Nečekejte na LÁSKU až přijde sama.

Přinášíme vám on-line kurz, díky kterému zažijete úplně NOVÝ ZAČÁTEK ve vašem vztahu. Naučíte se schopnostem, jak se neustále milovat.

Konečně přestanete jen marně čekat a doufat, až zase jednou náhodně přijde ten nádherný okamžik spojení, který jste spolu zažili, když jste se do sebe zamilovali.

Spousta knih o partnerských vztazích vám poradí, abyste v zájmu uchování lásky praktikovali různé druhy aktivit a chování, z nichž všechny jsou příznaky toho, že jste do sebe zamilovaní. Láska však znamená mnohem víc, než jen působit dojmem lásky.

Drazí přátelé,

Na této stránce jste pravděpodobně ze dvou důvodů. Buď jste zoufalí, že váš vztah nefunguje tak, jak na začátku, opakovaně se hádáte a jste zklamaní, že těm neustálým rozepřím snad nebude konec.

Nebo sice cítíte, že se máte rádi, ani se příliš nehádáte, ale už necítíte, že jste do sebe zamilovaní. Vášeň a jiskra, která mezi vámi byla na začátku, se vytratila.

shadow-ornament

Jsme Jiří a Lucy Majkusovi a pomáháme párům, jak tuto jiskru znovu probudit a jak zažívat krásné okamžiky plné vášně a lásky, ještě hlubší než ty, které jsme všichni zažívali na začátcích.

Tuto stránku jsme vytvořili, abychom vás naučili schopnostem jak obnovit a prohloubit váš vztah, a zbavili se tak té velké bolesti, zklamání, nudy a frustrace, kterou vám současný vztah přináší.

Abychom vám byli schopni co nejvíce pomoci, rádi bychom vám položili pár otázek ohledně vašeho vztahu.

Zabere vám to jen okamžik...

Tyto otázky jsou hlavně pro vás a pomůžou vám ukázat, jak je na tom váš vztah a jak velký PROBLÉM to může být pro vaši budoucnost.

Zhluboka se nadechněte, relaxujte a odpovězte si na tyto otázky co nejupřímněji, jak můžete... Může se stát, že někdy si pravdu nebudete chtít přiznat, ale tím, že se s ní vyrovnáte, učiníte první krok k nápravě. Vaše šance na naplněný partnerský vztah se zvýší o 50%.

Zažili jste někdy, že ...

shadow-ornament
 • kriticky hodnotíte svého partnera, ať už nahlas či jen v duchu?
 • nejraději vše děláte bez účasti svého partnera, bojujete o své místo na slunci?
 • uvědomujete si, že pozorujete jiné příslušníky opačného pohlaví nebo jste k nim přitahováni?
 • vyhýbáte se sexu nebo intimnostem se svým partnerem, hledáte si nejrůznější výmluvy (bolí vás hlava, jste unavení, atd.)?
 • uvědomujete si že nejste schopni odpustit svému partnerovi jisté prohřešky, kterých se dopustil v průběhu vašeho vztahu, a kdykoliv si na ně vzpomenete, stále ještě cítíte hněv či lítost?
 • převážnou většinu času zůstáváte s partnerem doma, protože žádný z vás nepřichází s návrhy pro společné aktivity?
 • s nostalgií vzpomínáte na minulost, připomínáte si začátky vašeho vztahu jako mnohem šťastnější období, nebo vzpomínáte na své bývalé vztahy, které byly víc vzrušující?
 • většinu volného času trávíte s přáteli nebo činnostmi,na kterých se nepodílí váš partner?
 • nesvěřujete se partnerovi se svými pocity či postřehy, protože se domníváte, že by je nepochopil a neocenil?
 • vypěstovali jste si jistou formu závislosti, která otupuje vaše emoce: požívání alkoholu, prášky či drogy, přejídání se, workoholismus, atd.?
 • s partnerem si iniciativně neplánujete žádné společné romantické chvilky?
 • máte-li děti, trávíte s partnerem většinu času, kdy jste spolu o samotě tím, že spolu hovoříte o nich. V rodinném kruhu věnujete víc pozornosti dětem než sobě navzájem?
 • máte nejlepšího přítele, kterému se svěřujete se vším, o čem nehovoříte se svým partnerem. Cítíte,  že jste si s tímto člověkem v mnoha ohledech bližší než se svým partnerem, protože máte dojem, že vás chápe tak, jak to váš partner nedokáže?
 • když vám partner něco říká, "vypínáte" a posloucháte jen napůl?
 • snažíte se být s partnerem večer co nejméně o samotě - nosíte si práci domů nebo máte stále tolik povinností, že jeden pro druhého nikdy nemáte čas?
 • zanedbáváte svůj vzhled: máte nadváhu, věnujete malou pozornost tomu, abyste se pro partnera oblékali atraktivně, nedbáte na osobní hygienu?
 • kritizujete svého partnera před přáteli či rodinou a stěžujete si na váš vztah?
 • nepříznivě svého partnera srovnáváte s jinými lidmi, jsou přitažlivější, vtipnější, citlivější, atd. ?
 • zapomínáte svému partnerovi občas vyjádřit pochvalu nebo ocenění?
 • v posteli i mimo ni máte sexuální fantazie o jiných mužích či ženách?
 • máte tajný poměr s jinou ženou nebo jiným mužem?

Pokud jste si odpověděli alespoň na jednu otázku ANO, tak váš vztah se nachází ve stavu počínajících problémů.

A pokud jste si odpověděli na více otázek ANO, tak váš vztah je ve vážných potížích a míří pomalu k mrtvému vztahu a následnému bolestivému rozchodu.

 

Ale nezoufejte. Existuje způsob.

Můžete překonat tyto problémy a vytvořit si láskyplný a vášnivý vztah, který si zasloužíte... A je to jednodušší, než si myslíte!

Jak to víme?

Na začátcích našeho vztahu, dříve než jsme začali s láskou vědomě pracovat, jsme zažívali stejné problémy.

Známe to, co prožíváte, možná jsme byli na tom stejně jako právě vy. Ve skutečnosti jsme na tom byli tak, že jsme pochybovali, jestli náš vztah přežije. Byli jsme od sebe odpojení, cítili jsme se nemilovaní a vytvářelo to zbytečné hádky a nedorozumění.

Když jsme jeden ke druhému cítili nějaké nepříjemné pocity, nebo hněv, tak jsme ho ignorovali a snažili se tvářit, že je vše v pořádku. Říkali jsme si věty typu: "Nebudu kazit den.", "Vždyť přece o nic nešlo.", "Můžu být vděčný za takového partnera, tak raději nebudu zbytečně vyvolávat problémy.", "Tohle by mně už vadit nemělo.", "Nechci se zase hádat.", "Asi jsem zbytečně přecitlivělá.", "To je můj problém, s tím se musím vypořádat sám."

shadow-ornament

V našich hádkách jsme zůstávali jen v hněvu a nepokračovali jsme vědomě dál, abychom se dostali k naší lásce, ale zůstávali jsme rozhádaní a ublížení.

Nebo jsme se logicky usmířili, ale lásku a spojení jsme stejně necítili, ale mysleli jsme si, že to takhle stačí. (Možná to taky znáte)

Snažili jsme se vytvářet symptomy lásky a zdravého vztahu, ale stále jsme se divili, proč to nefunguje.

Ignorovali jsme i sebemenší vzdor z partnerova chování, který narůstal až do silného odporu a jen při pohledu na něj jsme cítili hněv.

Ale našli jsme řešení na tyhle bolestivé a frustrující pocity a situace!

 

Našli jsme způsob, jak komunikovat tak, že si vyjádříme celou pravdu a po konfliktu se cítíme, že jsme mezi sebou obnovili spojení a cítíme ještě více lásky. A vy to můžete udělat také!

Nyní, když máme spor, tak víme, že je to skvělá příležitost objevit, co nám brání v tom se více milovat. A nezůstáváme jen u hněvu, ale skrze emoce se dostaneme znovu až k lásce.

Po každém sporu se snažíme obnovit naše spojení, abychom opravdu cítili, že se zase milujeme.

Když nám něco vadí, nebo když partner udělá něco, co nám vyvolává nepříjemné pocity, tak je co nejdříve komunikujeme, protože víme, že pokud to neuděláme, tak budeme akorát tyto nepříjemné emoce vůči partnerovi potlačovat až se z toho vyvine vzdor a odpor.

Díky tomu mezi sebou cítíme ještě více lásky než předtím a náš vztah bychom nevyměnili za nic na světě.

Používáme na to přesný systém, kde vás krok za krokem naučíme, jak to můžete udělat také!

 

Proč to, že máte takový vztah, není vaše chyba (alespoň částečně), a co s tím můžete udělat...

Zamyslete se na okamžik a položte sami sobě následující otázky:

Kdo vás naučil řídit auto?

Kdo vás naučil zavazovat si tkaničky?

Kdo vás naučil číst a psát?

Kdo vás naučil, jak žít v partnerském vztahu a jak milovat?

Odpověď na první tři otázky bude pravděpodobně snadná. Ovšem vsadili bychom se, že nám nedokážete dát jednoznačnou odpověď na dotaz čtvrtý. Možná odpovíte: "Nenaučil mě to nikdo."

To je však pouze částečná odpověď. Pravděpodobně se s vámi nikdo nikdy neposadil a nevysvětlil vám tajemství úspěšného partnerského vztahu. Ani vám neporadil, jak si vzájemně sdělovat své pocity.

Přesto jste strávili celé hodiny studováním, jak žít v partnerském vztahu. Kde? Právě u vás doma.

Jako děti jste se učili tím, že jste pozorovali chování svých rodičů. Chcete, aby váš vztah vypadal stejně jako váš vztah rodičů?

Pokud nechcete, aby váš vztah vypadal jako vztah rodičů, záleží to jen na vás. Záleží jenom na vás, zda se rozhodnete naučit, jak být ve svých vztazích spokojení.

Láska záleží jenom na vás.

 

Nyní vám chceme ukázat jednoduchý způsob, jak obnovit spojení a lásku mezi vámi.

Udělejte si na sebe chvíli čas, třeba až děti usnou nebo před spaním když jdete do postele. Povídejte si o tom, jaké to bylo, když jste se poprvé potkali, nejen jak to probíhalo fyzicky, ale jak jste se u toho cítili, co jste obdivovali na partnerovi, co se vám na něm líbilo, jak jste se s ním cítili. Jaké bylo vaše první rande, jaká byla první pusa, jaké bylo vaše první milování. Jak jste se u toho cítili.

Popisujte co nejpodrobněji vaše pocity. Tím budete s partnerem sdílet svoje nitro, svoje prožitky a díky tomu vytváříte emocionální spojení mezi vámi. 

Takhle můžete pokračovat a popisovat různé situace, které jste spolu prožívali. Tím se naučíte sdílet své vnitřní prožitky a vytvářet spojení a pocit, že jste milováni.

 

Co dalšího můžete udělat, abyste prožívali naplněný a láskyplný vztah.

Pokud se vážně zajímáte o to, jak probudit a prohloubit lásku ve vašem vztahu, tak o tomhle budete chtít vědět...

Vytvořili jsme pilotní verzi online tréninku na transformaci vztahu. Jak už asi víte, tento kurz jsme vytvořili na základě vašich požadavků a potřeb, které jsme posílali v dotazníku. Jsme nadšeni, že vám můžeme představit tento kurz.

Kurz bude probíhat po dobu 6-ti týdnů a bude se skládat z následujících témat. Každý týden bude jedno video s praktickými cvičeními. Videa budete mít poté kdykoliv přístupná.

1. Týden: Úvod do kurzu

Jak přistoupit ke kurzu, jak přistoupit ke vztahu. Najdeme společně vyšší smysl vztahu. Naučíme vás základní principy a pobavíme se o sebelásce.

2. Týden: Emocionální zdi a jak je strhnout

Jak si vyháníme lásku ze svého života. Proč láska selhává. Emocionální zdi.

3. Jak probudit lásku a vášeň

Emoce a pocity, jak velký vliv má potlačování emocí na vztah. Potlačené emoce může vyléčit láska. Proč se stane, že se vyvine k partnerovi odpor. Metoda dopisu lásky.

4. Stíny a temné stránky

Zrcadlení ve vztahu, s druhými lidmi. Skrze konflikty s druhými lidmi poznáváme, kdo jsme. Jak se přijmout se soucitem takoví, jací jsme. Sebeláska.

5. Potřeby ve vztahu

Rozdíl mezi potřebou a závislostí. Jak si začít být vědomí svých potřeb. Proč je důležité pracovat se svými potřebami. Šest základních lidských potřeb a jak to udělat tak, abychom si je vzájemně naplnili.

6. Sexualita ve vztahu

Sex jako velká zástěrka, maskování problémů v jiných oblastech vztahu vždy vyjdou najevo v posteli, sexuální role - jak se projevují v běžném životě.

Co dalšího se ještě naučíte v tréninku:

Co dalšího se ještě naučíte v tréninku:

 • naučíte se vyjadřovat svoje emoce bez zbytečných hádek tak, že po vás partner ještě bude toužit
 • vyléčíte svá emocionální zranění z dětství
 • naučíte se vytvořit spojení místo odcizení
 • strhnete své emocionální zdi
 • naučíte se vyznat se ve svých emocích a co vám říkají
 • přijmete své ztracené části sebe samých, a začnete se více milovat
 • více vaší sebelásky vytvoří více lásky od vašeho partnera
 • budete zažívat milování bez tlaku na výkon
 • budete zažívat příliv nové životní energie
 • vaše děti budou spokojenější, protože budou mít spokojené rodiče
 • zjistíte jaké jsou vaše potřeby a přestanete se za ně stydět, zjistíte, že jsou magnetem, abyste dostali to, co potřebujete
 • budete spokojenější a budete prožívat novou vášeň do života
 • budete se cítit více naladění na partnera
 • budete více rozumět tomu, co váš partner prožívá
 • přestanete si hrát na oběť a viníka
 • přestanete se navzájem obviňovat
 • naučíte se sdílet své pocity

Během kurzu uděláme ještě 2 webináře, kde můžeme odpovědět na vaše dotazy a pokud budete potřebovat, tak můžete využít skype konzultace na podporu vašeho vztahu.


Cena za pilotní verzi kurzu: 2500,- Kč

ANO! Jsem připraven vstoupit do pilotní verze online kurzu

Časově omezená nabídka pro prvních 20 lidí.


100% Garance vrácení peněz

Kurz si můžete vyzkoušet po dobu 14 dní. Pokud nebudete s kurzem spokojeni a neuvidíte v něm žádnou hodnotu pro váš život a vztah, tak vám vrátíme peníze. Kurz si můžete vyzkoušet po dobu 14 dní. Stačí napsat email a pošleme vám peníze zpět.

Jiří a Lucy Majkusovi

http://HarmonickyVztah.cz