6 věcí, které chce probuzený MUŽ od ŽENY…

💞 (Online kurz): Jak přitáhnout a udržet PRAVÉHO partnera! >>

V dnešní době slýchám ženy mluvit o tom, že chtějí vyspělého, uvědomělého muže. Usoudil jsem, že to většinou znamená, že chtějí být s mužem, který dokáže vidět celou lidskost ženy, hluboké dary, které může nabídnout jako žena a lidská bytost, ne že se zaměří jen na její zadek. Přijal také svou vlastní vnitřní dávku ženskosti, takže může skutečně přijmout ženské ženy ve svém okolí.

Určitě by se o tom dalo říct víc. Stejně nebudu tvrdit, že jsem skutečně probuzený muž, což by mě mohlo diskvalifikovat, kdybych to udělal.

Nicméně jedna skvělá zralá žena, kterou považuji za vyvinutou, se mě nedávno zeptala, co chce probuzený muž od ženy. Takže s jejím dotazem jako jediným pověřením jdu na to:

Před tím, než vás napadne, že zralý muž nebo člověk po nikom a od nikoho nic nechce, tak to berte prosím tak, že každý má nějaké své potřeby a i zralý muž má přirozeně nějaké očekávání od své partnerky.

Vztah je sice o LÁSCE, ale je to také o tom, že zralý muž nebude chtít být ve vztahu se ženou, která má ke své zralosti ještě daleko (protože potřebuje udělat léčivou vnitřní práci) a stejně tak zralá žena nebude chtít být ve vztahu s nezralým mužem.

1) Chce její plné autentické já.

Probuzený muž chce ženu, která se nebude měnit, aby byla s ním, které je většinou jedno, co si o ní myslí ostatní, včetně dokonce i jeho. Není arogantní, jen ví, kdo je, a nepotřebuje si dokazovat, že má právo žít, jakkoli si přeje. Jistě, v detailech jejich společného života možná budou muset učinit obtížná rozhodnutí (najít řešení „win-win“), ale ona se nesnižuje ani neprodává, aby ho učinila šťastným. To se jí nepodaří.

To právě učíme v online kurzu: Jak si přitáhnout a udržet PRAVÉHO partnera, že se nemusíte stát někým jiným nebo se nějak „napravovat“ jen proto, aby vás někdo miloval! >>

Ani on ji nebude kritizovat za to, že je svým autentickým já.

Probuzený muž touží vidět svou ženu zářivou a skutečně šťastnou. Pokud ona nebude nadšená ze svého každodenního života, nebude nadšený ani on. Ne proto, že by byla zodpovědná za jeho pocity (to není), ale proto, že druhým nejlepším darem, který mu kdy mohla dát, je její vlastní autentické štěstí, což mě přivádí k bodu č. 2 …

2) Chce její autentické štěstí.

Nejde o nějakou zlověstnou touhu zachytit radostné srdce ženy do železné krabice a izolovat ji v domácím zámku. Vyspělý muž prostě chce, aby jeho žena byla natolik zamilovaná do svého života, že její zářivá radost bude v místnosti přítomna častěji než jindy. Ano, přijdou těžké časy. Nebude od ní očekávat, že bude vždycky šťastná – nechce žádnou strašidelnou stepfordskou manželku s falešným úsměvem. Chce prostě, aby byla dostatečně uvědomělá a věděla, že za své štěstí je zodpovědná sama.

Bude se snažit být pro ni dobrým mužem, ale nechce se zatěžovat tím, aby ji „činil šťastnou“.

Má dost práce s tím, aby zvládl své vlastní prožívání. Pochopení této skutečnosti umožňuje oběma partnerům bezpečně vnášet do vztahu každý den svou skutečnou pravdu, což je nezbytné pro udržení skutečné intimity… a o to vyspělý člověk skutečně stojí.

K takovému stavu zralosti a zdravých postojích je potřeba ale dospět. Nestane se to jen tak, že si to řekneme. Musíme LÉČIT sami sebe, svoje zranění z minulosti, abychom se staly zdravým člověkem.

Protože ZDRAVÝ člověk přitahuje ZDRAVÉHO – stejně jako MILUJÍCÍ srdce přitahuje MILUJÍCÍ srdce.

Proto v prvním týdnu online kurzu se do hloubky zaměřujeme na LÉČENÍ a uzdravování našich emocionálních témat z minulosti, abychom dospěli do takového stavu bytí! >>

Abyste si přitáhli pro vás toho PRAVÉHO partnera…

3) Chce, aby ho milovala s divokou odevzdaností.

Před mnoha lety jsem byl svědkem toho, jak jedna novomanželka hleděla s tak absolutním zbožňováním do tváře svého nového manžela, že jsem cítil, jak Země žárlí, i když má Slunce. Zralý muž chce, aby ho jeho žena takhle celá ozařovala svou láskou. Udělá také všechno proto, aby mu mohla důvěřovat a mohla být k němu takto otevřená.

Zralý a probuzený muž chce, aby ho jeho žena hluboce milovala navzdory jeho nedokonalostem, aby důsledně prohlédla jeho lidské nedostatky, aby v něm viděla to nejlepší.

4) Chce, aby s ním otevřeně komunikovala a dokonce mu vyčetla jeho BULLSHITY… ale s respektem.

Vyspělý muž chce ženu, která mu bude říkat svou pravdu, ženu, která ví, že muži nejsou vybaveni k tomu, aby četli myšlenky nebo dokonce ne tak jemné náznaky.

Chce také, aby ho vedla k odpovědnosti za jeho nejvyšší mužský potenciál, a to vždy s láskou a respektem.

NECHCE, aby na něm hledala každou chybičku ve snaze udělat ho dokonalým. To je prostě otravné. Ale také nechce, aby se držela zpátky, když vidí, že se v jeho životě chová bezúhonně nebo si hraje na malého. Intimní vztah je mocným prostředkem pro vývoj člověka a on ví, že bude stále růst a vyvíjet se. Chce ženu, která ho v tomto vývoji bude podporovat a která se také naučila rozlišovat mezi zdravou, upřímnou komunikací a kritikou plnou jehel.

Přečtěte si také: 4 kvality VĚDOMÉHO vztahu! >>

5) Chce, aby se odevzdala… Lásce.

Skutečná síla v odevzdání se spočívá v odevzdání své vůle LÁSCE.

Nevědomý vztah je soubojem eg, která spolu žijí většinou ve strachu.

Když oba partneři žijí ve svých vlastních příbězích ega, znamená to, že věří myšlenkám založeným na strachu, které vytvářejí například úzkost a stres:

„Můj partner se musí chovat určitým způsobem, aby mi dokázal, že mě miluje.“

„Je úkolem mého partnera, aby mě učinil šťastným.“

„Bojím se, že mi můj partner bude lhát, proto si musím dávat pozor na jeho chování.“

… a tak dále.

Vztah, v němž dynamiku ovládá myšlení založené na strachu, nevyhnutelně vytvoří vyčerpávající boj o moc. Věci budou buď stagnovat v patové situaci … nebo budou vyloženě stát za houby.

Co to znamená odevzdat se LÁSCE?

Odevzdat se Lásce znamená být ochotný udělat vnitřní práci, abyste rozpoznali, kdy vycházíte ze strachu (alias ega), a naučit se, jak se posunout k životu ve smýšlení lásky.

Vnitřní práci, kterou vás naučíme v Online kurzu: Jak přitáhnout a udržet PRAVÉHO partnera! >>

Je toho mnohem víc, co zde budu rozebírat. V naší podporujeme lidi v provádění této vnitřní práce od strachu k lásce a tuto zásadní práci děláme sami se sebou také.

Odevzdat se lásce znamená důvěřovat lásce více než strachu.

Zralý člověk je „zralý“ pouze v tom, že se učí důvěřovat lásce místo strachu z ega. Přirozeně chce, aby se jeho žena vyvíjela stejným směrem. Pokud se ona aktivně neučí důvěřovat lásce, zůstává uvězněna v důvěře ve své vlastní ego-strachy.

Aby toho byli oba dva schopni, tak potřebují uzdravovat svoji MINULOST, jak vás to naučíme v Online kurzu: Jak přitáhnout a udržet PRAVÉHO partnera! >>

Když důvěřujete svému strachu z ega, není zde prostor pro autentickou lásku. Důvěřovat v lásku neznamená zůstat a tolerovat zneužívající chování. Právě naopak, důvěřovat lásce znamená důvěřovat, že láska v každém okamžiku ukáže cestu vpřed, která povede k nejvyššímu dobru pro všechny. Někdy může odevzdání se lásce znamenat, že dovolíme, aby vztah skončil.

Proto je důvěra v lásku pro většinu z nás tak obtížná – a proto je na planetě jistě tak málo „vyspělých mužů“ (nebo žen) – protože to znamená, že vaše ego nebude vždy prosazovat své. Ale jen tak může být vztah hluboce naplňující.

Vztah se ženou, která věří svému strachu a egu víc než lásce, se může zvrhnout v ono ubohé klišé, v němž má jeho metaforické koule v metaforické sklenici. Její strach ovládá jejich životy, protože si vytvořili vzorec, v němž on potřebuje její svolení ke každému rozhodnutí.

Nakonec už s ním nebude chtít spát, protože ji přitahuje muž s koulemi – a muž s koulemi je plně oddán svému nejvyššímu cíli, kterým je Láska, nikoli její ego. Je to smutná ironie.

6) Chce, aby se mu odevzdala i sexuálně.

Většina vyvinutých mužů bude téměř jistě chtít sex. Vášnivý. Důsledný. Bezuzdný. Kdykoli. Sex. Nebude chtít žádné hry (kromě hraní rolí a jiných podobných her), žádné zadržování, žádné vyjednávání… Sex.

Kulturně jsme kolem sexuality vytvořili obrovské množství studu. Je načase, abychom toto šílenství zapálili, a to svými bedry.

Vyvinutý člověk bude raději vyjednávat s teroristy, než aby „vyjednával o sexu“ se svým intimním partnerem.

Aby bylo jasno: Zralý muž by si svou ženu NIKDY sexuálně neužíval, když si to nepřeje, ať už řekne „ne“ skutečnými slovy, nebo neverbálně svým tělem. Tomu se říká „znásilnění“, i když jste ženatí, a je to vždy špatně.

Ale bude chtít ženu odevzdanou LÁSCE, což znamená, že je odevzdaná i své hluboce prožívané sexuální přirozenosti.

Protože je odevzdaná Lásce, bude tak hluboce spojená se svou vnitřní zářivou, smyslnou ženskou podstatou, že se mu bude moci nadšeně, z celého srdce a s upřímným potěšením nabízet. Sexualita bude přirozeným prodloužením její sebelásky, a proto si pravděpodobně bude sex užívat stejně jako on… a pravděpodobně ještě více!

Přijímá také, že ne vždy bude ochotná/schopná.

Protože je také odevzdaný Lásce, bude vždy hluboce vnímavý k jejím potřebám. Přesto se nebude vnitřně kastrovat, aby ji „ochránil“ před svou sexualitou. Taková vnitřní kastrace – u dnešních mužů tak běžná – snižuje mužovu sílu v přítomnosti ženy, což podle mého názoru pak způsobuje, že se muži spoléhají na porno, striptýzové kluby, masážní salony, povrchní aféry atd. jako na náhražky „toho pravého“.

Žena, která není důsledně odevzdaná lásce ve svém vlastním bytí – což znamená právě ženu věrnou pouze svému egu a obavám, se nevyhnutelně stává ženou sexuálně uzavřenou vůči němu.

Když je žena vůči němu důsledně sexuálně uzavřená, je mezi nimi zjevně nesoulad – nesoulad s LÁSKOU – a on to bude chtít společně prozkoumat. Může to být způsob, jakým se v jejich vztahu projevuje; může to být biochemické; může to být něco jiného. Ale bude to chtít prozkoumat. Bude chtít, aby to s ním jeho žena chtěla také otevřeně prozkoumat.

To je to, co vyspělé páry dělají: Komunikují hluboce, zranitelně, s uznáním pro rozdíly, s konečným cílem vytvářet spolu čistou magii, každý den.

Chcete se dozvědět více, jak vytvořit základy VĚDOMÉHO vztahu, jak uzdravit své zranění a stát se tak „zralejším“ mužem nebo ženou?

Klikněte a podívejte se na toto VIDEO, kde se dozvíte, co je k tomu potřeba udělat! >>

Zdroj článku: Bryan Reeves zde.

Přeložili

Jiří a Lucy Majkusovi

Meditace ZDARMA!

Stáhněte si ZDARMA audio nahrávku Vedené MEDITACE: "Odstranění BLOKŮ z minulých VZTAHŮ"...