Tvoje SPŘÍZNĚNÁ DUŠE je kousíček od tebe (a ty ji ani nemusíš poznat)…

💖 (Online kurz): Jak přitáhnout a udržet PRAVÉHO partnera (svoji SPŘÍZNĚNOU duši!) >>

💞 3 kroky, jak si přitáhnout SPŘÍZNĚNOU DUŠI! >>

Už jsem ti někdy řekl, že bych nepoznal, že je Lucy moje spřízněná DUŠEkdybych si do detailu nevyjasnil, kdo je pro mě vůbec ta PRAVÁ partnerka?

Pokud ještě ne, tak ti to chci říct dnes, protože se může i tobě stát, že ten PRAVÝ partner pro tebe, tvoje spřízněná duše je kousíček od tebe a ty to nemusíš ani poznat…

Proto si ve třetím týdnu online kurzu: Jak přitáhnout a udržet PRAVÉHO partnera do detailu vyjasníš, kdo je ta Tvoje spřízněná DUŠE! >>

💞 Stáhněte si ZDARMA audio nahrávku Vedené MEDITACE: „Odstranění BLOKŮ z minulých VZTAHŮ“! >>

Protože budeš mít za sebou očistný první týden a také druhý, ve kterém si vyjasníš co vlastně v životě chceš, kdo jsi a co je pro tebe důležité.

Teprve tehdy do toho můžeš začít vybírat svého potenciálního PARTNERA. Pokud to budeš dělat obráceně, může tě to přivést do problémů.

Přesně si pamatuji aha moment, kdy jsem asi 6 měsíců před tím, než jsem potkal Lucy si vyjasnil, co je pro mě skutečně u partnerky důležité. A to byla indície, podle které jsem poznal, že Lucy je pro mě ta PRAVÁ.

Bez této vnitřní práce, bez toho, abych si vyjasnil, co je pro mě u partnerky důležité, bych to nejspíš NEPOZNAL a falešně si myslel, že potřebuji u své ženy něco jiného. 

Dokonce si pamatuji na příběh z audio kurzu do Briana Tracyho, který jsem absolvoval, než jsem Lucy našel, kde také zdůrazňoval, jak je důležité sepsat kvality a charakteristiky našeho budoucího partnera, abychom poznali, že je to on/a až ho poznáme.

Vyprávěl, jak si jeden student udělal svůj seznam slučitelnosti a došlo mu, že jeho spřízněná DUŠE je kolegyně v práci, ale že mu to došlo až si vyjasnil, co je pro něj důležité. 

Nakonec to mělo zdárný konec, pozval ji na rande a začali spolu chodit a následně měli svatbu.

Proto nepodléhej populárním názorům, že není potřeba mít seznam „požadavků“ a že je důležité jen aby tě ten druhý přitahoval a měl jakýsi společenský statut.

Mnoho lidí dokonce vybírá své partnery podle toho, aby je schválili rodiče nebo okolí – to je také cesta k neštěstí, protože s takovým člověkem se budeš cítit pořád, že tě ve vztahu „něco dusí“ a budeš cítit úzkosti.

Úzkosti z toho, že je tvoje DUŠE uvízlá někde, kde nechce být, ale ty to děláš jen kvůli přijetí rodiny nebo okolí.

Rád bych s tebou nyní sdílel své poznámky, abys viděl, jak se vyvíjel můj seznam slučitelnosti a jak jsem si vyjasnil, co je pro mě u partnerky důležité. 

Protože ti to pomůže změnit názor na to, že čím více máš jasno, koho chceš, tak tím jsi více povrchní. Opak je pravdou…

Můj prvotní seznam (sledujte, jak se vyvíjel)…

Co chci u ženy –

  • podporu, inspiraci, emotivního přítele, aby s ní byla sranda, aby dobře vypadala a aby se o sebe starala…
  • aby s ní byl dobrý sex…
  • aby mě byla oporou, pečovali o děti a domácnost…
  • aby také přispívala do vztahu a do společnosti…

Co nechci u ženy – 

  • aby byla lstivá, podáděla mě a lhala…
  • aby mě shazovala…
  • nechci aby nerada vařila a starala se o rodinu…
  • nepodporuje mě a neimponuje mi…

Jak můžete vidět, tak toto není nic speciálního, je to klasický seznam požadavků, co má většina mužů. Sice trošku pomohlo, co chci, ale nebylo to zdaleka pro mě to podstatné.

Toto by mi vůbec nepomohlo, ale spíše mě ještě odradilo od toho si s Lucy vůbec začít, protože bych si nevšiml těch podstatných věcí, které jsou pro mě důležité a o kterých jsem ještě nevěděl. 

Protože Lucy byla rozvedená a měla dítě z prvního manželství a to v té době, kdy jsem si psal tento seznam by pro mě bylo spíše špatné znamení.

Můj finální seznam slučitelnosti – 

Více se o tom dozvíš ještě v kurzu v třetím týdnu, ale tady je podstatné, že jsem přijal novou a inspirující myšlenku o tom, že by mi partnerka mohla do života přinést mnohem více.

S tím, že samozřejmě musím i já něco nabídnout (to je také podstatná část, kterou se v kurzu zabýváme)….

Pro mě jako pro muže je v životě důležité mít nějaké poslání, smysl toho, co dělám a aby toto poslání bylo v souladu s mojí duší.

Díky tomu, že jsem si vyjasnil co v životě chci, jaká je moje vize, tak mi došlo, že abych tyto velké vize mohl realizovat, tak se potřebuji stát novou a lepší verzí sebe sama, která toho bude schopna.

A že právě toto je pro mě v životě důležité a že bych si podle toho mohl zvolit svoji PARTNERKU. Tedy ženu, která přirozeně tím, jaká je, mi pomůže k tomu se stát moji nejlepší verzí sebe sama.

Na seznamu tedy stálo…

Aby to byla žena, která mi nebude tolerovat nic méně, než být nejlepší verzí sebe samého. Žena, která mi nebude tolerovat moje výmluvy, proč zrovna nejsem vědomý, moje výmluvy proč přináším svoji nižší verzi do vztahu a do života…

Vše ostatní ohledně toho jsem si ještě psal o vzhledu a vlastností se pro mě stalo druhotným, ale nakonec se mi to splnilo také – to je na tom to úžasné.

Proto zde vidíš, že to NEBYLA náhoda, co vedlo k tomu, že jsme se s Lucy našli a začali spolu chodit. 

Byl za tím proces a práce, kterou jsme oba dva museli udělat, abychom se potkali a poznali, že se k sobě hodíme.

Nyní chceme to stejné i pro TEBE – proto klikni SEM a vstup do Online kurzu: Jak přitáhnout a udržet PRAVÉHO partnera! >>

Provedeme tě tímto procesem krok za krokem, aby se to mohlo stát i tobě…


Čas všechno BOLEST a zlomené SRDCE nespraví – udělejte TOTO…

Mějte se krásně,

Jiří a Lucy Majkusovi

Meditace ZDARMA!

Stáhněte si ZDARMA audio nahrávku Vedené MEDITACE: "Odstranění BLOKŮ z minulých VZTAHŮ"...