Začni zde

Vítáme vás na stránkách harmonického vztahu

Jsme Jiří a Lucy Majkusovi a naší vizí a posláním je žít svobodný život na všech úrovních a ve všech oblastech života. Svoboda pro nás znamená zbavit se představ, jak máme žít dle společnosti, rodičů, různých komunit duchovního a osobního rozvoje, a žít svůj autonomní a autentický život.

Jak to děláme? Zpochybníme vše, co jsme se o dané oblasti, daném tématu naučili, a jdeme zpět ke své podstatě a vyjasníme si, jak chceme žít my. Jak my si představujeme naplněný, vášnivý a svobodný život.

A to stejné chceme i pro vás.

Vztahy jsou v životě to nejdůležitější. Jak řekl Tony Robbins: ‚‚Kvalitu svého života poznáte podle toho, jak kvalitní máte vztahy.’’ Ale abychom měli opravdu kvalitní vztahy, musíme se přestat soustředit jen na jejich budování a začít žít život na všech úrovních a ve všech oblastech.

Oblasti života - jako jsou peníze, zdraví, přátelé, emoční život, rodičovství, rodina - se buď vzájemně podporují, nebo oslabují. Vojáci starověké Sparty určovali sílu armády podle jejího nejslabšího článku. Často se soustředíme jen na jednu nebo dvě oblasti života a ostatní živoří. A to má velký vliv na celý náš život.

Tohle chceme změnit. Vizí našeho projektu je vás vzít na vzrušující cestu různými oblastmi života, najít v nich skrytou sílu a vytvořit život, který bude dle vašich představ a představ vašeho srdce. Bez ohledu na posuzování těchto představ rodiči, přáteli nebo společností.

Teprve potom budete opravdu svobodní. A když se na tuto cestu vydáte s člověkem, kterého milujete (nebo ho na své cestě teprve potkáte), zažijete opravdovou jízdu, po níž jste toužili už jako malé děti.

To vše povede k tomu, že budete mít i vy svůj vysněný, zamilovaný a vášnivý harmonický vztah.

Doteď byl portál harmonický vztah zaměřen jen na vztahy. Postupně budeme doplňovat články a obsah z různých témat. Vizi projektu jsme předělali, aby korespondovala s tím, kdo opravdu jsme a čím my žijeme. 

Mezitím se podívejte na náš nový online program Master of Life Design >>>

Stáhněte si vedenou meditaci zdarma: "Odstranění bloků z minulých vztahů...