“Objevte způsob, jak přestat být obětí toho, co se děje ve vašem VZTAHU a jak tím, že dáte PARTNERA na 1.místo, změníte celý váš VZTAH i život!... (a budete ZAMILOVANÍ napořád)"

Pokud jste připraveni eliminovat vaše obavy, úzkost a strach, který ve vašem vztahu prožíváte (ale pak děláte, že je všechno v pohodě) a bojíte se, jestli vás partner opustí a zůstanete sami, nešťastní, nemilovaní a v depresi... tak toto je ta nejdůležitější stránka, jakou budete číst.

Drazí přátelé,

Už se vám povedlo někdy ve vztahu něco pokazit?

Buďte upřímní.

Chceme vědět jestli...

Se vám někdy stalo, že jste se cítila zoufalá, že nevíte co si váš muž ve skutečnosti myslí a co prožívá a měla jste strach, že vás opustí?

Stalo se vám někdy, že jste svoji ženu nedokázal uklidnit, protože na vás křičela kvůli každé blbosti, že jste se nakonec sebral a odešel pryč, protože jste nevěděl "jak na ní", ale pořád jste si myslel, že toto přeci není normální?

Stalo se vám někdy, že jste se snažila vypáčit z vašeho muže jeho pocity, co prožívá a jak se cítí, a on na vás pak začal být ještě hnusný, zlý a ošklivý?

Stalo se vám někdy, že jste dali do vztahu všechno, ale ten druhý si toho stejně nevážil a nakonec se vztah rozpadl, nebo došlo dokonce k nevěře a vy jste zůstali se zlomeným srdcem?

Stalo se vám někdy, že když máte chuť na sex se svým partnerem, tak se váš partner často vymluví, že má málo času, že je unavený, nebo že má moc práce, nebo že se musí ještě věnovat dětem a vy se pak cítíte sevření, odmítnutí a jdete spát plní obav a pochyb, jestli už někoho nemá, nebo jestli vás už nemiluje?

 Už se vám stalo někdy něco takového?

Je to vaše chyba!

Pokud jste alespoň trošku jako my, když jsme začínali pracovat na našem vztahu, tak jste byli v těchto a dalších situacích... pravděpodobně MNOHOKRÁT.

A co je ta NEJHORŠÍ věc na těchto a podobných situacích?

No, pokud se zeptáte nás, tak NEJBOLESTIVĚJŠÍ část na těchto situacích je ta, že nakonec víte, že jste to VY, kdo to celé posral! (i když se snažíte obvinit toho druhého)

Není to váš partner.

Není to situací.

Není to cokoliv dalšího.

Je to VAŠE chyba... Víte, že pokud byste se více kontrolovali, pokud byste věděli, co se ve skutečnosti děje, pokud byste věděli, kde je SKUTEČNÝ problém a jak se k němu postavit, pokud byste věděli, co si ten druhý MYSLÍ a co PROŽÍVÁ, tak nic z toho by se nemuselo stát.

Ten pocit, že je s vámi něco špatného...

Proč jsou vztahy tak bolestivé?

Po několika letech studia "osobního rozvoje", práce na sobě a na našem vztahu jsme si začali klást otázku...

Proč jsou pro většinu lidí vztahy tak těžké a bolestivé?

Už tak je náročné každé ráno vstávat, jít do práce, platit účty a živit sebe a rodinu a to je jen JEDNA část našeho života. Neměl by být partnerský vztah místem, kde se budeme cítit dobře a milovaně? Proč je to místo, kde zažíváme tak velkou bolest?

A otázka, která se nám pořád vracela byla: Proč lidé stále obviňují svého partnera za to, že jim nefunguje vztah? Proč je tak těžké přiznat chybu z vlastní strany?

Proč se lidé tak moc bojí přiznat, že ve vztahu udělali sami chyby?

No... nabízela se očividná odpověď. Protože mají strach, že je s nimi něco v nepořádku. Mají strach, že je zase jejich partner obviní, že všechno je to jejich chyba. Že to celé hodí na ně.

A v našem životě jsme přišli na odpověď, která pro vás možná bude zajímavá.. a která vám POMŮŽE, jak se s tím vyrovnat a jak se podívat NOVÝMA OČIMA na partnerský vztah.

Velké "AHa!", která nám změnilo vztah a život

Tato "odpověď", kterou vám řekneme je jednoduchá... ale trvalo nám DLOUHOU dobu, než jsme na to přišli. Tak to berte jako těžce zjištěné poznání...

Uvědomili jsme si, že vztah je místo, kde JE POTŘEBA dát partnera na 1.MÍSTO. Uvědomili jsme si, že vztah je místo, kde máme nabízet svoji LÁSKU a nesnažit se jen něco dostat.

Dává to smysl, že?

Například, když jsme se hádali, tak nejčastější důvod hádky byl ten, že jsme nedostávali to, co jsme si podvědomě mysleli, že nám partner má uspokojit. OBVIŇOVALI jsme jeden druhého, že nedostáváme od něho více pozornosti, lásky, doteků, intimity...

V krátkosti... soustředili jsme hlavně sami na sebe a na to, co nám schází... v ten daný moment.

Ale to, co jsme pochopili bylo, že pokud dáte svého partnera na 1.místo s pochopením, že se ve vztahu máme chovat jako dospělí lidé. A když opravdu MILUJEME, tak se snažíme uspokojit toho, koho milujeme a začneme se soustředit na dávání a ne na to, co nedostáváme. Pak se všechno změnilo.

A začaly se v našem vztahu dít zázraky. Začali jsme zase cítit tu počáteční ZAMILOVANOST, kterou všichni máme moc rádi... Ten pocit, kdy cítíte, že vám nic nechybí.

Ten pocit, když MILUJETE...

 

Jaké je tedy SKUTEČNÉ řešení?

Ten skutečný "AHa" moment jsme měli, když jsme uvědomili toto:

Ve vztahu trpíme, když se soustředíme na sebe a na to, co nedostáváme. Když MILUJEME a máme OTEVŘENÉ SRDCE, tak chceme DÁVAT, nejen BRÁT.

Když dáte svůj vztah a partnera ve svém životě na 1.místo a soustředíte se na to, co můžete nabídnout, čím můžete svého partnera překvapit, jak mu můžete ukázat, že ho MILUJETE, tak se přestáváte soustředit na sebe a začínáte PRAKTICKY MILOVAT.

Milování = dávání...

Když jsme tohle celé prakticky aplikovali do našeho vztahu, tak se spousta problémů vyřešila sama, protože jsme šli do KOŘENE problémů a ten se odstranil. (přestali jsme se soustředit jen na sebe...)

Jinými slovy spousta situací, bolesti a hádek ani nenastalo, protože jsme odstranili PŘÍČINU.

Díky tomu se nám pak ty stejné problémy znovu neopakovaly...

Tato malá změna nám dovolila se soustředit na to podstatné a posunula náš vztah jiným směrem a na úplně jinou úroveň a zajistila nám dlouhodobě láskyplný a vášnivý vztah, na kterém můžeme každý den pracovat.


Autoři projektu

Jiří Majkus

Je mi 33 let, jsem šťastně ženatý s moji nádhernou a skvělou ženou Lucy.

Osobním rozvojem se zabývám už delší dobu, přes všechny možné kurzy a workshopy, NLP, meditace, vizualizace, EFT, silvovu metodu, motivační semináře, práce s čakrami, tantrické workshopy a spoustu knih, které jsem načetl. Také chodím na mužské kruhy a absolvoval jsem roční trénink pro muže, ve kterém byl i 11 denní pobyt v přírodě Vision quest, aneb hledání své životní vize.

Všechny tyhle vzdělávací a prožitkové akce byly super, nejsilnější z nich byl mužský výcvik s Vision questem, ale zaručeně mohu říct, že nejsilnější každodenní “workshop” je partnerský vztah. Ve vztahu se už nemůžete schovávat za svoje masky, schovávat svoje zranění a slabosti. Vše vyplave na povrch a pokud máte partnerku jako je Lucy, tak to opravdu stojí za to 🙂

Díky této osobní zkušenosti jsem velký zastánce společné práce v páru, protože jsem nic silnějšího nezažil. Pro mě, jako pro muže, je žena největší a nejrychlejší zpětnou vazbou. Jaký je můj postoj, jaké je moje vědomí, jaká je moje otevřenost a přítomnost.

Pokud chcete udělat opravdu rychlý a zralý posun ve svém životě, tak si najděte partnera, který s vámi bude chtít růst k lásce, nebo tuhle touhu ve vašem partnerovi probuďte. Bude to stát za to, věřte mi.

 

Lucy Majkus

Jmenuji se Lucy Majkus. Co se týká mého pracovního života. Jsem mezinárodně certifikovaný NLP Master Coach. Dělám individuální konzultace a koučink. Absolvovala jsem mnoho různých workshopů, seminářů, tréninků. Přečetla jsem mnoho knih o osobním rozvoji.

Ale největším učitelem je pro mě sám život. Miluji aplikování toho, co jsem se naučila, do života. Spojuji různé metody, a techniky, které jsem se naučila. Vždy tak, aby tento proces nejvíce vyhovoval klientovi, a vytvořil, co největší a nejrychlejší změnu.

Vztahy mě od malička fascinovaly. A chtěla jsem vždy porozumět jejich dynamice. Proto jsem se rozhodla pro práci s páry. Myslím, že je to ten nejlepší workshop, jaký můžete v životě dostat. Proto je pro mě vztah největším místem k růstu a neznamená pro mě jen místo, kde se budu mít dobře, ale kde mám největší šanci růst.

Je mi 30 let. Jsem šťastně vdaná za svého druhého manžela Jirku.

Náš vztah je prostor, kde si můžeme sdělovat nejen to, co je fajn, ale i to, co nás štve, co nás bolí, čeho se bojíme, co je nám líto a  co bychom si přáli, naše tužby, prostě prostor, kde je možné a vlastně nezbytné sdělovat si to, co prožíváme ve svém nitru. Přesně pro tohle jsem si Jirku vybrala, a přesně proto ho miluji.

Mám devítiletého syna z prvního manželství a on je pro mě neuvěřitelným zrcadlem sebe samé. Je to báječný kluk, neuvěřitelně chytrý a vnímavý.

Vyřešte to SKUTEČNÉ A DŮLEŽITÉ a ostatní věci se "vyřeší samy".

Tato změna myšlení nám pomohla soustředit se na to DŮLEŽITÉ a zbytečně se nezabývat a nehádat o věcech, které nejsou podstatné... Uvědomili jsme si, že pokud vyřešíme skutečné problémy, tak to automaticky vyřeší tuny dalších věcí, které jsou na to navázané.

Začali jsme vidět, jak je to všechno propojené...

Když jsme pak narazili na citát světoznámého lektora Anthony Robbinse, tak jsme žasli, jak to celé krásně popsal:

"Jeden z nejčastějších důvodů, proč vztahy nefungují je ten, že lidé vstupují do vztahu, aby něco dostali. Snaží se najít někoho, kvůli komu se budou cítit dobře.

Pravda je ale taková, že jedinou možností, aby vztah dlouhodobě vydržel je ta, že se budete na vztah dívat jako na místo, kde budete dávat, nabízet svoji lásku a ne na místo, kde chodíte něco dostat."

Vztah je místo, kde máme nabízet svoji lásku!

 

Jak to celé PRAKTICKY UCHOPIT a být zase ZAMILOVANÝ...

V posledních pár týdnech jsme na toto téma vedli několik společných konverzací a byli jsme více a více fascinování, jak tato malá změna dokáže udělat takové VELKÉ ZMĚNY ve vztazích a životech našich klientů, kteří k nám chodili na individuální konzultace.

Chtěli jsme naše zkušenosti dát do smysluplného procesu, který bychom mohli předat díky internetu co nejvíce lidem, aby i vy jste mohli využít našeho "know-how", jak pomocí změny tohoto postoje TRANSFORMOVAT vaše vztahy.

Tento online program jsme nazvali  "PARTNER NA PRVNÍM MÍSTĚ".

Rozhodli jsme se pro vás nachystat 3 týdenní kurz, který bude probíhat formou webinářů, kde toto téma a hlavně jak to všechno PRAKTICKY udělat budeme probírat do hloubky.

Tento trénink bude doplněn o nezbytné praktické kroky, které jsou potřeba ve vašem vztahu udělat, aby nastala změna, po které tak toužíte... Aby jste se zbavili bolesti a váš vztah zaplavila opět láska, která mezi vámi byla (a stále je schovaná pod všemi těmi pocity).

K tomuto kurzu dostanete také velmi zajímavé bonusy...

 

Jak poznáte jestli je tento KURZ pro vás?

Pokud máte 10 let šťastné manželství, milujete se každý den víc a víc, vzájemně si pomáháte růst, tak tento kurz není pro vás.

Nebo pokud chcete, aby se změnil jen váš partner a vy nejste ochotni udělat žádnou práci, tak tento kurz také není pro vás.

Na druhou stranu existuje pár "chronických" problémů, které páry často prožívají a které jen tak SAMI OD SEBE neodejdou...

Přečtete si následující seznam... a pokud se najdete alespoň v jedné podobné situaci, tak je tento kurz pro vás a doporučujeme vám začít CO NEJDŘÍVE.

Pokud se ale najdete ve více než jedné ze situací, tak vám doporučujeme ZAČÍT s kurzem OKAMŽITĚ!


 • Pokud žijete ve vztahu, milujete se, ale chcete vaši lásku a vášeň ještě více prohloubit.
 • Pokud je váš vztah OK, ale cítíte, že byste chtěli více lásky.
 • Pokud se váš vztah rozpadá a chcete ho ještě zachránit.
 • Pokud máte pocit, že váš partner není pro vás ten pravý, ale chcete to ještě zkusit.
 • Pokud jste se právě rozešli a nechcete udělat ty stejné chyby znovu a znovu a v dalším vztahu prožívat stejné zklamání.
 • Pokud jste spokojení single a až potkáte toho pravého, tak chcete vědět, jak na to, aby se nestalo, že to pokazíte a pak vás opustí.
 • Pokud nevíte, jestli žijete se správným člověkem (pomocí tohoto kurzu ho více poznáte a díky tomu to pak ucítíte).
 • Pokud se bojíte, že vás partner už nemiluje a že vás opustí.
 • Pokud si svého ideálního partnera chcete udržet dlouhodobě, aby vás nechtěl nikdy opustit.
 • Pokud chcete být celý život ZAMILOVANÍ, spokojení, ŠŤASTNÍ.
 • Pokud si chcete lásku, která mezi vámi je, dlouhodobě udržet.
 • Pokud se chcete naučit, jak místo bolesti a zklamání prožívat ve vztahu radost a lásku.

Podívejte se na záznam webináře: "Proč je potřeba dát partnera na 1.místo."


Co všechno je součásti kurzu a jaké BONUSY dostanete?

3 živé webináře

Každý týden budeme vysílat živý webinář, kde půjdeme do hloubky daného tématu a na každý týden dostanete praktická cvičení a úkoly, které jsou nezbytné k tomu, abyste udělali ve svém vztahu a životě změnu, po které toužíte. Z každého webináře bude možné později shlédnout záznam.


Otázky a odpovědi

Při vysílání webináře budete moct klást vaše dotazy, na které uděláme prostor v posledním bloku webináře. (Živé vysílání je mnohem efektivnější a energičtější než nahraná videa z klasických kurzů).


Vedená meditace

Audio nahrávka vedené meditace doprovázená nádhernou relaxační muzikou na podporu celého procesu, který budete v kurzu absolvovat. Vedená meditace je asi nejpraktičtější a nejjednodušší pomůcka osobního rozvoje, jak dosáhnout změny, po které toužíte. Stačí si v klidu sednout, do sluchátek si pustit audio nahrávku a udělat si 20 minut času.


Emailová konzultace

Nabízíme možnost využít emailové konzultace, kde nám můžete napsat váš příběh a jaké máte dotazy k vaší konkrétní situaci. Pokud budeme znát detaily vaší situace budeme vám schopni ještě více individuálně pomoci.


Sleva na osobní konzultaci

Nejefektivnější způsob, jak pracovat na vztahu je formou osobní konzultace. Jako bonus k tomuto kurzu dostanete slevu na první dvě hodiny osobní konzultace v celkové ceně 500,- kč. Standartně máme s páry dvouhodinové sezení. Cena pro vás: (skype: 500,-/hod; osobně - 750,-/hod).


Kolik to všechno bude stát?

Kurz formou živých webinářů začal ve středu 26.10. večer. Začátek webinářů bude ve 20:30 poté každou středu.

Tedy:

Středa 26.10.

Středa 2.11

Středa 9.11.

Z každého webináře bude pořízen záznam a webináře budou pro vás kdykoliv k dispozici, abyste si je mohly pustit opakovaně.

Chci se zúčastnit
2490,-