Proč se nedaří najít PRAVÉHO partnera…

💖 (Online kurz): Jak přitáhnout a udržet PRAVÉHO partnera! >>

Existuje jedna PAST, do které mnozí padáme…

Místo toho, abychom se soustředili na to, co skutečně chceme a snažili se vytvořit si konkrétní budoucnost, často se zaměřujeme na to, čemu se snažíme vyhnout.

Možná si říkáte, že se skutečně soustředíte na to, co chcete, ale přesto vám to nepřináší výsledky. Proč to tedy nefunguje, když se soustředíme na to, co chceme?

Existuje jednoduchý způsob, jak poznat, zda se skutečně soustředíte na to, co chcete.

Zapište si, co si přejete, a poté si zapište, proč si to přejete. A teď skutečně přemýšlejte o tom, proč to chcete. Často se za vaším přáním skrývá něco, čemu se snažíte vyhnout. 

Ano, je to tak, přejete si to pozitivní (pravý partner), abyste se vyhnuli něčemu negativnímu (ponižování).

Když jsem byla po rozchodu nějakou dobu sama (Lucy) a můj bývalý partner měl hned po rozchodu novou partnerku, začala ve mě narůstat pochybnost, že za rozpad našeho vztahu mohu já a moje nedokonalosti, že nejsem dost dobrá žena. 

Tato pochybnost ve mně nebyla jen tak, od dětství mi to dávala najevo moje rodina a můj bývalý partner mě v tom pak nadále utvrzoval. 

Abych zabránila této myšlence, snažila jsem se najít toho pravého partnera. Bohužel, zoufalé hledání nepřitahuje to, co si přejeme – naopak.

Může to být, že chcete najít pravého partnera, protože se snažíte vyhnout situaci, kdy vás bude vaše původní rodina ponižovat. Abyste se necítili, že jste nějací podivíni, o které nebude mít nikdo zájem. Protože to vám vaše okolí a rodina mohla dávat dlouhou dobu najevo. 

Toto je pak skrytý důvod, proč hledáte pravého partnera.

A nebo už s někým žijete ve vztahu, ale máte velký strach z rozchodu, protože podvědomě víte, co by vám vaše okolí nebo rodina dávala najevo, toho se bojíte a chcete se tomu vyhnout.

A tak jste připoutaní k vašemu partnerovi a nechcete si připustit i třeba nějaké pocity obav a pochyb, které když si připustíme, tak mohou odejít. 

A tak váš vztah zatěžujete energií těchto potlačených pocitů, děláte rozhodnutí jen taková, abyste si vztah za každou cenu udrželi a to většinou vede nakonec k tomu, že se stane to, čeho se tak bojíte.

Problémem je, že hledáte někoho, kdo vás zachrání před ponižováním ze strany vašeho okolí a rodiny.

Ve skutečnosti to není chyba, že nedostáváme to, co si přejeme. Máme tu skvělou příležitost si uvědomit, čemu se snažíme vyhnout, čeho se ve skutečnosti bojíme a postavit se tváří v tvář tomuto skutečnému problému.

Toto ukazuje na nevyřešené vztahy s bývalým partnerem a rodinou, které budeme řešit hned v prvním týdnu nového online kurzu – Jak přitáhnout a udržet PRAVÉHO partnera! >>

A i když se vám nakonec podaří najít PRAVÉHO partnera, může se stát, že se stále soustředíte na to, jak zabránit rozpadu vztahu a potvrdit si, že nejste vy ten problém. 

Tímto způsobem můžete váš vztah zničit, i když jste už potkali toho pravého.

Tento strach může být také důvodem, proč si podvědomě nepustíte nikoho k tělu a nejsou vám nabízeny od života žádné vztahy. Může to být způsob, jak se chráníte před opakovaným selháním.

Když se postavíte a vyřešíte skutečný problém, kterému se snažíte vyhnout, váš záměr najít pravého partnera a prožívat opravdovou lásku se očistí od negativních myšlenek.

Uvolní se urputnost, připoutanost a navrátí se lehkost a důvěra. Jste následně schopni se zcela přirozeně více soustředit na to, co CHCETE, na to, kdo jste vy, a soustředit se na váš zatím single život s radostí.

Protože jste uvolnili zátěž, která vás stále tlačila se soustředit na to, co NECHCETE.

Nebude pak  ve vašem ZÁMĚRU již taková tíha a zoufalství. Budete schopni dělat to, co je správné, a učinit správná rozhodnutí, která vás povedou k tomu, co si přejete.

Takže si zapište, čemu se snažíte vyhnout tím, že hledáte toho pravého partnera. A pokud ve vztahu žijete, tak si napište, čemu jste se snažilil před tím, když jste byli sami vyhnout…nebo, co pro vás znamenalo, kdybyste se rozešli..

.. a čemu byste se museli postavit, kdybyste se s vaším partnerem rozešli. Tam najdete vaši podvědomou hrozbu, která vám NIČÍ váš vztah. 

Postavit se problému znamená, že si ho nejprve připustíte, jste ochotni být k sobě upřímní a tak osvobodíte váš záměr od toho, čeho se bojíte.

Vyzkoušejte to – a napište nám, na co jste přišli. Moc nás to zajímá…

💖 A pokud chcete jít s námi do větší hloubky, tak se připojte do Online kurzu: Jak přitáhnout a udržet PRAVÉHO partnera! >>

– nyní je s velkou SLEVOU, naprosto skvělými BONUSY a možnosti koupit kurz na 3 platby…

Bonus online koučinku 1:1 s Lucy si můžete zarezervovat hned, jak uděláte objednávku, tak ho nepromeškejte…

Klikněte ZDE a přitáhněte si do života vašeho PRAVÉHO partnera! >>

Jiří a Lucy Majkusovi

Meditace ZDARMA!

Stáhněte si ZDARMA audio nahrávku Vedené MEDITACE: "Odstranění BLOKŮ z minulých VZTAHŮ"...