Proč děláme Online kurz: Jak přitáhnout a udržet PRAVÉHO partnera?

Proč tvoříme s mojí ženou Lucy Online kurz: Jak přitáhnout a udržet PRAVÉHO partnera? >>

A proč by vás to vůbec mělo zajímat…

Protože bychom dali cokoliv za to, aby nám někdo takové informace, které se v kurzu dozvíte řekl dřív. Bez legrace…

A protože je chceme předat lidem, kteří se chtějí poučit z našich chyb a kteří chtějí mít rychlejší cestu k tomu, co se podařilo v našem vztahu nám.

Nejde tu jen o to, že člověk může prožívat nepříjemné pocity, které obrací proti sobě, když je dlouho sám nebo když nemůže potkat pro sebe nikoho vhodného, kdo se k němu hodí…

Nejde tu ani o to, že si o vás může okolí a rodina něco myslet, když nemáte už dlouhou dobu funkční vztah (protože jste s někým jen krátkou dobu) – to si o vás myslí svoje už dávno a z mojí zkušenosti je stejně o opaku nepřesvědčíte. Protože čím více se snažíte je o tom přesvědčit, že jste někdo jiný, než si oni myslí, tak tím více je v tom utvrzujete.

Jde o to, že potkáním PRAVÉHO partnera to zdaleka nekončí, ale teprve začíná.

Protože i ten váš PRAVÝ partner, který se k vám dokonale hodí a kterého jste si manifestovali se může v jeden moment naštvat, sbalit si kufry a odejít takovým tím typickým bouchnutím dveří…

Nebo se vám také může stát, že jednoho dne přijdete domu a uupps.. váš milovaný člověk je fuč. Sbaleno, vyklizeno a odstěhováno a na stole máte vzkaz, jak už nemůže dál a vy se cítíte naprosto nedostateční, pohlceni hněvem, frustrací a obavami, co bude dál…

Jak to všechno zvládnete. Co si o vašem rozchodu řekne vaše rodina, vaši známí, kolegové v práci. Co si myslíte v ten moment sami o sobě…

Nebo můžete být naopak v roli toho, kdo chce ze vztahu odejít, ale bojíte se pocitu viny, bojíte se, co vám váš partner začne dělat naschvál, protože se bude cítit odmítnutý.

Vzpomínám si, jak jsem asi cca před 15 lety dostal od jedné holky kopačky a jak jsem se s tím v následujících týdnech se sebou cítil. Naprosto hrozně. Jen se mi vlastně potvrdilo, že jsem takový, jaký o mě říkali moji rodiče. Že o mě nebude nikdo normální zájem. Že bych si neměl dělat moc velké naděje, že budu mít dobrý život.

Proto od samotného začátku našeho vztahu s Lucy jsem byl plný svých vnitřních nejistot. V prvním měsíci našeho vztahu jsem ji ztropil takovou žárlivou scénu, že se vlastně divím, že se mnou už neskončila před tím 🙂

Už od začátku jsem náš vztah zatěžoval nezpracovanými emocemi z mých minulých vztahů a rozchodů a hlavně nezpracovanými emocemi, které jsem měl s mými rodiči. A to stejné Lucy. S tou obrovskou zátěží jsme přišli do našeho vztahu…

A chceme, abyste si všechny ty problémy, které z toho vznikly, si ušetřili a vyhnuli se jim. To stejné i pokud žijete ve vztahu, tak vám tento online kurz pomůže uzdravit sami sebe, svoji emocionální zátěž, kterou si nesete z minulých vztahů a ze vztahu s vašimi rodiči. 

Už v prvním týdnu budete konfrontování s tím, abyste se přestali snažit “napravit”, že je s vámi něco v nepořádku. Abyste se přestali snažit být takový, jako si někdo myslí, že máte být a místo toho vás zveme k tomu, abyste se soustředili na svoje vlastní emocionální uzdravování.

Dáme vám k tomu také mnoho nástrojů a metod, jak to můžete začít efektivně a strategicky dělat.

Protože je to naše emocionální zátěž, naše zranění, pohřbené části sebe sama, emocionální spouštěče, limitující přesvědčení, zastaralé názory, postoje a předsudky, které ničí nejvíce lidem vztahy.

Prvním a nejdůležitějším faktorem je výběr vašeho PRAVÉHO partnera. Protože to je ten základní předpoklad, na kterém můžete váš vztah stavět. To je ten důležitý základ, který pokud není, tak vztah se dříve nebo později rozpadne.

Tím druhým faktorem je pracovat na své emocionální zralosti. To, jak jsme ochotni vidět zrcadlo našeho vnitřního světa, které nám dokáže poskytnout opravdu hluboce náš intimní vztah. To, jak jsme ochotni si přivlastnit svoje emoce, které nepřehazujeme na druhé, ale že jsme ochotni si přiznat, že se nějak cítíme a tyto emoce následně uzdravit.

Jak jsme ochotni být upřímní, zranitelní, otevření, chápající a milující…

A to nejsme schopni a hlavně ochotni, pokud nemáme určitou dávku emocionálního zdraví.

Naším záměrem je vytvořit více emocionálně zdravou společnost. Tím, že budeme předávat své zkušenosti z vlastního HEALINGU. Tím, že tuto léčivou práci budete dělat také.

Když pomůžeme jednomu člověku být více zralým a emocionálně zdravým, tak ten je schopen vytvořit, harmonický vztah, zdravou rodinu, zdravé děti a následně krok za krok více zdravější společnost.

Což je v dnešní době to nejdůležitější, protože všechna krutost, násilí, odsouzení, bezlítostnost, neodpuštění, nemilosrdenství pramení z hluboké emocionální bolesti. 

Všechny problémy, trápení, frustrace a zklamání ve vztazích a při hledání PRAVÉHO partnera vychází z naší vlastní bolesti. 

Proto to nejdůležitější k vytvoření zdravého intimního vztahu a šťastného a naplněného života je naše vlastní léčení.

Můžeme být úspěšní, bohatí, krásní, slavní, mocní a vlivní, jak chceme, ale pokud nebudete emocionálně zdravým člověkem, tak se v tom budeme cítit stejně “na hovno”…

Můžeme mít krásného partnera, krásné, chytré a zdravé děti a bydlet v nádherném domě, jezdit na dovolené k moři, ale stejně se v tomto domě a na dovolené můžeme cítit, jako bychom byli ve svém vlastním “zlatém vězení” a můžeme se cítit úplně “na hovno”…

Proto naší filozofií a přístupem, který s Lucy máme k životu je toto všechno mít, ale nejsme už ochotni to mít bez toho, abychom bylo vnitřně opravdu naplnění.

Pokud to tak vnímáte stejně jako my, tak se registrujte do Online kurzu: Jak přitáhnout a udržet PRAVÉHO partnera, kde na tom budeme společně pracovat! >>

Jako bonus ještě stále můžete využít online koučink s Lucy 1:1, kdy vám otevře oči a ukáže vám, co jste o sobě ještě neviděli a co vám udělá nesmírně dobře. 

Pojďme společně vytvořit zdravější a spokojenější společnost…


Online kurz: Jak přitáhnout a udržet PRAVÉHO partnera

Jiří Majkus

Meditace ZDARMA!

Stáhněte si ZDARMA audio nahrávku Vedené MEDITACE: "Odstranění BLOKŮ z minulých VZTAHŮ"...