Esenciální oleje jako tajná zbraň na IMUNITU, BOLEST a NACHLAZENÍ…

Moderní medicína nám přinesla ohromující pokroky a výhody, které nelze podceňovat. Při nemocech nebo akutních stavech se stává nepostradatelnou, zachraňuje životy a zlepšuje kvalitu života lidí po celém světě. 

Ale co se stane, když se obrátíme k přírodě? Když začneme vnímat sílu esenciálních olejů jako alternativu k tradiční medicíně? Zde se otevírá fascinující možnost, kterou ve skutečnosti využívali naši předkové.

Léčení bylinami doprovázelo lidstvo celou věčnost, protože příroda nám nabízí vše, co potřebujeme k léčení. Ať už fyzických nemocí nebo i psychických problémů.

🌴🏠 Přečtěte si také: Proměňte svůj DOMOV v oázu ZDRAVÍ! >>

Začněme tím, že není naším cílem opomíjet vědecké metody a léčbu moderní medicíny. Jsou neocenitelné a nepostradatelné. 

Například nedávno se nás dotklo, jak mnoho lidí přispělo na léčbu chlapečka Martínka (vybralo se přes 100 miliónů) a chlapeček bude moci být snad zdraví jen díky účinku moderní medicíny. To je skvělý pokrok, za který je každý z nás v takových situacích vděčný. 

Nicméně, je třeba se ptát, zda někdy nepoužíváme moderní medicínu až příliš často, zejména u menších potíží, které bychom mohli zvládnout jinak. Víte, co je takovou alternativou? Esenciální oleje.

Esenciální oleje jsou přirozené extrakty z rostlin, které obsahují silné látky, jež mohou působit blahodárně na naše tělo i mysl. Mohou být velkou pomocí v prevenci, podpoře a doplnění naší zdravotní péče.

Obzvláště v tomto podzimním období je dobré posílit svoji imunitu, abychom nebyli zbytečně náchylní k nachlazení. 

Můžeme si například představit, že se snažíme bojovat s kašlem a nachlazením. Místo okamžitého doslova „bomby“ antibiotik, můžeme zvážit využití eukalyptového esenciálního oleje. Jeho antibakteriální a antivirové vlastnosti ho činí výbornou volbou pro podporu našeho imunitního systému. A co je na tom skvělé, je to, že tím nepoškodíme náš střevní mikrobiom ani nevytvoříme rezistenci na antibiotika.

Účinek esenciálních olejů na imunitu, bolest a nachlazení je spojen s jejich složením a vlastnostmi.

Esenciální oleje jsou koncentrované extrakty z různých rostlinných materiálů, jako jsou květiny, listy, kůra a kořeny. Každý esenciální olej obsahuje unikátní kombinaci bioaktivních sloučenin, včetně terpenů, fenolů a dalších látek, které mohou ovlivnit naše tělo a zdraví.

Imunita:

Posílení imunity: Některé esenciální oleje, jako eukalyptus, čajovník a levandule, mají imunomodulační vlastnosti, což znamená, že mohou pomoci posílit imunitní systém a zvýšit jeho schopnost bojovat proti infekcím.

Antibakteriální a antivirotické účinky: Mnoho esenciálních olejů má antibakteriální a antivirotické účinky, což může pomoci bránit tělu proti mikroorganismům, které způsobují onemocnění.

Bolest:

Analgetické účinky: Některé esenciální oleje, jako máta, levandule a eukalyptus, mají analgetické vlastnosti, což znamená, že mohou pomoci zmírnit bolest. Můžete je aplikovat lokálně na postižené místo nebo je používat v masážích.

Protizánětlivé účinky: Mnoho esenciálních olejů má protizánětlivé vlastnosti, což je užitečné zejména při zánětech a bolestech spojených s nimi.

Nachlazení:

Dekongestní účinky: Některé esenciální oleje, jako eukalyptus a mátová silice, mají dekongestní účinky a mohou pomoci uvolnit ucpaný nos a průdušky.

Antivirové účinky: Esenciální oleje, jako je tea tree, mají antivirové účinky, které mohou pomoci v boji proti virovým infekcím, včetně nachlazení.

A jak ovlivní esenciální oleje naši mysl? Například levandule může pomoci zmírnit úzkost a stres. Máte zlomené srdce? Růže je známá svými schopnostmi posilovat emocionální zdraví.

Chápu, že může být matoucí si vybrat z desítky esenciálních olejů, ale nezoufejte. Máme pro vás řešení!

Startovací sada nejzákladnějších esenciálních olejů! >>

Obsahuje vše, co potřebujete pro začátek. Můžete zkoumat různé vůně a jejich účinky, objevovat, co nejlépe vyhovuje vám a vašim potřebám.

Přineste si kousek přírody přímo do svého domova a uvidíte, jaký rozdíl to udělá. S esenciálními oleji na dosah ruky, budete mít možnost zkoumat a experimentovat s tím, co nejlépe vyhovuje vašemu tělu i mysli.

Máme pro vás možnost začít na této cestě…

Klikněte zde a objednejte si svou startovací sadu nejzákladnějších esenciálních olejů! >>

Přestaňte přehlížet sílu přírody a dejte jí šanci, abyste mohli lépe o sebe pečovat. Vaše zdraví si to zaslouží.

Chcete si „STARTOVÁCÍ sadu“ rovnou objednat? Klikněte ZDE a tady najdete návod! >>

Z naší zkušenosti jsme zjistili, že pokud máte o tuto akci zájem, nebo byste chtěli proniknout do světa esenciálních olejů a nebo vás to zatím jen zajímá, máte nějaké otázky, obavy a i možná skepsi (což je v pořádku, protože to opravdu zní až moc dobře), tak je dobré si domluvit online schůzku, kde můžeme probrat jakékoliv potřebné detaily.

Tato online schůzka je nezávazná a zdarma – to znamená, že podmínkou není koupě olejů a ani cokoliv jiného. Jsme tu pro vás, abychom vám dodali informace, které potřebujete a mohli jste sami udělat informované rozhodnutí.

✅ Ať už že ANO, do toho jdu, protože je to naprosto BOŽÍ…

❎ A nebo, že to toho nejdu nebo třeba později…

Pojďme se tedy rovnou domluvit na termínu naší online schůzky – klikněte SEM a rezervujte si svůj termín! >>

Jiří a Lucy Majkusovi

Meditace ZDARMA!

Stáhněte si ZDARMA audio nahrávku Vedené MEDITACE: "Odstranění BLOKŮ z minulých VZTAHŮ"...