Nový online WORKSHOP:

Na tomto online workshopu se dozvíte:

Naši 3 krokovou Mapu MANIFESTACE, jak si můžete splnit i ty nejdivočejší sny, bez toho, aniž byste měli sebevědomí a schopnosti SUPERMANA...

A kterou můžete od nás okopírovat a začít ji 
používat TAKÉ!


- Mapa Manifestace -

Co se na workshopu dozvíte:

  • Jak si manifestovat hojnost, úspěch a cokoliv si přejete i když nevěříte, že se vám to může stát
  • Nejčastější důvod, proč si své cíle a záměry neplníte a když ano, tak vás to stejně nakonec neuspokojí + jak to změnit, aby vás dosahování cílů naplňovalo.
  • Jak se zbavit vnitřní skryté frustrace, že nevíte, jak to udělat, aby vám život opravdu FUNGOVAL
  • Dostanete ucelenou a komplexní MAPU MANIFESTACE s důležitým výkladem ve vizuální podobě, která se stane vaším denním rádcem a pomocníkem
  • 9 esenciálních pilířů, bez kterých celý proces buď nefunguje a nebo je to hrozná dřina, kdy stejně nakonec VYHOŘÍTE. U každého prožijete několik AHA momentů, protože je uvidíte z nové perspektivy.
  • Provedeme vás 5-minutovou technikou, díky které uvidíte a hlavně UVĚŘÍTE, že vaše velké sny se mohou stát realitou a probudíte v sobě potlačovanou inspiraci a motivaci
  • Dostanete znovu novou chuť manifestovat vaše VELKÉ CÍLE, protože budete mít konečně ucelený a komplexní NÁVOD na manifestaci.
  • Co můžete udělat během 48h proto, abyste začali s velkou INSPIRACÍ a RADOSTÍ realizovat vaše VELKÉ SNY...

+ K workshopu dostanete BONUS v podobě Vedené meditace: Naladění na své MANIFESTAČNÍ schopnosti

- tato meditace je součástí programu Master of Life Design, kde pomocí vizualizace a léčivé síly zvuku probudíte své manifestační schopnosti. Vy ji dostanete jako DÁREK!

Pustit si ji můžete ještě DNES...

Online workshopem vás provedou Jiří a Lucy Majkusovi

Nevíme jak vy, ale my jsme dlouho hledali ucelený systém manifestace, o který bychom se mohli opřít a který by se stal naším denním rádcem a pomocníkem.

Systém a proces, který v sobě obsahuje všechny klíčové kroky. Neustále jsme nacházeli pouze střípky a nikde jsme nakonec takový systém nenašli.

Tak jsme se rozhodli, že tomu přijdeme na kloub sami. Výsledkem je mapa manifestace, která se skládá ze 3 základních bloků a 9 pilířů. Tuto mapu můžete vidět nahoře na obrázku. Tuto mapu vám pošleme po registraci na tento online workshop.

Tato mapa je naším průvodcem manifestace. Vždy víme, co nás čeká, co máme před s sebou, kde se nacházíme a kam se popřípadě musíme vrátit, aby se nám plnili naše sny.

A nyní máte příležitost ji začít používat také. V tomto workshopu ji společně probereme a dozvíte se klíčové informace, jak s ní pracovat.

A protože se nejedná jen o nějaký další webinář (ty děláme na facebooku od pondělí do čtvrtka vždy v 10h ZDARMA), ale opravdu o workshop (trénink), tak registrace a přístup k tomuto workshopu bude za malý poplatek.

Ale cena za tento trénink je tak nízká, že je dostupná pro každého, kdo opravdu chce začít manifestovat svoje VELKÉ SNY a CÍLE.

 Zaplacením také dáte sami sobě důležitý ZÁVAZEK, díky kterému budete moci z workshopu vytěžit maximum.

Co se stane po vaší objednávce?

Po zaplacení dostanete další instrukce a přijde vám na email vizuální Mapa MANIFESTACE a Vedená meditace, kterou si budete moci stáhnout v členské sekci. V členské sekci také najdete online workshop.

K worshopu se budete moci kdykoliv vrátit a pustit si ho, když budete potřebovat.

Klikněte na tlačítko "Získat trénink zde" objednejte si trénink a započněte NOVOU KAPITOLU vašeho života.

Ať se vám daří na vaší ŽIVOTNÍ CESTĚ!

Jiří a Lucy Majkusovi

Harmonický Vztah s.r.o. - 2017