28% sleva na program Tajemství trvalé zamilovanosti

Cítíte se vaším partnerem NEDOCENĚNÍ?...

(podívejte se na video, ve kterém si řekneme častým důvod, proč se vztahy rozpadají...)

Získat okamžitý přístup

Pokud nejste ve vztahu trvale zamilovaní, tak se váš partner pravděpodobně brzy zamiluje do někoho jiného (pokud se už tak nestalo...)

Může se stát, že váš ideální partner, ke kterému se skvěle hodíte, do vás už nebude zamilovaný a odejde? Bohužel... odpověď je ANO. A není to tím, že vás už nemá rád nebo že nejste pro něho vy tím ideálním partnerem. Čtěte dál a objevte důvod, proč se tolik párů rozchází nebo žijí v nešťastných vztazích, jsou emočně nenaplnění a způsobují, že partner jejich snů o ně ztrací zájem.

Pro ty, kteří už necítí ve vztahu zamilovanost a chtějí znovuobjevit vášnivé spojení s partnerem a pro ty, kteří jsou nyní single a chtějí se dozvědět, jak mít trvalou zamilovanost s partnerem, se kterým se teprve setkají.

Váš vztah je požehnaný dar

Pokud máte v životě svého ideálního partnera, tak jste bohatě požehnáni. Byl vám dán dar v podobě jiného člověka, který se rozhodl s vámi kráčet na cestě životem. On nebo ona s vámi bude sdílet dny a noci, vaši postel, starosti a tíhu.

Uvidí vaše tajné části, který nikdo jiný neuvidí. Bude se vás dotýkat na místech, kterých se nikdo jiný nedotýká. Bude vás hledat na místech, kde se schováváte a nabídne vám své láskyplné objetí.

Každý den vám partner nabídne hojnost zázraků. Má sílu vás rozzářit úsměvem, svým hlasem, vůní svého krku, způsobem, jakým se pohybuje. Má sílu zahnat vaši osamělost. Má sílu proměnit obyčejné v posvátné. Je vašimi dveřmi do Ráje na Zemi.

Je vaším MILENCEM...

‚‚Abyste byli ve vztahu trvale zamilovaní, tak se musíte zavázat a praktikovat nekonečný tanec intimity s vaším partnerem.‘‘

- Barbara De Angelis

Co znamená být MILENCEM?

Je to více než jen ‚‚být ve vztahu‘‘ nebo být manželé nebo se s někým milovat. Milióny lidí žijí v manželství, milióny lidí mají sex, ale jen pár z nich jsou skutečnými milenci.

Abyste byli ve vztahu trvale zamilovaní, tak se musíte zavázat a praktikovat nekonečný tanec INTIMITY s vaším partnerem.

Stáváte se milenci, když oceňujete dar, kterým váš partner je a oslavujete tento dar každý den.

Stáváte se milenci, když si uvědomujete, že váš partner vám nepatří. On nebo ona jsou půjčkou od Života a pokud se o ně nebudete dobře starat, tak ho ztratíte. Opustí vás emocionálně a pravděpodobně také i fyzicky.

Stáváte se milenci, když zrealizujete, že cokoliv se mezi vámi stane není nedůležité, že cokoliv řeknete má potenciál přinést radost nebo bolest a cokoliv co uděláte má buď sílu posílit vaši lásku nebo ji oslabit.

Stáváte se milenci, když se každé ráno probouzíte naplněni pocitem vděčnosti, že máte k dispozici další den, ve kterém můžete sdílet a užívat si lásku, která je mezi vámi.

O autorech

Jsme Jiří a Lucy Majkusovi. Žijeme ve šťastném manželství a milujeme prozkoumávat ať už probádané nebo neprobádané oblasti partnerských vztahů, které nám pomáhají mít vztah, po kterém naše srdce touží.

Pokud se chcete vydat s námi na tuto dobrodružnou cestu, tak jste srdečně vítáni.

Náš vztah není dokonalý. To, co jsme se naučili, je vždy se podívat pravdě do očí, přiznat si své chyby, své strachy a své zranění... Díky tomu víme, jak se ze všech možných sporů, situací dostat tak, abychom se ještě více milovali.

Je potřeba jít v sobě do hloubky a odstranit překážky, které nám brání naplno milovat a mít otevřené srdce. A intimní vztah  s vaším partnerem je nejlepší místo, kde si tyto překážky odstranit. Je to místo, kde můžete zbořit zdi kolem svého srdce.

Váš partner je totiž stejně uvidí a vám nezbude nic jiného, pokud spolu nechcete mít ‚‚nudný a vlažný‘‘ vztah.

Když zapomenete, že váš vztah je DAREM, tak to je okamžik, kdy přestáváte být MILENCI.

Myslíme si, že být ve vztahu, kde se už déle necítíte jako milenci, kde necítíte zamilovanost, je počátek konce. Jednoho dne se podíváte na svého partnera a uvědomíte si ten pocit ‚‚Miluji ho, ale už necítím, že jsem zamilovaný/á.‘‘

Posvátný most mezi vašimi srdci zmizel a nacházíte se na místě, které vás nahlodává prázdnotou. Můžete stále sdílet postel, domov nebo rodinu, ale už nesdílíte extatické pouto, kteří skuteční milenci sdílí. Stáváte se spolubydlícími.

To, že už nejste zamilovaní a že ztratíte magnetickou přitažlivost, kterou jste kdysi měli, se nestane přes noc. Je to nevyhnutelný výsledek, který nastává, když přestáváte oslavovat váš vztah a kdy se váš partner pro vás stává samozřejmostí. Když přestanete přemýšlet a chovat se jak milenci.

Proč není více vztahů zamilovaných a jsou stěží manžel a manželka? Protože se dostatečně nesnaží spatřit PRAVOU KRÁSU partnerovi duše a hlavně proto, že nezažívají dostatečně SKUTEČNÝCH OKAMŽIKŮ.

 

Abyste zůstali zamilovaní, tak potřebujete spolu zažívat skutečné okamžiky

Skutečné okamžiky nastávají, když vy a váš partner se plně koncentrujete na sebe a na vaši lásku  v daný moment. Když plně prožíváte cokoliv se právě děje, když dovolíte vašim srdcím se spojit a volně cítit cokoliv právě přichází.

Skutečné okamžiky můžete zažívat, když se milujete nebo když děláte snídani. Nezáleží na tom, co děláte... Záleží na tom jak moc věnujete plnou pozornost tomu, co děláte. To vytváří SKUTEČNÉ OKAMŽIKY.

Být skutečným milencem vyžaduje, abyste věnovali plnou pozornost vašemu partnerovi, vašemu vztahu a sami sobě. Problém je, že mnoho z nás žije své životy automaticky a nevědomě. Mluvíte spolu, objímáte se, milujete se spolu, ale často bez plné pozornosti.

Myslíte na minulost nebo se strachujete o budoucnost. Nejste tady a teď. Pokud nejste plně přítomní, tak se nemůžete plně spojit s vaším partnerem. Nebudete schopni jej cítit a nebudete schopni cítit sami sebe. A když plně necítíte sami sebe v daný moment, tak je nemožné cítit zamilovanost.

Bez skutečným okamžiků duše vztahu vyhasíná

Můžete spolu strávit 24 hodin denně, ale dokud nezažíváte skutečné okamžiky, tak ve skutečnosti nejste spolu. Skutečné okamžiky vás naučí, jak dávat plnou pozornost vašim srdcem. Učí vás být TADY A TEĎ. A jsou to tyto skutečné okamžiky, které vašemu vztahu dají hloubku a smysl a udrží TRVALOU ZAMILOVANOST.

Chtěli jsme naše zkušenosti dát do smysluplného procesu, který bychom mohli předat díky internetu co nejvíce lidem, abyste i vy mohli využít našeho ‚‚know-how‘‘, jak pomocí SKUTEČNÝCH OKAMŽIKŮ obnovit vášnivé spojení ve vašem vztahu.

Proto jsme vytvořili online program TAJEMSTVÍ TRVALÉ ZAMILOVANOSTI.

Naučíte se, jak znovuobnovit vášnivé spojení s vaším partnerem. Pokud jste single, tak se naučíte, jak vytvořit trvalou zamilovanost s parterem, který vám přijde do života.

Proč je dobré začít prožívat skutečné okamžiky

Co všechno získáte v tomto online programu

 • 1

  Obnovíte vášnivé spojení mezi vámi

  To, že se necítíte zamilovaní není beznadějná situace. Pomocí skutečných okamžiků, které vás naučíme, budete schopni znovuobnovit láskyplné a vášnivé spojení, které mezi vámi bylo.

 • 2

  Naučíte se jak být trvale zamilovaní

  Zamilovanost je potřeba trvale udržovat. Není to jednorázová akce, kterou uděláte jednou a bude trvat navěky. Naučíte se principy, které vytvářejí trvalou zamilovanost.

 • 3

  Praktické postupy jak se sblížit a prožívat skutečné okamžiky

  V programu nebude jen teorie. Součástí jsou prožitkové cvičení, díky kterým už během kurzu začnete cítit velké změny ve vašem vztahu. Dostanete nezbytné JAK...

 • 4

  Zbavíte se strachu z intimity

  Velkou překážkou v intimních vztazích je strach z intimity. V programu budeme s tímto strachem pracovat, aby vám nebránil v prožívání skutečných okamžiků a vytvoření trvalé zamilovanosti.

 • 5

  Naučíte se jak vnímat (cítit) svého partnera

  Pokud nejste schopni svého partnera cítit srdcem, nebudete schopni se intimně sblížit. Naučíme vás jednoduché ale efektivní způsoby, jak praktikovat cítění svého partnera. Jak cítit emoce druhého člověka.

 • 6

  Jak to udělat tak, aby tělo i duše se spojili v tanci

  Díky procesu, kterým projdete a díky tomu, co se naučíte budete moci prožívat takové milovaní, které jste ještě nezažili. Extatické milování nevytváří techniky, ale vášnivé, intimní a láskyplné spojení mezi vámi a vaším partnerem.

 • 7

  Vedené meditace na podporu procesu

  Ke každému tématu bude součástí vedená meditace, která vám pomůže v celém procesu. Pomocí vedených meditací se ponoříte více do svého nitra a odstraníte překážky, které vám brání ve vytvoření trvalé zamilovanosti.

Vytvořte si vztah, po kterém jste vždycky toužili

Mít vztah, kde cítíte hlubokou lásku a zamilovanost není něco, co se vás netýká. Ve skutečnosti si to právě VY zasloužíte. Za to všechno, čím jste si prošli. Co všechno jste zažili. Jaké zklamání jste prožili. Za tu snahu, kterou jste vynaložili...

Nemáte toho už dost?

Ve skutečnosti to není nic složitého. Je potřeba jen dělat ty správné věci.

Pokud to uděláte, tak se vám to bohatě odmění ve všech oblastech vašeho života. Pamatujete si jaké to bylo na začátku vztahu? Jak jste se cítili báječně? Jak nic nebylo nemožné?

Pamatujete na ten pocit, kdy vám patřil celý svět? Pamatujete na tu radost, kterou jste prožívali? Pamatujete, jak jste měli otevřené srdce?

Můžete to zažívat znovu... A NAPOŘÁD!

Pokud jste jako my a už vás nebaví jen tak proplouvat vztahem a chcete mít vztah, po kterém už tolik let toužíte, tak vyzkoušejte tento program.

A víte co je na tomto procesu skvělé?

Nejlepší na tom je, že nemusíte čekat na partnera...

Tento proces, který jsme pro vás připravili není nutné absolvovat společně s partnerem. Vztah lze transformovat jen z jedné strany. To, kdo změní váš vztah budete vy.

Budete to vy, kdo přinese do vašeho vztahu SKUTEČNÉ OKAMŽIKY, které vytvoří TRVALOU ZAMILOVANOST. 

Když začnete dělat ty správné věci, tak si toho váš partner začne všímat a pokud budete více otevřenější, více milující, tak se k vám také přidá.

A pokud nežijete ve vztahu, tak to budete vy, kdo vašeho budoucího vztahu přinese SKUTEČNÉ OKAMŽIKY.

Víte co je na tom ještě skvělé?... VÁŠ PARTNER VÁS ZA TO BUDE MILOVAT!

Informace k obsahu programu

Co všechno dostanete v tomto programu

 • 1

  8 témat s tématickými videi

  Ke každému tématu dostanete video, kde si do hloubky probereme esenciální principy a dostanete také praktická cvičení a doporučení.

 • 2

  8 vedených meditací

  Ke každému tématu budeme mít k dispozici vedenou meditaci. Vedená meditace je audio nahrávka doplněná relaxační, meditační muzikou. Pomocí tohoto procesu uděláte změny na hlubší, podvědomé úrovni.

 • 3

  Bonusové video a vedená meditace

  Dostanete bonusové video a meditace, které budou doplňovat a završovat celý proces vytváření trvalé zamilovanosti.

Na co se v programu můžete těšit

Jaké konkrétní témata jsou obsahem tohoto programu

Den 1: Meditace zasazení záměru

Video č. 1: Odvaha hluboce milovat

Nejčastějším důvodem, proč páry neprožívají dostatek skutečných okamžiků, které vedou k trvalé zamilovanosti je STRACH z intimity. Strach z prožívání toho, co se právě děje. Naučíte se, jak k němu přistupovat. Pochopíte, co se v takovým okamžicích děje a co s tím udělat, aby vám to nebránilo v hlubokém milování.

Vedená meditace č. 1: Meditace léčení srdce

Abychom mohli hluboce milovat, tak potřebujeme začít léčit své srdce. Zranění nám brání v prožívání hluboké lásky a intimity mezi vámi a vaším partnerem. V této meditaci si dovolíte své srdce začít uzdravovat a otevřít.


Den 1: Meditace zasazení záměru

Video č. 2: Vztah jako léčivá svatyně

Ze všech míst na světě by to nejbezpečnější místo měl být váš intimní vztah. Vy a váš partner byste měli vytvořit fyzický a emoční domov, který je naplněn pozitivní energií. Domov, který vám může nabídnout odvahu a jasnost, komfort a podporu postavit se společně všem výzvám, které vám život dá do cesty.

Vedená meditace č. 2: Vizualizace vašeho ideálního vztahu

Je dokázáno, že vizualizace nám pomáhá spoluvytvářet naši realitu. V této krásné meditaci si budete vizualizovat, jak by měl podle vás vypadat váš ideální vztah. Častokrát v životě nemáme to, po čem toužíme, protože si to ani nedokážeme představit. Tato audio nahrávka vám v tom pomůže.


Den 1: Meditace zasazení záměru

Video č. 3: Jak vytvořit polaritu

Polarita je to, co vytváří ve vztahu vášeň a sexuální napětí. Polarita je nezbytnou součástí trvalé zamilovanosti. Dynamika mužské a ženské energie je neustálý tanec, na kterém je založen princip tohoto Vesmíru. Naučíme vás, jak se spojit se svou přirozenou esencí a jak ji přinést do intimity.

Vedená meditace č. 3: Meditace polarity

V této meditaci se spojíte se svoji mužskou a ženskou částí a poté se svojí základní esencí. Chyba, kterou lidé dělají je, že se snaží kultivovat jen jednu. Buď mužskou nebo ženskou. V milujícím a vášnivém vztahu je potřeba integrovat obě složky a naučit se s nimi pracovat.


Den 1: Meditace zasazení záměru

Video č. 4: Síla pohledu do duše

Oči vašeho partnera jsou oknem skrze které můžete vidět do jeho nebo její duše. Když se podíváte hluboko do očí toho, koho milujete, uvidíte za fyzickou podobu a spatříte, kdo ve skutečnosti je.  Dozvíte se věci o vašem milenci, které se nemůžete dozvědět ze slov. Ucítíte pravdu. V tomto videu vás naučíme, jak to udělat.

Vedená meditace č. 4: Meditace vnímání

V této meditaci se uvolníte a začnete prvně vnímat svoje tělo, pak svoje pocity, emoce a nakonec začnete vnímat za hranici vašeho těla. Začnete vnímat a cítit co se děje okolo vás. Pomocí této meditace se naučíte praktikovat cítění a vnímání svého partnera. Dokonce poznáte jak se cítí.


Den 1: Meditace zasazení záměru

Video č. 5: Každodenní intimita - Milování svého partnera pomocí slov

V tomto videu si popovídáme, jak začlenit intimitu do každodenního života. Není to o technice, ale o našem vědomí a stavu otevřenosti, když děláme tyto činnosti. Pak se stanou skutečnými okamžiky.

Vedená meditace č. 5: Meditace oslavy nekonečné lásky

V této meditaci prožijete jaké je to se koupat v lásce, kterou vám může nabídnout váš partner. Zažijete oslavu nekonečné lásky. Vaše srdce se otevře a tím uvolníte prostor proudu lásky. Asi u toho budete i brečet 🙂


Den 1: Meditace zasazení záměru

Video č. 6: Každodenní intimita - Milování pomocí doteků

Když jste vy a váš partner připraveni vstoupit do sexuálního tance, tak je na čase spojit svá těla a toto spojení začíná dotekem. V tomto tématu se ponoříme do síly doteku a jak ho můžeme využít pro vytvoření skutečných okamžiků. Vědomé a láskyplné dotýkání.

Vedená meditace č. 6: Meditace vděčnosti za vašeho partnera

Stává se vám, že zapomenete jaký je váš partner dárek od Života? V této meditaci se zaměříme a procítíme všechny možné aspekty, za které můžeme být vděční u našeho partnera. A pokud ve vztahu nežijete, tak vám tato meditace pomůže si vyjasnit, co byste u svého partnera chtěli. To vám pomůže si ho do svého života přitáhnout.


Den 1: Meditace zasazení záměru

Video č. 7: Každodenní intimita - Nekonečné objetí

Když slova nejsou potřeb, když slova už nestačí nebo když už prostě není slov, tak je čas podržet svého milovaného člověka ve svém milujícím náručí. V nekonečném objetí je obrovská síla sdílení lásky, pokud je dělám správným způsobem.

Vedená meditace č. 7: Meditace dávání a přijímání

Co vám brání si užít přijímání a co vám brání čistě dávat? V této meditaci si dovolíte prožít tyto situace, abyste pochopili co vám brání prožívat skutečné okamžiky. Bez dynamiky dávání a přijímání, která je základním kamenem prosperity a hojnosti nebude ani váš vztah prosperovat a pomalu umře. Tato meditace vám pomůže více pochopit, jak si v tom sami bráníte.


Den 1: Meditace zasazení záměru

Video č. 8: Líbání: sdílení dechu života

Když se dotknou vaše ústa s ústy člověka, kterého milujete, tak sdílíte základní esenci života - váš dech. Líbání tak je jedna z nejintimnějších činností, které můžete sdílet s vaším partnerem. V tomto tématu si řekneme, jak k líbání přistupovat jako k posvátnému aktu, který vytváří skutečné okamžiky.

Vedená meditace č. 8: Meditace přitažlivosti

V této meditaci si prožijete jaké to je cítit se extrémně přitažlivým pro svého partnera. Oceníte svoji hodnotu. Uvědomíte si, co všechno je na vás přitažlivé a tato meditace vám pomůže napojit se na své sebevědomí, abyste pak mohli s jiným postojem a energií přistoupit ke svému partnerovi.

shadow-ornament

PLUS dostanete k tomu tyto BONUSY...

Bonusové video č. 1: Tanec těla a duše

Fyzické aspekty milování, po kterých tak toužíme jsou pouhým začátkem. Nejdůležitějším aspektem extatického milování je, když začnou vaše těla i duše společně tančit a připadáte si, že to nikdy neskončí. Povíme si o tom, jak s tím začít.

Bonusová meditace č. 1: Vizualizace dokonalého milování

Využijeme opět síly vizualizace mysli a v této meditaci prožijete jaké to je mít dokonalé milování. Tak, jak byste to opravdu chtěli. Záměrem je, abyste byli co nejvíce k sobě upřímní. Díky tomu pochopíte, po čem vlastně v milování toužíte.


Bonusové video č. 2: Jak sjíždět vlnu rozkoše

V tomto bonusovém videu si povíme o tom, jak začít vnímat vlny rozkoše při milování a jak je začít sjíždět způsobem, kdy vaše milování může trvat tak dlouho, jak si přejete a přitom se budete cítit milovaní a blažení. Základní chyba, kterou lidé dělají je ta, že nerespektují vlny, které při milování probíhají.

Bonusová meditace č. 2: Meditace totálního uvolnění a přítomnosti

Častokrát se nedokážeme dostatečně uvolnit a zapomenout na naše povinnosti a starosti. Díky tomu se nemůžeme plně pohroužit do přítomného okamžiku a dát svoji 100% pozornost. V této meditaci se totálně uvolníte a dovolíte si být tady a teď. To jediné, co bude důležité je přítomnost.

shadow-ornament

+ Ještě jeden BONUS:

Online program: Partner na 1. místě

Bonus v hodnotě 1990,- kč

Co kurz obsahuje:

Tento online program, který probíhal formou 3 webinářů je zaměřený na to, jak dát partnera na 1. místo. Jak přehodnotit svůj postoj a začít se koncentrovat ve vztahu dávání a začít se opravdu zajímat o svého partnera a o to, co potřebuje.

Co je součástí webinářů:

Ke každému webináři dostanete k dispozici pracovní sešit, který obsahuje několik praktických úkolů a cvičení a s pracovním sešitem aktivně během webinářů pracujeme.

Více o tomto bonusovém programu se můžete dočíst zde:

Více o tomto programu >>

Jen pár minut denně skutečných okamžiků vám může změnit život

K tomu, abyste obnovili vášnivé spojení mezi vámi si nepotřebujete brát týden dovolenou. K prožívání skutečných okamžiků, které vedou k trvalé zamilovanosti můžete využívat pravidelně pár minut denně. 

Více než na množství času záleží na hloubce a intenzitě prožívání a vnímání lásky, která mezi vámi proudí. Naučíte se jak prožívat intimitu a skutečné okamžiky v denním životě. Častá výmluva, kterou páry mají je, že na sebe nemají čas.

Bohužel... pokud si na svůj vztah neuděláte alespoň pár minut denně, tak z něj můžete rovnou odejít, protože to nikam nepovede, budete nešťastní a vaše srdce nikdy nedostane to, po čem touží.

Jen pár minut denně dokáže transformovat váš vztah a znovu obnovit zamilovanost.

money back logo

Garance vrácení peněz

Pokud po druhém tématu nebudete spokojeni s obsahem a pro vás přidanou hodnotou, tak nám napište a vrátíme vám peníze, které jste investovali do kurzu a první dvě témata i s meditacemi vám necháme.


Co je zahrnuto v programu Tajemství trvalé zamilovanosti:

- Členská sekce s vaším unikátním přístupem

- 8 témat, 8 videí

- 8 vedených meditací, které vám pomůžou v procesu změny vašeho vztahu

- 2 bonusové videa a 2 bonusové meditace, které doplňují základní témata

- Možnost si meditace stáhnout do počítače nebo telefonu a pustit si je kdykoliv a opakovaně

+ BONUS: Online program Partner na 1. místě

Jen pro vás za 2490 Kč 1790 Kč

(včetně DPH)...

Získat okamžitý přístup

Vstupte jen za 2490 Kč 1790 Kč (ušetřete 28%)

‚‚Intimita není jen o sexu. Intimita nastává, když se spojíme s někým tak hluboce, že máte pocit, jako byste jim viděli přímo do duše.‘‘

Co se stane po vaší objednávce

 • 1

  Je potřeba zaplatit fakturu

  Po objednání je potřeba zaplatit částku 1790,-. Přístupy do členské sekce se vám vygenerují po zaplacení objednávky, proto doporučuji využít platby kartou. Využíváme zabezpečený systém GoPay. Při platbě převodem z účtu to může trvat 1-2 dny. Po zaplacení vám společně s přístupy do členské sekce přijde ne email potvrzení o zaplacení.

 • 2

  Můžete se přihlásit do členské sekce

  S vašimi unikátními přístupy se přihlásíte do členské sekce a budete mít k dispozici 1. téma. Další téma se uvolňuje po 48 hodinách, abyste měli čas na integraci procesu.

 • 3

  K videím a meditacím se můžete kdykoliv vrátit

  Videa a vedené meditace budete mít kdykoliv k dispozici ve vaší členské sekci a můžete si je pustit kdykoliv budete chtít. Meditace si budete moci stáhnout do počítače nebo mobilu, abyste si je mohly pustit i bez připojení k internetu.

Krátké připomenutí

Nemusíte čekat na to, až bude chtít absolvovat tento kurz váš partner. Začněte praktikovat to, co vás naučíme a váš partner se přidá hlavně ve vašem vztahu. Tento kurz není jen pro páry.

Udělejte si na sebe a váš vztah čas. Pusťte si video, dělejte cvičení, praktikujte a pusťte si vedenou meditaci. Proces je jednoduchý ale FUNGUJE...

 

Otázky a odpovědi

Na jak dlouho je tento kurz?

Je to celkem 7 bloků (i s bonusovým). Na každý blok budete mít čas dva dny. Celkem je to tedy na 14 dní. Není nutné dodržovat časový plán. Můžete postupovat podle vlastního tempa.

V současnosti nežiji ve vztahu. Má to pro mě cenu?

Určitě má. V tomto kurzu se naučíte nezbytné principy a dovednosti, které vám pomůžou vytvořit trvalou zamilovanost ve vašem budoucím vztahu. To, že na sobě takhle pracujete je velký znak pro Život, aby vám brzy poslal pro vás toho pravého partnera.

Nikdy jsem nemeditoval/a, je potřeba nějaké zkušenosti?

Není. Na vedené meditace není potřeba nějaké zkušenosti s meditacemi. Jednoduše si pustíte do sluchátek audio a necháte se vést mluveným slovem, které je doplněno krásnou relaxační muzikou. Je potřeba si na to udělat akorát čas (cca 20 minut).

Dostanu něco poštou nebo je to vše v digitální podobě?

Vše je v digitální podobě. Poštou nic neposíláme, zbytečně by se tím zvedly náklady a cena. Dostanete přístup do online členské sekce a vše můžete sledovat z pohodlí vašeho domova nebo odkudkoliv kde budete mít počítač nebo telefon.

Nepoužívám platební kartu, jak jinak je možné zaplatit?

Pokud nepoužíváte platební kartu, tak je možné zaplatit převodem z účtu a pokud nepoužíváte ani bankovní účet, tak je možné zaplatit fakturu na poště. Stačí do složenky vyplnit údaje z faktury.


Co je zahrnuto v programu Tajemství trvalé zamilovanosti:

- Členská sekce s vaším unikátním přístupem

- 8 témat, 8 videí

- 8 vedených meditací, které vám pomůžou v procesu změny vašeho vztahu

- 2 bonusové videa a 2 bonusové meditace, které doplňují základní témata

- Možnost si meditace stáhnout do počítače nebo telefonu a pustit si je kdykoliv a opakovaně

+ BONUS: Online program Partner na 1. místě

Jen pro vás za 2490 Kč 1790 Kč

(včetně DPH)...

Získat okamžitý přístup

Vstupte jen za 2490 Kč 1790 Kč (ušetřete 28%)