Co se vám může dít a co můžete očekávat po vedené meditaci

“Život je možné žít pouze v přítomném okamžiku... tady a teď." -  Thich Nhat Hanh

V dnešním videu se dozvíte, co můžete čekat, že se vám v životě bude dít po audio nahrávce vedené meditace, kterou jste dostali včera, abyste si přitáhli vaši spřízněnou duši.

Toto video je důležité proto, abyste využili potenciál vedené meditace na maximum. Hodně lidí se mě ptá, jak poznám, že meditace funguje. Častá otázka je také, jak to vlastně celé funguje.

Tohle vše se dozvíte v dnešním videu. Vedenou meditací jste započali proces a aby fungoval, tak jak má, tak je dobré vědět to, co zazní ve videu.


Délka videa je 04:09 min.

Video, co se vám může dít po vedené meditaci


Meditace pomáhá soustředit se, zbavit se stresu, zlepšit si náladu, uzdravit se a léčit, vzdát se dobrovolně věcí a zanechat určitých činností, zlepšovat svou intuici a udržovat vlastní život v rovnováze.

Představuje dodnes jediný možný způsob, jak se stále cítit pokojně a uvolněně. Jiné způsoby pro zklidnění, jako jsou drogy nebo alkohol, přinášejí pouze dočasný útěk od reality a chvilkovou úlevu.

To, jací jste a jaký máte život, vychází z vaší mysli. Svůj svět si můžete vytvořit a vaše mysl je dílnou, kde všechno začíná. Zvolíte si, kým chcete být, kdo ve vašem životě bude přítomen a jak s ním budete jednat.

Můžete si vybrat zaměstnání, své bydliště i styl, kterým se prezentujete.

Vy jste ten jediný, kdo skutečně ovládá svůj život, a nikdo další vás k ničemu nemůže přimět, pokud mu to nedovolíte.


Když jste opravdu šťastní, nepřemýšlíte a vaše mysl je opravdu klidná...

Pokud vám však připadá, že nejste dost dobří, nebo se obáváte, že se nikdy nedočkáte vytoužených věcí, opravdu se to stane.

Strachy a fobie, myšlenky o tom, že bez něčeho nedokážete žít nebo že to, co chcete, nikdy nezískáte, jsou pouze představy vaší vlastní mysli. Ve skutečnosti vám nic nebrání žít tak, jak chcete, a být tím, kým opravdu chcete být.

Meditace je cesta, jak můžete jemně a uvolňujícím způsobem pracovat se svou myslí a být schopni si uvědomit, pochopit a odstranit cokoliv, co vás omezuje nebo kvůli čemu se cítíte nešťastní.

Také umožňuje poznat své pravé já a vykonat změny, které vám pomohou komunikovat a zvládat život snadněji. Díky meditace si možná lépe poradíte se strastmi každodenního života a dokážete se nad ně povznést.

Meditace pomáhá rozvíjet kreativitu, intuici, soucit, klid mysli a pomáhá na cestě osobního růstu.

Zítra vám pošlu do emailu můj příběh s vedenými meditacemi.


Tomáš Kudrna

"Vaše meditace mi pomáhají každý den zklidnit tělo, mysl a připravit se na den s otevřeným srdcem a čistou myslí. Předtím jsem zkoušel nevedené meditace, ale neměli takový účinek, jako ty Vaše vedené. Máte příjemný hlas a perfektní timing. Pokud je člověk dělá pravidelně a nechá se vézt Vámi, tak nikdo nemůže říct, že mu to alespoň trochu nic nedalo. Ještě jednou moc děkuji a věřím, že pomůžete dalším mnoha lidem v jejich životních problémech."

Tomáš Kudrna

Podívejte se, jak můžete na sobě pracovat pomocí vedených meditací a vydejte se na 14 denní transformační cestu do svého vnitřního světa.


Se srdečným pozdravem,

Jiří Majkus

Sdílejte svůj názor, napište do komentáře vaše zkušenosti