Proměňte váš DOMOV v oázu ZDRAVÍ…

Jak esenciální oleje přivádějí přírodu do našich městských bytů…

Srdce městského života může být vzrušující, ale zároveň i stresující. Shon, betonové džungle a nedostatek zeleně mohou nad našimi hlavami ztlumit modrou oblohu. Mnoho z nás touží po tom, vrátit přírodu zpět do našich životů. Ale je pravděpodobné, že do chatrčí už se nikdy nevrátíme. 

A tak je skvělé vidět, jak jsme jako lidi pochopili, že musíme co nejvíce přírodu zapojit do našeho městského života a využívat tak výhody přírody i moderního způsobu života. To jde vidět všude kolem i na trendu zazeleňování městských oblastí, obchodních center i našich domovů.  

My žijeme v Brně a jsme nadšení z projektu, který má “osvobodit” řeku Svratku z betonového koryta (pozůstatky komunistického režimu “Ovládneme přírodu, poručíme větru, dešti”) 

Zde se rodí důležitá otázka: Jak můžeme proměnit naše městské byty v oázu zdraví, kde se budeme cítit spojeni s přírodou?

Odpověď může být jednodušší, než si myslíte. Esenciální oleje nám poskytují jedinečnou možnost vzít kousek přírody přímo do našeho domova. Naše byty se stávají místem klidu, relaxace a obnovy, kde můžeme uniknout od každodenního shonu.

Proč jsou esenciální oleje tak výjimečné?

Jsou přirozenými esencemi rostlin, zachycujícími všechny ty úžasné vůně, které se skrývají ve stromech, květinách a bylinkách. A právě tyto vůně mají moc proměnit váš domov v oázu zdraví. Každý esenciální olej má své vlastní jedinečné účinky a vliv na naši psychiku a fyzický stav.

Představte si, jak by to bylo úžasné, probudit se s vůní čerstvého levandulového pole, i když vaše okno směřuje do rušné ulice. Levandule může pomoci uvolnit napětí a zlepšit kvalitu spánku. Nebo si představte večer, kdy se vrátíte z práce unavení a toužíte po relaxaci. S esenciálním olejem ze šalvěje můžete vytvořit relaxační atmosféru, která vás bude hladit po duši.

Myslíte si, že to zní složitě? Pravda, mnoho lidí má obavy, že použití esenciálních olejů je komplikované, ale není to tak. Stačí několik kapek oleje do difuzéru a váš byt se bude rychle plnit příjemnou vůní. Navíc, mnoho olejů má i další využití – mohou se použít při masáži, přidat do koupele, nebo smíchat s nosným olejem pro výrobu vlastního tělového oleje. Tento způsob použití přímo na kůži přináší ještě více benefitů než samotné difuzování.

Plus k tomu pokud používáte vysoce kvalitní esenciální oleje přidejte aroma terapeutické účinky. Esenciální oleje totiž umí LÉČIT. Umí léčit fyzickou bolest, fyzické a zdravotní problémy (a že jich umí uzdravit tolik…) a také emocionální bolest. Už jsme s tím řešili bolest břicha, bolest hlavy a svalů, nachlazení, posílení imunity, bolest v krku a snížení teploty.

Pozitivně také působí na naši psychiku, stres a celkovou duševní pohodu a výborně podporují účinek meditace, do které nás jsou schopny svoji silou více vtáhnout.

My si už nedokážeme představit život bez esenciálních olejů – až tak moc jsme se do tohoto bohatého LÉČIVÉHO a aroma terapeutického světa olejů zamilovali.

Pokud jde o výběr esenciálního oleje, možností je nepřeberné množství. Každý má své oblíbené vůně, a tak můžete vybírat podle svého osobního vkusu. Růže, levandule, eukalyptus, citron nebo cedr – volba je jen na vás.

Proměnit svůj domov v oázu zdraví s esenciálními oleji je jednoduchý krok k tomu, abychom byli blíže přírodě, a přitom zůstali ve středu města. Nejde jen o vůně, ale o celkový pocit pohody a klidu, který přináší do našeho každodenního života.

🌿 Pokud také toužíte po krásném a zdravém prostředí, kde se budete cítit jako v oáze klidu, neváhejte si objednat svoji sadu 11 + 1 esenciálních olejů, ke které můžete dostat až 2 difuzéry ZDARMA!

Tato akce platí ale jen do konce října…

Přivádějte si přírodu domů a prožívejte výhody, které vám nabízí. Vaše zdraví a pohoda si to zaslouží.

Jak už jsme psali, olejů je nepřeberné množství a je tu jeden způsob jak vám usnadnit výběr, když teprve začínáte s oleji a nevíte, který na co by se vám hodil. 

K tomu je vytvořená přímo startovací sada jednodruhových olejů a také připravených směsí. Co všechno za oleje je součástí startovací sady se dozvíte zde! >>

Chcete si „STARTOVÁCÍ sadu“ rovnou objednat? Klikněte ZDE a tady najdete návod! >>

Z naší zkušenosti jsme zjistili, že pokud máte o tuto akci zájem, nebo byste chtěli proniknout do světa esenciálních olejů a nebo vás to zatím jen zajímá, máte nějaké otázky, obavy a i možná skepsi (což je v pořádku, protože to opravdu zní až moc dobře), tak je nejlepší si domluvit online schůzku, kde můžeme probrat jakékoliv potřebné detaily.

Tato online schůzka je nezávazná a zdarma – to znamená, že podmínkou není koupě olejů a ani cokoliv jiného. Jsme tu pro vás, abychom vám dodali informace, které potřebujete a mohli jste sami udělat informované rozhodnutí.

✅ Ať už že ANO, do toho jdu, protože je to naprosto BOŽÍ…

❎ A nebo, že to toho nejdu nebo třeba později…

Pojďme se tedy rovnou domluvit na termínu naší online schůzky – klikněte SEM a rezervujte si svůj termín! >>

Jiří a Lucy Majkusovi

Meditace ZDARMA!

Stáhněte si ZDARMA audio nahrávku Vedené MEDITACE: "Odstranění BLOKŮ z minulých VZTAHŮ"...