Představujeme vám metodu, díky které si zlepšíte vaše vztahy, VZTAH SE SEBOU, stanete se TVŮRCEM vaší reality a vytvoříte si život, který vás skutečně INSPIRUJE... a stačí k tomu 20 minut denně

Díky vedeným meditacím jsem si přitáhl do svého života pro sebe dokonalou ženu, zhubl jsem 10 kg a našel jsem práci, která mě baví a naplňuje. Na této stránce se dozvíte, jak to můžete udělat také.

 

 

 

 

 

Pro ty, kteří se chtějí dozvědět konkrétní metodu, jak se napojit na neviditelnou sílu Vesmíru, která dokáže jakoukoliv vizi, sen, nebo touhu manifestovat.


Již 109 lidí se rozhodlo vstoupit do programu vedených meditací

Získat okamžitý přístup

"Měli byste meditovat 30 minut denně, ledaže nemáte čas, to byste pak měli meditovat 1 hodinu denně."

- Saint Francis de Sales

Už jste také ztratili víru, že se váš život snad už nikdy nezmění?

Stalo se vám někdy, že jste se cítili, jako byste měli na noze neviditelnou kouli a ať děláte, co děláte, tak se stále nemůžete ve svém životě hnout dopředu?

Nebo že hledáte pro sebe toho dokonalého partnera, ale stále potkáváte jenom lidi u kterých máte pocit, že se k vám vůbec nehodí a říkáte si, že na vztah a lásku prostě štěstí nemáte?

Všude možně čtete, že byste se měli milovat a dát si sami sobě lásku, ale stále si nedokážete za některé věci odpustit a cítíte jak vás to stahuje dolů a trápí vás pocit, že víte, že se stále nemáte rádi? A tak moc byste chtěli cítit od sebe lásku.

Nebo možná přesně víte, co musíte v životě změnit a udělat a stále se vám to nedaří a jedete v zajetých kolejích starých návyků...

Chci vám říct, že vím, jaké to je... Vím jaké to je se takhle trápit a cítit tuto bolest a frustraci.

A pokud tu jste, abyste udělali konečně změnu ve vašem životě, dostat se z toho zamotaného kruhu a začít nový život,  tak vám chci pogratulovat. Tuto změnu uděláme společně. První krok uděláte vy a ten druhý udělám já.

Není to vaše chyba

Ve škole a bohužel ani většinou rodiče nás nenaučili, jak pracovat se svojí myslí a se svým podvědomím způsobem, který nám pomáhá spoluvytvářet naši realitu.

Nemá to NIC SPOLEČNÉHO S TÍM, ŽE VY JSTE ŠPATNÍ, NEBO NEDOSTATEČNÍ!

Ano, nemá to nic společného s vámi, ale s tím, jakým způsobem se svojí myslí pracujete.

Ve starodávné postvátné knize Bhagavad Gítě je řečeno: "Ovládnutá mysl je naším největším přítelem, ale neovládnutá mysl je naším největším nepřítelem."

Klíčem k tomu vytvořit si takový život, který vás bude inspirovat je v první řadě ten, že to musí vycházet z vás. Nebude to takový život, jaký chce žít váš kolega, nadřízený, nebo kamarád. Bude to život, který bude vycházet z VAŠEHO JÁ, Z VAŠÍ DUŠE.

Dlouho jsem se snažil namotivovat všemi možnými obrázky toho "dokonalého" života, než jsem zjistil, že takový život vůbec není to, co chci. A když jsem si začal představovat život, který je TEN, který chci, VŠE SE ZAČALO MANIFESTOVAT.

A manifestace, tvoření toho, co chceme, začíná v hlavě. Začíná to v naší mysli. (to je ten druhý klíč :))

Pomocí meditací se dokážete napojit na tvořivou sílu Vesmíru, naučíte se více ovládat svoji mysl a více otevřete svoje srdce světu a všem možnostem a příležitostem, které vám již dnes život nabízí... jen je potřeba naučit se je vidět.

O autorovi

Jmenuji se Jiří Majkus a s meditacemi jsem se poprvé setkal před třinácti lety. Rok a půl jsem žil v duchovní komunitě a každodenní ranní duchovní praxe spočívala ve dvouhodinové mantra meditaci.

Po návratu do Brna se meditace staly součástí mého života. Objevoval jsem další typy meditací a právě vedené meditace se staly moji oblíbenou pomůckou na mojí životní cestě.

Pomocí meditace a vedených meditací jsem si do svého života přitáhl moji milovanou ženu (která mě dokonce sbalila sama), povedlo se mi zhubnout 10kg a objevil jsem v sobě svoje životní poslání. Podnikám v oboru, která mě velmi baví, dává mi hluboký smysl a naplňuje mě energií.

Moje cesta ale nebyla procházka růžovým sadem a vedené meditace mi pomáhaly na této cestě zůstat. Pomáhaly mi vyjasňovat můj záměr a to, po čem ve skutečnosti moje srdce touží.

Jsem nesmírně vděčný, že vám mohu zprostředkovat metody a techniky, které mi pomohly splnit si moje velká přání.

Co jsou vedené meditace

Meditací existuje více forem a podob. Můžeme v meditaci jen pozorovat svůj dech a zpřítomňovat svoje vědomí. Můžeme pozorovat svoje myšlenky. Meditovat mantra meditaci nebo se můžeme také pomocí vizualizačních technik koncentrovat na obrázky v naší mysli.

Vizualizace je skvělý nástroj pro mnoho užití. Mnoho vrcholových sportovců používá vizualizaci pro dokonalé vykonávání akce (např: střelba na branku, házení do basketbalového koše, dokonalý golfový odpal, potápění...)

Vizualizace se skvěle hodí pro manifestaci toho, co v životě chceme. Také se dá použít pro léčení našeho nitra, srdce a odstraňování bloků a kotev, které nám brání žít život, po jakém toužíme.

V principu je meditace zaměřená, ale uvolněná pozornost.

Vedená meditace je forma meditace, kdy se pomocí mluveného slova a zpravidla doplňující meditační, relaxační hudby necháme vést do meditativního stavu.

Vedená meditace má základní dvě formy:

1. Bez záměru

2. S určitým záměrem

Meditace, které jsem pro vás dal dohromady, kombinují různé typy meditací. Pozorování dechu, mantra meditaci, kreativní vizualizaci a v každé meditaci je obsažen určitý záměr.

Krása vedených meditací spočívá v tom, že si můžete jen pustit do sluchátek zvolené audio na dané téma a nechat se vést. Je to nejjednoduší forma meditace a zároveň velmi příjemná a efektivní.

Proč je dobré používat vedené meditace

Co všechno získáte díky síle vedených meditací

 • 1

  Zvýšení mentální kapacity

  Vedené meditace mají celkově pozitivní vliv na vaši mentální kapacitu. Pomůžou vám se více koncentrovat, budete více relaxovaní, uvolnění a během dne více uvědomělí.

 • 2

  Úžasný prožitek

  Díky vedeným meditacím poznáte více sami sebe. Poznáte nepoznané oblasti vaší mysli a vašeho nitra. Prožijete nádherné okamžiky.

 • 3

  Vyjasnění vašeho záměru

  Pomůžou vám vyjasnit si to, co ve svém životě a ve vztahu opravdu chcete. A díky jasnému záměru, který usadíme ve vašem srdci, si začnete tvořit vaši realitu.

 • 4

  Lepší vztahy

  Pomůžou vám vytvořit harmoničtější, láskyplnější a smysluplnější vztahy. Pokud nežijete ve vztahu, tak vám pomůžou přitáhnout si do svého života toho pravého partnera.

 • 5

  Zlepšení vašeho zdraví

  Meditace pomáhají snížit krevní tlak, zmenšit stres. V meditativním stavu se tělo dostává do relaxačního, regeneračního a léčivého módu. Budete se ve vašem těle cítit lépe.

 • 6

  Odpustíte si a zbavíte se pocitu viny

  Pomůžou vám odpustit sami sobě a uvolnit zátěž, kterou si kvůli vině nesete ve svém srdci, a která vás brzdí na cestě vašeho růstu.

 • 7

  Zlepší se vám vizualizační schopnosti

  Pomůžou vám zlepšit svoje vizualizační schopnosti. Díky tomu se budou vaše záměry, touhy a přání rychleji manifestovat. Vizualizace je mocný nástroj manifestace.

Tak teď už jsem připraven

Vykročte za svým snem

Staňte se člověkem, kterým jste se vždy toužili stát

Tyto meditace jsou navržené a zaměřené na proces vnitřního léčení a přijetí sebe sama. Abyste více otevřeli vaše srdce životu, lidem, sami sobě a příležitostem, které vám život nabízí.

S manželkou jsme tyto meditace seskládali tak, aby se pozitivní efekt projevil hlavně ve vašich vztazích. Ať už partnerských, rodinných, vztahu se sebou nebo dokonce ve vztahu s vaší prací.

Aby vaše srdce bylo více otevřené...

Když máte otevřené srdce, můžete do svého života rychleji přitahovat vše ostatní, po čem toužíte... více hojnosti, zdraví, lásky, šťastnou rodinu, práci, která vás baví.

To vše zažijete pomocí vedených meditací a síle vaší mysli a srdce.

Buddha říkal: "Mysl je všechno, stanete se tím, na co myslíte".

Vedené meditace jsou výborným a jednoduchým nástrojem, jak můžete ovlivnit vaše myšlenky a určit novou trajektorii vašeho života.

Informace k obsahu programu

Co všechno dostanete v tomto programu

 • 1

  Úvodní video ke každé meditaci

  Ke každé meditaci jsem natočil krátké vysvětlení, co v dané meditaci budeme dělat, jaký je její záměr a k čemu slouží. Celkem 14 videí.

 • 2

  Vedené meditace

  11 vedených meditací doplněných krásnou meditační relaxační hudbou, které si můžete pustit online, stáhnout do počítače nebo do telefonu a pustit si ji, kdykoliv budete potřebovat.

 • 3

  Bonusové meditace

  K vedeným meditacím také dostanete tři bonusové.

Připravil jsem pro vás 11 audio nahrávek, které kombinují různé druhy meditací

Jaké konkrétní meditace jsou obsahem tohoto programu

Den 1: Meditace zasazení záměru

Den 1: Meditace zasazení záměru

První den zasadíme do vašeho srdce nový záměr. Co byste chtěli, aby se manifestovalo ve vašem životě a ve vašich vztazích? V této meditaci si vyjasníte záměr a vyšlete ho do Vesmíru. Poté se pohroužíte do přítomného okamžiku a necháte na Vesmíru, ať se postará o veškeré detaily.

Vědět to, co chcete, je prvním krokem k úspěšné manifestaci.

Den 1: Meditace zasazení záměru

Den 2: Akcelerace procesu transformace / Manifestace všech tužeb

Ve druhém dni podpoříme vaše záměry zažehnutím vnitřního ohně. Pomocí mantry rozvibrujeme třetí čakru, která reprezentuje osobní sílu. Osobní sílu nutnou pro tvoření vaší reality. Po této meditaci se budete cítit plni síly na realizování svých záměrů.

Den 1: Meditace zasazení záměru

Den 3: Jak na změnu ve svém životě

V této vedené vizualizaci vás provedu procesem, kdy změnu spojíte s nutností. Již nadále nebude změna možnost, ale nutnost. Když se z "měl bych" stane "musím", pak není jiná možnost. Už vás nic nezastaví. Díky této vizualizaci se naučíte, jak změnit ve svém životě cokoliv, co vám nevyhovuje.

Den 1: Meditace zasazení záměru

Den 4: Odpuštění sobě

Čtvrtý den si v této meditaci dovolíte odpustit sami sobě a zbavit se pocitu viny a výčitek z toho, že jste někomu svým jednáním ublížili. Po této meditaci se budete cítit lehčí, protože upustíte jednu z energetických kotev, které v sobě tak dlouhou dobu nesete.

Den 1: Meditace zasazení záměru

Den 5: Léčení emocí - transformace emocí na lásku

Negativní emoce jsou toxické, pokud je zadržujeme. Potlačování a ignorování negativních emocí dlouhodobě nefunguje a znečišťuje naše nitro. Naučit se měnit svoje negativní emoce na lásku, je klíčem ke šťastnému životu, vztahu a autenticky prožívaným pozitivním emocím a pocitům. V této meditaci si dáte více pochopení a soucitu a dovolíte si začít milovat sami sebe.

Den 1: Meditace zasazení záměru

Den 6: Emocionální zdi a léčení vnitřního dítěte

Každý z nás má v sobě vnitřní dítě a toto dítě je schované za našimi emocionálními zdmi, které jsme si vytvořili, protože naše srdce bylo několikrát už od dětství zlomené a zraněné. V této vizualizaci se podíváte na svoje emocionální zdi. Pochopíte, proč vznikly. Strávíte čas se svým vnitřním dítětem a budete mít možnost dát mu lásku, po které tak dlouho touží. Spustíte proces boření emocionálních zdí a dovolíte lásce, aby více vstoupila do vašeho života.

Den 1: Meditace zasazení záměru

Den 7: Meditace otevření srdce

Naše srdce prahnou po otevřenosti a pokud nejsou naše srdce otevřené, tak zažíváme velkou bolest. V této meditaci se zaměříme na vaše srdce. Na lásku, která v něm sídlí. Jak ho více otevřít lidem, sobě a světu. Nádherná meditace, kdy opravdu procítíte lásku ve vašem srdci. Prožijete vděk, že každý den, každou hodinu, minutu a sekundu bije pro vás.

Den 1: Meditace zasazení záměru

Den 8: Sebeláska - přijetí svých temných stránek

Opravdová sebeláska začíná, když milujete sami sebe takoví, jací jste. V této vizualizaci dáte lásku a pochopení svým temným, odmítnutým, potlačeným a nemilovaným stránkám. Dáte jim lásku a pochopení. Transformujete temnotu na světlo, což je nejrychlejší způsob osobního a duchovního růstu. Silou lásky promilujete nepřijaté a odmítnuté části sebe sama.

Den 1: Meditace zasazení záměru

Den 9: Přijetí svého těla

Když nemáme rádi své tělo, jsme nespokojeni jak vypadá nebo se za něj stydíme, pak odmítáme důležitou část sebe sama. Jak se asi pak naše tělo cítí? Jak se my ve svém těle cítíme? Jak si pak můžeme užívat milostný život ve vztahu? Tělo je chrám duše a je potřeba začít pečovat o tělo, stejně tak jako pečovat o duši. Prvním krokem na této cestě je přijmout naše tělo takové, jaké je. Se všemi jeho originálními "nedokonalostmi."

Den 1: Meditace zasazení záměru

Den 10: Léčení sexuální energie

V této meditaci odstraníte bloky, které vznikly ze špatných přesvědčení a pochopení sexuality samotné. Naše představa dokonalého milence a dokonalé milenky nás často zbytečně svede z cesty toho, jak ve svém srdci cítíme, že bychom se chtěli milovat. Naše zranění v oblasti sexuality nám pak překáží v prožívání autentického milování se stávajícím partnerem.

Den 1: Meditace zasazení záměru

Den 11: Vize budoucnosti

V této silně emoční vizualizaci se podíváte do budoucnosti na všechny ty krásné a láskyplné okamžiky, které na vás čekají. To, co si dokážeme představit, také dokážeme zrealizovat. Pomocí této meditační techniky se naučíte, jak tvořit svoji realitu.


PLUS dostanete k tomu tyto další bonusy...

Bonus 1: Jak si přitáhnout do života toho pravého partnera

Díky této meditaci jsem si přitáhl do svého života ženu, kterou miluji a která vším tím, kdo je, předčila všechna moje očekávání. Společně si pomáháme na cestě osobního rozvoje a založili jsme spolu vzdělávací online projekt. Tuto vizualizaci jsem doplnil o mantra meditaci, abyste zažili co nejsilnější proces manifestace vaší spřízněné duše.


Bonus 2: Vyčištění bloků z minulého života

Existuje nějaký minulý život nebo jsme tu na Zemi poprvé? Ať už věříte v reinkarnaci nebo ne, tato meditace vám pomůže odstranit energetické a emoční bloky, které vám brání v dosáhnutí toho, po čem toužíte. A pokud nevěříte v reinkarnaci, tak si představte, že tato meditace může být metaforou pro odstranění a vyčištění vašich energetických a emočních bloků.


Bonus 3: Cirkulace sexuální energie a oddálení orgasmu

Pomocí této vedené praxe se naučíte jak pracovat se svoji sexuální energií pomocí jednoduchých technik. U této nahrávky budete pracovat hlavně se svým dechem, pocity a také i tělem. Naučíte se také, jak jednoduše oddálit orgasmus při milování nebo ho úplně vynechat. Můžete praktikovat sami nebo s partnerem.

Jen pár minut denně této praxe vám může změnit život

Je vědecky dokázáno, že pravidelná meditace vede ke zlepšení koncentrace, zklidnění mysli, větší vyrovnanosti, vyššímu uvědomění a celkovému lepšímu psychickému a fyzickému zdraví.

"Za 15 minut vizualizace jste mnohem více produktivnější, než za 16h tvrdé práce".  - Abraham Hicks.

Váš život nemusí být taková dřina. Pomocí meditace budete k životu přistupovat lehčeji, s větším uvědoměním a klidem.

Pokud budete meditovat pro čistou radost z meditace, tak bude efekt mnohonásobně silnější, než když budete meditovat jen proto, že chcete ve svém životě něco změnit a manifestovat.

Pokud do vaší praxe dáte radost, budou vaše myšlenky čistější a díky tomu více silnější. Změna a manifestace budou následovat.

Meditovat můžete začít už DNES!

Meditace pro vás budou pákovým efektem

Díky vedeným meditacím získáte do svého života způsob, jak vytvořit pákový efekt.

Pákový efekt znamená, že pomocí malého předmětu dokážete pohnout velkým předmětem. Klasická kladka je nádherným příkladem, jak díky ní můžete vytáhnout těžký předmět do vyšších pater.

Když meditujete, tak ovlivňujete vaše podvědomí a díky změně, která proběhne na podvědomé úrovni vytvoříte pákový efekt do vašeho života.

Pomocí malého množství úsilí (meditace) se napojíte na tvořivou sílu Vesmíru a tato Síla udělá 99% práce za vás. Na vás je pak to 1%, a tím je jít do akce. Jít do akce, když se příležitost naskytne. Jít do akce, když cítíte vnitřní volání něco udělat. Jít do akce, když vám Vesmír začne pomáhat.

Bez následné činnosti se nic nestane, ale není potřeba si život stěžovat, když nám sám nabízí způsob, jak si ho ulehčit.

Život je totiž někdy tvrdý, ale pořád je velice milostivý. Vše, co se vám děje, se děje z nějakého důvodu. I to, že jste na této stránce není "náhoda". Přemýšlejte o tom.

Starodávné přísloví říká: "Představte si, že mezi vámi a Bohem je vzdálenost na 100 kroků. Vy udělejte jeden krok k Bohu a Bůh udělá zbylých 99 kroků." Taková je síla Vesmíru, Boha, Stvořitele...

A pomocí pravidelné meditace se dostáváme do kontaktu s touto silou. Pomocí meditace si vytvoříte přirozenou důvěru ve Vyšší sílu, protože začnete v životě vidět její rukopis. Vyšší Síla se stane pro vás nepřehlédnutelná.

Tímto způsobem se stáváte SPOLUTVOŘITELEM vašeho života. SÍLA MEDITACE NA VÁS ČEKÁ, CHOPTE SE JÍ.

money back logo

Garance vrácení peněz

Pokud po třech meditacích, ve třetím dnu budete cítit, že nedostáváte hodnotu, kterou jsem vám nabízel, tak mi napište a dám vám ještě osobní tipy, jak s meditacemi pracovat a pokud i tak nebudete spokojeni, vrátím vám peníze.

Tuhle společnou cestu si užije vaše tělo, vaše mysl a vaše duše...

Začněte ještě dnes a vydejte se na tuto 14 denní cestu do svého vnitřního světa


Co je zahrnuto v tomto programu vedených meditací:

- Členská sekce s vaším unikátní přístupem

- Úvodní video ke každé meditaci, které ji představuje (14 videí)

- 11 vedených meditací sestavených do procesu změny a osobní transformace

- 3 bonusové meditace, které doplňují základní meditace

- Možnost si meditace stáhnout do počítače nebo telefonu a pustit si je kdykoliv a opakovaně

+ garanci vrácení peněz 

1790,-

(včetně DPH)...

Získat okamžitý přístup

(objednávka se otevře na nové stránce)


Co říkají na vedené meditace účastníci

"Tvoje meditace jsou naprosto úžasné. Nemám slov - Perfektně si to namluvil překvapil si mě. Mám husí kůži, je to hluboký - povedlo se ti to hodně. Dost jsem to nečekal. Když jsem se v devatenácti seznámil s hudbou byla to obrovská vlna která mě ze dne na den změnila pohled a směr pohltilo mě to komplet. Teď při seznamení s meditacemi cítím stejně silnou vlnu, ta se totiž pozná a nezapomíná. Děkuji." 

Lukáš Mičko
Lukáš Mičko Muzikant

"Prvních pár meditací, které byly zdarma mě velice zaujalo a tak jsem se rozhodl si zakoupit všechny. Nyní jsem u 10 dne a musím říct že sleduji celkem zásadní změny ve svém životě. Jsem mnohem více sám sebou a připadá mi daleko jednodušší jít si za svými dlouhodobými cíli. Jsem schopen se daleko lépe kontrolovat a cítím se víc ve spojení s lidmi, kteří mě obklopují. Také se cítím disciplinovanější. Tuto 14 denní meditační cestu bych každému doporučil."

Jan Musil
Jan Musil

"Vaše meditace mi pomáhají každý den zklidnit tělo, mysl a připravit se na den s otevřeným srdcem a čistou myslí. Předtím jsem zkoušel nevedené meditace, ale neměli takový účinek, jako ty Vaše vedené. Máte příjemný hlas a perfektní timing. Pokud je člověk dělá pravidelně a nechá se vézt Vámi, tak nikdo nemůže říct, že mu to alespoň trochu nic nedalo. Ještě jednou moc děkuji a věřím, že pomůžete dalším mnoha lidem v jejich životních problémech."

Tomáš Kudrna
Tomáš Kudrna

Poslechla jsem si první meditaci - zasazení záměru a nestačím se divit co to dělá. Já díky meditaci nalézám sebe samotnou, uvědomuji si své chyby z minulého vztahu. Začala jsem vše vnímat jinak, zklidnila jsem se, soustředila se na jiné věci - vše se začíná měnit... Děkuji za vaše meditace, relaxuji u nich každý den.

Vladimíra Berková
Vladimíra Berková

Meditace mě dlouho lákají, ale ještě jsem nenarazila na něco, co by mi udělalo tak dobře jako teď ty vaše. Dostala mne ta úplně první, která mi "náhodou" vběhla do cesty. Jak si odstranit bloky z minulých vztahu. Neuvěřitelně jsem se v meditaci našla. Poslouchala jsem ji po druhé, po třetí a pak jsem narazila i na placené meditace.


Musím říct, ze každá na mě zapůsobila a v hlavě mi zůstaly příjemné a krasné prožitky a vždy, když mi není dobře, k meditacím se velmi ráda a často vracím. Ta úleva a osvobození od běžných starostí je nepopsatelná. Můj život se stal lehčí a jednodušší. A stačilo tak málo. K tomu jsou zřetelná i videa, které pomáhají porozumět vlastním prožitkům. Začala jsem žít plně v přítomném okamžiku a učím se nevracet do minulosti. Nejdůležitější je pro mne ale meditace odpuštění. K téhle se vracím nejčastěji. Dekuji moc za blok vedených meditací a těším se na Vaše další pokračování vedených meditaci.

Jana Maslo
Jana Maslo

Už delší dobu sleduji na facebooku stránky HarmonickýVztah.cz a dost mě oslovují články, které si tam přečtu a využila jsem nabídky stáhnout si meditaci zdarma. Tyto vedené meditace na mě působily jinak, než ty, které jsem doposud poslouchala.


Zvědavost mě přivedla k tomu, sledovat webinář Jirky a Lucy a moc se mi líbil. Na konci zazněla nabídka na Vedené meditace – 14-ti denní transformační cesta do vnitřního světa. Rozhodla jsem se do toho jít (věřím, že nic se neděje náhodou).


Ještě nejsem na konci, ale jsem ráda, že to podstupuji. Pro mě byla docela drsná meditace Den 3: Jak na změnu ve svém životě. Změny pociťuji už teď, i když některé jsou nepříjemné, ale to mě právě posouvá dál a ujasňuji si, co ve svém životě chci. Těším se na zbylé meditace, a co mi to ještě přinese. Baví mě práce sama na sobě, ale zároveň jsem ráda za „pomocníka“. Skvělé je, že se k nim můžu vracet kdykoliv budu chtít. Za sebe můžu jen doporučit. Děkuji za Vaši práci.

Renča Klabanová
Renča Klabanová
Chci mít takové zážitky

 

 

"Meditace je něco jako když se dostanete z vězení a dostanete se do ráje."

- Starodávné přísloví

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co se stane po vaší objednávce

 • 1

  Je potřeba zaplatit fakturu

  Po objednání je potřeba zaplatit částku 1790,-. Přístupy do členské sekce se vám vygenerují po zaplacení objednávky, proto doporučuji využít platby kartou. Využíváme zabezpečený systém GoPay. Při platbě převodem z účtu to může trvat 1-2 dny. Po zaplacení vám společně s přístupy do členské sekce přijde ne email potvrzení o zaplacení.

 • 2

  Každé den dostanete jednu meditaci

  Každý den po dobu 14 dní vám do emailu přijde vedená meditace na daný den. Meditace jsou poskládány postupně, aby ve vás spustily toužený proces změn. Proto je potřeba je dělat postupně, tak jak jsou navržené.

 • 3

  Meditace po skončení používejte jak potřebujete

  Po skončení vaší 14-ti denní cesty se můžete k meditacím kdykoliv vrátit a pustit si je, když budete chtít nebo potřebovat. Meditace můžete používat samostatně, abyste proces ještě více prohloubili.

Krátké připomenutí

Jediným způsobem, jak změnit svůj život a realitu, je změnit svoje myšlení. Vedené meditace jsou výborným nástrojem a pomůckou pro tento důležitý krok.

To jediné, co musíte udělat, je najít si pro sebe každý den 20 minut. V klidu si sednout a pustit si audio nahrávky, které vás provedou celým procesem. Během dne si všímejte různých "náhodných" jevů.

Změna nemusí proběhnout hned, tak buďte trpěliví a vnímaví. Naučíte se vnímat, že s vámi Vesmír komunikuje právě skrze "náhodné" události, skrze lidi a životní situace.

 

 • Q.Je to nový program?

  A.Ano, je to nový program. V budoucnu plánujeme udělat další vedené meditace zaměřené na různá témata. Tyto meditace úzce souvisí s partnerskými vztahy a sebeláskou.

 • Q.Je potřeba mít zkušenosti s meditacemi?

  A.Není. Krása vedených meditací je v jejich jednoduchosti. Pohodlně se usadíte a pustíte si audio (nejlépe do sluchátek) a pomocí mluveného slova a relaxační muziky se necháte vést do meditativního stavu. Není potřeba žádné předešlé zkušenosti.

 • Q.Již několik let medituji, je to vhodné i pro mě?

  A.Vedené meditace jsou krásným zpetřením jakékoliv meditativní praxe. Věřím, že se i něco nového naučíte. Můžete pak jakékoliv prvky přidat do vašich meditací.

 • Q.Bude mi ještě něco naúčtováno v budoucnu?

  A.Nebude. Za meditace je jednorázová cena 1490,- kč bez žádných dalších následných poplatků.

 • Q.Jak dlouho potrvá než se dostaví výsledky?

  A.To je pro každého různé. Existuje spoustu faktorů, které ovlivňují rychlost a způsob manifestace toužených výsledků. To, co mohu slíbit je, že se po meditacích budete cítit inspirovaní, více v kontaktu se sebou a budete se cítit báječně. Budete více vnímavější a uvědomělejší.

 • Q.Jaké výsledky mohu očekávat?

  A.Poté, co začnete denně meditovat, si začnete všímat, že se vaše podvědomá přesvědčení začínají měnit. A díky tomu, že po vedených meditacích se budete cítit skvěle, tak jakoukoliv činnost, kterou budete během dne vykonávat, budete dělat s jasnější myslí a s jiným, pozitivnějším přístupem, kreativitou a inspirací.

Co je zahrnuto v tomto programu vedených meditací:

- Členská sekce s vaším unikátní přístupem

- Úvodní video ke každé meditaci, které ji představuje (14 videí)

- 11 vedených meditací sestavených do procesu změny a osobní transformace

- 3 bonusové meditace, které doplňují základní meditace

- Možnost si meditace stáhnout do počítače nebo telefonu a pustit si je kdykoliv a opakovaně

+ garanci vrácení peněz 

1790,-

(včetně DPH)...

Získat okamžitý přístup

(objednávka se otevře na nové stránce)