Více než 360 studentů

Prodej kurzu Tajemství trvalé ZAMILOVANOSTI jsme nyní obnovili. Možnost získat program s 29% SLEVOU končí za:

04
Dny
02
Hodin
22
Minut
59
Sekund

Pokud nejste ve vztahu ​​TRVALE ZAMILOVANÍ, tak se váš partner pravděpodobně brzy zamiluje do někoho jiného (pokud se už tak nestalo)...

Může se stát, že váš ideální partner, který se k vám skvěle hodí do vás už nebude zamilovaný a odejde? Bohužel... odpověď je ANO! A není to tím, že vás už nemá rád, nebo že nejste pro něho vy tím ideálním partnerem.

Čtěte dál a objevte důvod, proč se tolik párů rozchází nebo žijí v nešťastných vztazích, jsou emočně nenaplnění a způsobují, že partner jejich snů o ně ztrácí zájem...

Video: Zamiluje se také váš PARTNER brzy do NĚKOHO JINÉHO? 

Pro ty, kteří už necítí ve vztahu zamilovanost a chtějí znovuobnovit vášnivé spojení s partnerem a pro ty, kteří jsou nyní single a chtějí se dozvědět, jak mít trvalou zamilovanost s partnerem, se kterým se teprve setkají.Váš vztah je požehnaný dar

Pokud máte v životě svého ideálního partnera, tak jste bohatě požehnáni. Byl vám dán dar v podobě jiného člověka, který se rozhodl s vámi kráčet na cestě životem. On nebo ona s vámi bude sdílet dny a noci, vaši postel, starosti a tíhu.


Uvidí vaše tajné části, který nikdo jiný neuvidí. 


Bude se vás dotýkat na místech, kterých se nikdo jiný nedotýká.


Bude vás hledat na místech, kde se schováváte a nabídne vám své láskyplné objetí.


Každý den vám partner nabídne hojnost zázraků. Má sílu vás rozzářit úsměvem, svým hlasem, vůní svého krku, způsobem, jakým se pohybuje. 


Má sílu zahnat vaši osamělost. Má sílu proměnit obyčejné v posvátné. Je vašimi dveřmi do Ráje na Zemi.


Je vaším MILENCEM...

Co znamená být MILENCEM?

Je to více než jen ‚‚být ve vztahu‘‘ nebo být manželé nebo se s někým milovat. Milióny lidí žijí v manželství, milióny lidí mají sex, ale jen pár z nich jsou skutečnými milenci.


Abyste byli ve vztahu trvale zamilovaní, tak se musíte zavázat a praktikovat nekonečný tanec INTIMITY s vaším partnerem.


Stáváte se milenci, když oceňujete dar, kterým váš partner je a oslavujete tento dar každý den.


Stáváte se milenci, když si uvědomujete, že váš partner vám nepatří. On nebo ona jsou půjčkou od Života a pokud se o ně nebudete dobře starat, tak ho ztratíte.


Opustí vás emocionálně a pravděpodobně také i fyzicky.


Stáváte se milenci, když zrealizujete, že cokoliv se mezi vámi stane není nedůležité, že cokoliv řeknete má potenciál přinést radost nebo bolest a cokoliv co uděláte má buď sílu posílit vaši lásku nebo ji oslabit.


Stáváte se milenci, když se každé ráno probouzíte naplněni pocitem vděčnosti, že máte k dispozici další den, ve kterém můžete sdílet a užívat si lásku, která je mezi vámi.

Kdo jsme: Jiří a Lucy Majkusovi

V našem manželství jsme zažili mnoho strastí v podobě nekonečných hádek, nedostatku sexuality, pocitu, že si nás ten druhý neváží. Všechny tyto problémy byly ještě znásobeny tím, že společně podnikáme a třecí plochy vznikali i v naší práci.


Díky tomu, že jsme se před tím (díky společnému podnikání nemohli schovat) tak jsme našli způsob, jak to konečně změnit a jak se naučit dovednosti, díky kterým se zamilovanost stala vědomým stavem.


Nejsme dokonalí a naše manželství není bez problémů, ale vytvořili jsme si pevný základ na kterém můžeme naše manželství stavět.


Tak jako architekt pro kterého tvoří základy jeho úspěchu dovednosti a vědomosti, jak stavět domy. Ne jistota, že půjde vždy vše skvěle a nebude čelit výzvám. 

Když zapomenete, že váš vztah je DAREM, tak to je okamžik, kdy přestanete být MILENCI...

Myslíme si, že být ve vztahu, kde se už déle necítíte jako milenci, kde necítíte zamilovanost, je počátek konce. Jednoho dne se podíváte na svého partnera a uvědomíte si ten pocit ‚‚Miluji ho, ale už necítím, že jsem zamilovaný/á.‘‘


Posvátný most mezi vašimi srdci zmizel a nacházíte se na místě, které vás nahlodává prázdnotou. Můžete stále sdílet postel, domov nebo rodinu, ale už nesdílíte extatické pouto, kteří skuteční milenci sdílí. Stáváte se spolubydlícími.


To, že už nejste zamilovaní a že ztratíte magnetickou přitažlivost, kterou jste kdysi měli, se nestane přes noc.


 Je to nevyhnutelný výsledek, který nastává, když přestáváte oslavovat váš vztah a kdy se váš partner pro vás stává samozřejmostí. Když přestanete přemýšlet a chovat se jak milenci.


Proč není více vztahů zamilovaných a jsou stěží manžel a manželka? 


Protože se dostatečně nesnaží spatřit PRAVOU KRÁSU partnerovi duše a hlavně proto, že nezažívají dostatečně SKUTEČNÝCH OKAMŽIKŮ.

Abyste zůstali ZAMILOVANÍ, tak spolu potřebujete zažívat skutečné okamžiky...

Skutečné okamžiky nastávají, když vy a váš partner se plně koncentrujete na sebe a na vaši lásku  v daný moment. Když plně prožíváte cokoliv se právě děje, když dovolíte vašim srdcím se spojit a volně cítit cokoliv právě přichází.


Skutečné okamžiky můžete zažívat, když se milujete nebo když děláte snídani. Nezáleží na tom, co děláte... 


Záleží na tom jak moc věnujete plnou pozornost tomu, co děláte. To vytváří SKUTEČNÉ OKAMŽIKY.


Být skutečným milencem vyžaduje, abyste věnovali plnou pozornost vašemu partnerovi, vašemu vztahu a sami sobě. Problém je, že mnoho z nás žije své životy automaticky a nevědomě. Mluvíte spolu, objímáte se, milujete se spolu, ale často bez plné pozornosti.


Myslíte na minulost nebo se strachujete o budoucnost. Nejste tady a teď. Pokud nejste plně přítomní, tak se nemůžete plně spojit s vaším partnerem.


Nebudete schopni jej cítit a nebudete schopni cítit sami sebe. A když plně necítíte sami sebe v daný moment, tak je nemožné cítit zamilovanost.

Bez skutečných okamžiků duše vztahu vyhasíná...

Můžete spolu strávit 24 hodin denně, ale dokud nezažíváte skutečné okamžiky, tak ve skutečnosti nejste spolu. Skutečné okamžiky vás naučí, jak dávat plnou pozornost vašim srdcem. Učí vás být TADY A TEĎ. 


A jsou to tyto skutečné okamžiky, které vašemu vztahu dají hloubku a smysl a udrží TRVALOU ZAMILOVANOST.


Chtěli jsme naše zkušenosti dát do smysluplného procesu, který bychom mohli předat díky internetu co nejvíce lidem, abyste i vy mohli využít našeho ‚‚know-how‘‘, jak pomocí SKUTEČNÝCH OKAMŽIKŮ obnovit vášnivé spojení ve vašem vztahu.


Proto jsme vytvořili online program TAJEMSTVÍ TRVALÉ ZAMILOVANOSTI.


Naučíte se, jak znovuobnovit vášnivé spojení s vaším partnerem. Pokud jste single, tak se naučíte, jak vytvořit trvalou zamilovanost s parterem, který vám přijde do života.


Co všechno získáte v tomto online programu?


1

Obnovíte vášnivé spojení mezi vámi

To, že se necítíte zamilovaní není beznadějná situace. Pomocí skutečných okamžiků, které vás naučíme, budete schopni znovuobnovit láskyplné a vášnivé spojení, které mezi vámi bylo.

2

Naučíte se jak být trvale zamilovaní

Zamilovanost je potřeba trvale udržovat. Není to jednorázová akce, kterou uděláte jednou a bude trvat navěky. Naučíte se principy, které vytvářejí trvalou zamilovanost.

3

Praktické postupy jak se sblížit a prožívat skutečné okamžiky

V programu nebude jen teorie. Součástí jsou prožitkové cvičení, díky kterým už během kurzu začnete cítit velké změny ve vašem vztahu. Dostanete nezbytné JAK...

4

Zbavíte se strachu z intimity

Velkou překážkou v intimních vztazích je strach z intimity. V programu budeme s tímto strachem pracovat, aby vám nebránil v prožívání skutečných okamžiků a vytvoření trvalé zamilovanosti.

5

Naučíte se jak vnímat (cítit) svého partnera

Pokud nejste schopni svého partnera cítit srdcem, nebudete schopni se intimně sblížit. Naučíme vás jednoduché ale efektivní způsoby, jak praktikovat cítění svého partnera. Jak cítit emoce druhého člověka.

6

Jak to udělat tak, aby tělo i duše se spojili v tanci

Díky procesu, kterým projdete a díky tomu, co se naučíte budete moci prožívat takové milovaní, které jste ještě nezažili. Extatické milování nevytváří techniky, ale vášnivé, intimní a láskyplné spojení mezi vámi a vaším partnerem.

7

Vedené meditace na podporu procesu

Ke každému tématu bude součástí vedená meditace, která vám pomůže v celém procesu. Pomocí vedených meditací se ponoříte více do svého nitra a odstraníte překážky, které vám brání ve vytvoření trvalé zamilovanosti.

Co je to Vedená meditace?

Pozn: Vedená meditace je AUDIO nahrávka mluveného slova doplněná relaxační, meditační hudbou.


 Je to velmi jednoduchá a efektivní pomůcka jak udělat vnitřní změny, které jsou nezbytné pro konečné změny ve vnějším světě. Stačí si udělat pohodlí a pustit si do sluchátek audio a nechat se vést mluveným slovem. 


Není potřeba předchozí zkušenosti s meditací. A pokud již meditujete, tak to prohloubí vaši meditační praxi. 


Ve vedené meditaci kombinujeme metody relaxace, dýchání, vizualizace, mentálních technik a síly zvuku pomocí starodávných manter.


K meditacím se budete rádi pravidelně vracet. Je to úžasný prožitek...


Vytvořte si VZTAH, po kterém jste vždycky toužili...

Mít vztah, kde cítíte hlubokou lásku a zamilovanost není něco, co se vás netýká. Ve skutečnosti si to právě VY zasloužíte.Za to všechno, čím jste si prošli. Co všechno jste zažili. Jaké zklamání jste prožili. Za tu snahu, kterou jste vynaložili...


Nemáte toho už dost?


Ve skutečnosti to není nic složitého. Je potřeba jen dělat ty správné věci.


Pokud to uděláte, tak se vám to bohatě odmění ve všech oblastech vašeho života. Pamatujete si jaké to bylo na začátku vztahu? Jak jste se cítili báječně? Jak nic nebylo nemožné?


Pamatujete na ten pocit, kdy vám patřil celý svět?


Pamatujete na tu radost, kterou jste prožívali?


 Pamatujete, jak jste měli otevřené srdce?


Můžete to zažívat znovu... A NAPOŘÁD!


Pokud jste jako my a už vás nebaví jen tak proplouvat vztahem a chcete mít vztah, po kterém už tolik let toužíte, tak vyzkoušejte tento program.


A víte co je na tomto procesu skvělé?

Nejlepší na tom je, že nemusíte čekat na partnera!

Tento proces, který jsme pro vás připravili není nutné absolvovat společně s partnerem. Vztah lze transformovat jen z jedné strany. To, kdo změní váš vztah budete vy.


Budete to vy, kdo přinese do vašeho vztahu SKUTEČNÉ OKAMŽIKY, které vytvoří TRVALOU ZAMILOVANOST. 


Když začnete dělat ty správné věci, tak si toho váš partner začne všímat a pokud budete více otevřenější, více milující, tak se k vám také přidá.


A pokud nežijete ve vztahu, tak to budete vy, kdo vašeho budoucího vztahu přinese SKUTEČNÉ OKAMŽIKY.


Víte co je na tom ještě skvělé?... 


VÁŠ PARTNER VÁS ZA TO BUDE MILOVAT!

Co všechno je součástí tohoto
 online programuTéma č.1: Odvaha hluboce milovat a co nám v tom brání
 + Meditace léčení srdce

Nejčastějším důvodem, proč páry neprožívají dostatek lásky je STRACH z intimity. Strach z prožívání toho, co se právě děje. Naučíte se, jak k němu přistupovat. Pochopíte, co se v takovým okamžicích děje a co s tím udělat, aby vám to nebránilo v hlubokém milování.


Abychom mohli hluboce milovat, tak potřebujeme začít léčit své srdce. Zranění nám brání v prožívání hluboké lásky a intimity mezi vámi a vaším partnerem. V této meditaci si dovolíte své srdce začít uzdravovat a otevřít.

Téma č.2: Vztah jako léčivá svatyně
 + Meditace ideálního vztahu

Ze všech míst na světě by to nejbezpečnější místo měl být váš intimní vztah. Vy a váš partner byste měli vytvořit fyzický a emoční domov, který je naplněn pozitivní energií. Domov, který vám může nabídnout odvahu a jasnost, komfort a podporu postavit se společně všem výzvám, které vám život dá do cesty.


Je dokázáno, že vizualizace nám pomáhá spoluvytvářet naši realitu. V této krásné meditaci si budete vizualizovat, jak by měl podle vás vypadat váš ideální vztah. Častokrát v životě nemáme to, po čem toužíme, protože si to ani nedokážeme představit. Tato audio nahrávka vám v tom pomůže.

Téma č.3: Jak vytvořit polaritu (sexuální přitažlivost)
 + Meditace polarity

Polarita je to, co vytváří ve vztahu vášeň a sexuální napětí. Polarita je nezbytnou součástí trvalé zamilovanosti. Dynamika mužské a ženské energie je neustálý tanec, na kterém je založen princip tohoto Vesmíru. Naučíme vás, jak se spojit se svou přirozenou esencí a jak ji přinést do intimity.


V této meditaci se spojíte se svoji mužskou a ženskou částí a poté se svojí základní esencí. Chyba, kterou lidé dělají je, že se snaží kultivovat jen jednu. Buď mužskou nebo ženskou. V milujícím a vášnivém vztahu je potřeba integrovat obě složky a naučit se s nimi pracovat.

Téma č.4: Síla pohledu do duše
 + Meditace vnímání

Oči vašeho partnera jsou oknem skrze které můžete vidět do jeho nebo její duše. Když se podíváte hluboko do očí toho, koho milujete, uvidíte za fyzickou podobu a spatříte, kdo ve skutečnosti je.  Dozvíte se věci o vašem milenci, které se nemůžete dozvědět ze slov. Ucítíte pravdu. V tomto videu vás naučíme, jak to udělat.


V této meditaci se uvolníte a začnete prvně vnímat svoje tělo, pak svoje pocity, emoce a nakonec začnete vnímat za hranici vašeho těla. Začnete vnímat a cítit co se děje okolo vás. Pomocí této meditace se naučíte praktikovat cítění a vnímání svého partnera. Dokonce poznáte jak se cítí.

Téma č.5: Milování pomocí slov
+ Meditace nekonečné lásky

V tomto videu si popovídáme, jak začlenit intimitu do každodenního života. Není to o technice, ale o našem vědomí a stavu otevřenosti, když děláme tyto činnosti. Pak se stanou okamžiky, které vedou k trvalé zamilovanosti.


V této meditaci prožijete jaké je to se koupat v lásce, kterou vám může nabídnout váš partner. Zažijete oslavu nekonečné lásky. Vaše srdce se otevře a tím uvolníte prostor proudu lásky. Asi u toho budete i brečet.

Téma č.6: Milování pomocí doteků
 + Meditace vděčnosti za partnera

Když jste vy a váš partner připraveni vstoupit do sexuálního tance, tak je na čase spojit svá těla a toto spojení začíná dotekem. V tomto tématu se ponoříme do síly doteku a jak ho můžeme využít pro vytvoření zamilovanosti. Vědomé a láskyplné dotýkání.


Stává se vám, že zapomenete jaký je váš partner dárek od Života? V této meditaci se zaměříme a procítíme všechny možné aspekty, za které můžeme být vděční u našeho partnera. A pokud ve vztahu nežijete, tak vám tato meditace pomůže si vyjasnit, co byste u svého partnera chtěli. To vám pomůže si ho do svého života přitáhnout.

Téma č.7: Nekonečné objetí
 + Meditace dávání a přijímání

Když slova nejsou potřeba, když slova už nestačí nebo když už prostě není slov, tak je čas podržet svého milovaného člověka ve svém milujícím náručí. V nekonečném objetí je obrovská síla sdílení lásky, pokud je dělaná správným způsobem.


Co vám brání si užít přijímání a co vám brání čistě dávat? V této meditaci si dovolíte prožít tyto situace, abyste pochopili co vám brání prožívat skutečné okamžiky. Bez dynamiky dávání a přijímání, která je základním kamenem prosperity a hojnosti nebude ani váš vztah prosperovat a pomalu umře. Tato meditace vám pomůže více pochopit, jak si v tom sami bráníte.

Téma č.8: Líbání, sdílení dechu života
 + Meditace přitažlivosti

Když se dotknou vaše ústa s ústy člověka, kterého milujete, tak sdílíte základní esenci života - váš dech. Líbání tak je jedna z nejintimnějších činností, které můžete sdílet s vaším partnerem. V tomto tématu si řekneme, jak k líbání přistupovat jako k posvátnému aktu, který vytváří zamilovanost.


V této meditaci si prožijete jaké to je cítit se extrémně přitažlivým pro svého partnera. Oceníte svoji hodnotu. Uvědomíte si, co všechno je na vás přitažlivé a tato meditace vám pomůže napojit se na své sebevědomí, abyste pak mohli s jiným postojem a energií přistoupit ke svému partnerovi.

A to není všechno!

DÁLE ZÍSKÁTE TYTO EXTRA BONUSY...

Bonus č.1: Tanec těla a duše
 + Meditace dokonalého milování

Fyzické aspekty milování, po kterých tak toužíme jsou pouhým začátkem. Nejdůležitějším aspektem extatického milování je, když začnou vaše těla i duše společně tančit a připadáte si, že to nikdy neskončí. Povíme si o tom, jak s tím začít.


Využijeme opět síly vizualizace mysli a v této meditaci prožijete jaké to je mít dokonalé milování. Tak, jak byste to opravdu chtěli. Záměrem je, abyste byli co nejvíce k sobě upřímní. Díky tomu pochopíte, po čem vlastně v milování toužíte.

Bonus č.2: Jak sjíždět vlnu rozkoše
 + Meditace totálního uvolnění
 a přítomnosti

V tomto bonusovém videu si povíme o tom, jak začít vnímat vlny rozkoše při milování a jak je začít sjíždět způsobem, kdy vaše milování může trvat tak dlouho, jak si přejete a přitom se budete cítit milovaní a blažení. Základní chyba, kterou lidé dělají je ta, že nerespektují vlny, které při milování probíhají.


​Častokrát se nedokážeme dostatečně uvolnit a zapomenout na naše povinnosti a starosti. Díky tomu se nemůžeme plně pohroužit do přítomného okamžiku a dát svoji 100% pozornost. V této meditaci se totálně uvolníte a dovolíte si být tady a teď. To jediné, co bude důležité je přítomnost.

Bonus č.3: Online program Partner na 1. místě

Tento online program, který probíhal formou 3 webinářů je zaměřený na to, jak dát partnera na 1. místo. Jak přehodnotit svůj postoj a začít se koncentrovat ve vztahu na dávání a začít se opravdu zajímat o svého partnera a o to, co potřebuje.


Ke každému webináři dostanete k dispozici pracovní sešit, který obsahuje několik praktických úkolů a cvičení a s pracovním sešitem aktivně během webinářů pracujeme.

Bonus č.4: Video: 5 principů kurzu (14:18 min)

Tyto následující 3 bonusy jsou z našeho prvního online programu, který byl pouze pro omezený počet účastníků. Nyní není možné samostatně koupit tento program.


V tomto videu se dozvíte, jak přistupovat ke kurzu obecně. Tyto cenné informace použijete i pro tento program Tajemství trvalé zamilovanosti. Získáte díky tomu zralý postoj před začátkem naší společné cesty.

Bonus č.5: Video: 5 principů vztahu (18:09 min)

V tomto videu se dozvíte jakými 5 principy jsme se v našem vztahu řídili. Tyto principy a postoje nám obrovským způsobem pomohli překonat těžká období (a stále pomáhají). Když si je osvojíte, tak cesta za úspěšným vztahem bude pro vás mnohem jednodušší.

Bonus č.6: Video: Vyšší smysl vztahu (16:10 min)

Pokud nemáte vyšší smysl vztahu, tak je váš vztah odsouzen k záhubě už od začátku. V tomto videu se dozvíte, jaký byl můj smysl vztahu ještě než jsem potkal Lucy a co mi pomohlo v těžkých chvílích pokračovat i když to nebylo vše "růžové".  Také si vytvoříte se váš vyšší smysl.

Jen pár minut skutečných okamžiků denně vám může změnit život!

K tomu, abyste obnovili vášnivé spojení mezi vámi si nepotřebujete brát týden dovolenou. K prožívání skutečných okamžiků, které vedou k trvalé zamilovanosti můžete využívat pravidelně pár minut denně. 


Více než na množství času záleží na hloubce a intenzitě prožívání a vnímání lásky, která mezi vámi proudí. Naučíte se jak prožívat intimitu a skutečné okamžiky v denním životě. Častá výmluva, kterou páry mají je, že na sebe nemají čas.


Bohužel... pokud si na svůj vztah neuděláte alespoň pár minut denně, tak z něj můžete rovnou odejít, protože to nikam nepovede, budete nešťastní a vaše srdce nikdy nedostane to, po čem touží.


Jen pár minut denně dokáže transformovat váš vztah a znovu obnovit zamilovanost.

Nemáte co ztratit

Vstupte do programu a projděte si první dvě témata i s vedenými meditacemi a pokud se vám obsah a meditace nebudou líbit, tak nám napište a vrátíme vám peníze.

Klikněte na tlačítko "Získat okamžitý přístup" a objednejte si online program s 29% SLEVOU a začněte ještě DNES! 

Co je tedy vše zahrnuto v programu TAJEMSTVÍ TRVALÉ ZAMILOVANOSTI...

 • 8 témat, 8 video lekcí
 • 8 vedených meditací
 • 2 bonusové video lekce
 • check
  2 bonusové vedené meditace
 • check
  Online program partner na prvním místě
 • check
  3 bonusová videa
 • check
  Privátní příst​up do členské sekce

‚‚Intimita není jen o sexu. Intimita nastává, když se spojíme s někým tak hluboce, že máte pocit, jako byste jim viděli přímo do duše.‘‘

Co byste měli udělat nyní?

Nyní máte dostatek informací k tomu, abyste se rozhodli.


Čili buď tuto stránku okamžitě zavřete a pokračujte ve vztahu, tak jak do dnes a nebo vstupte do kurzu s námi a zasvětíme vás do TAJEMSTVÍ TRVALÉ ZAMILOVANOSTI.


Klikněte na tlačítko získat přístup, vyplňte objednávku, proveďte platbu (buď kartou nebo převodem) a jakmile platba dorazí, tak dostanete do emailu přístupy do členské sekce a také přístup k prvnímu tématu.


Co se stane po vaší objednávce?


Je potřeba zaplatit fakturu.


Přístupy do členské sekce se vám vygenerují po zaplacení objednávky, proto doporučuji využít platby kartou. Využíváme zabezpečený systém GoPay. Při platbě převodem z účtu to může trvat 1-2 dny. Po zaplacení vám společně s přístupy do členské sekce přijde ne email potvrzení o zaplacení.

Můžete se přihlásit do členské sekce.


S vašimi unikátními přístupy se přihlásíte do členské sekce a budete mít k dispozici 1. téma. Další téma se uvolňuje po 48 hodinách, abyste měli čas na integraci procesu.

K videí a meditací se můžete kdykoliv vrátit.


Videa a vedené meditace budete mít kdykoliv k dispozici ve vaší členské sekci a můžete si je pustit kdykoliv budete chtít. Meditace si budete moci stáhnout do počítače nebo mobilu, abyste si je mohly pustit i bez připojení k internetu.

Nejčastější dotazy

Na jak dlou​ho je tento kurz?

V současnosti nežiji ve vztahu. Má to pro mě cenu?

Nikdy jsem nemeditoval/a. Je potřeba k tomu mít nějaké zkušenosti?

Dostanu něco poštou nebo je to vše v digitální podobě?

Nepoužívám platební kartu. Jak jinak je možné zaplatit?

Klikněte na tlačítko "Získat okamžitý přístup" a objednejte si online program s 29% SLEVOU a začněte ještě DNES! 

 • 8 témat, 8 video lekcí
 • 8 vedených meditací
 • 2 bonusové video lekce
 • check
  2 bonusové vedené meditace
 • check
  Online program partner na prvním místě
 • check
  3 bonusová videa
 • check
  Privátní příst​up do členské sekce

‚‚Intimita není jen o sexu. Intimita nastává, když se spojíme s někým tak hluboce, že máte pocit, jako byste jim viděli přímo do duše.‘‘

© 2019 Harmonický Vztah s.r.o.