi fučí valor-odvaha a černý smrk-uzemnění, absolutně úžasná kombinace k práci) ale k olejům ze základní sady se neustále vracíme každý den. 

Levandule a stress away na úžasný spánek, digize skvělý pomocník při bolesti žaludku, do 15 minut byla bolest pryč, směs thieves, purification, copaiba na podporu imunity, purification na zbavění se pachů po vaření (problém spojený s propojenou kuchyní s obývákem). 

Ráno na probuzení a povzbuzení směs peppermintu s citronem, někdy doplněné o stress away, skvěle nakopne do nového dne. Už i vyzkoušená směs R.C. (směs několika druhů eukalyptů) na rýmu a nachlazení, kdy byla průběh mnohem mírnější a rychlejší než běžně, jak to znám. 

K tomu všemu je možné esenciální oleje a své zkušenosti sdílet s ostatními formou síťového marketingu a tak si i vytvořit vedlejší a nebo postupně nový a hlavní zdroj příjmu. Je tu tedy možnost a příležitost možná i pro vás vstoupit do světa esenciálních olejů a ještě k tomu s námi začít podnikat.

To znamená, že byste měli automaticky naše vedení a koučink v tomto podnikání, který lidem z našeho týmu budeme poskytovat. 

Naše cesta s esenciálními oleji byla plná překvapení a zázraků. Dnes s nimi nejen voníme naší domácnost, ale také vytváříme lepší a zdravější život pro sebe a pro ty, které máme rádi. Pokud nás můžete vidět jako inspiraci, rádi bychom vás pozvali na naši cestu s esenciálními oleji. Možná i vy objevíte, jak mohou změnit váš život.

Zajímá vás kromě výhod používání esenciálních olejů a pracovní a podnikatelská příležitost s naším koučinkem zdarma? 

Máme pro vás možnost začít na této cestě…

Klikněte zde a objednejte si svou startovací sadu nejzákladnějších esenciálních olejů! >>

Přestaňte přehlížet sílu přírody a dejte jí šanci, abyste mohli lépe o sebe pečovat. Vaše zdraví si to zaslouží.

Chcete si „STARTOVÁCÍ sadu“ rovnou objednat? Klikněte ZDE a tady najdete návod! >>

Z naší zkušenosti jsme zjistili, že pokud máte o tuto akci zájem, nebo byste chtěli proniknout do světa esenciálních olejů a nebo vás to zatím jen zajímá, máte nějaké otázky, obavy a i možná skepsi (což je v pořádku, protože to opravdu zní až moc dobře), tak je dobré si domluvit online schůzku, kde můžeme probrat jakékoliv potřebné detaily.

Tato online schůzka je nezávazná a zdarma – to znamená, že podmínkou není koupě olejů a ani cokoliv jiného. Jsme tu pro vás, abychom vám dodali informace, které potřebujete a mohli jste sami udělat informované rozhodnutí.

✅ Ať už že ANO, do toho jdu, protože je to naprosto BOŽÍ…

❎ A nebo, že to toho nejdu nebo třeba později…

Pojďme se tedy rovnou domluvit na termínu naší online schůzky – klikněte SEM a rezervujte si svůj termín! >>

Jiří a Lucy Majkusovi

Meditace ZDARMA!

Stáhněte si ZDARMA audio nahrávku Vedené MEDITACE: "Odstranění BLOKŮ z minulých VZTAHŮ"...