O nás

Pokud vás zajímá, kdo jsme, taky tady je naše krátké představení. 🙂

 

Lucy Majkus

Lucy Majkus profiJmenuji se Lucy Majkus. Co se týká mého pracovního života. Jsem mezinárodně certifikovaný NLP Master Coach. Dělám individuální konzultace a koučink. Absolvovala jsem mnoho různých workshopů, seminářů, tréninků. Přečetla jsem mnoho knih o osobním rozvoji.

Ale největším učitelem je pro mě sám život. Miluji aplikování toho, co jsem se naučila, do života. Spojuji různé metody, a techniky, které jsem se naučila. Vždy tak, aby tento proces nejvíce vyhovoval klientovi, a vytvořil, co největší a nejrychlejší změnu.

Vztahy mě od malička fascinovaly. A chtěla jsem vždy porozumět jejich dynamice. Proto jsem se rozhodla pro práci s páry. Myslím, že je to ten nejlepší workshop, jaký můžete v životě dostat. Proto je pro mě vztah největším místem k růstu a neznamená pro mě jen místo, kde se budu mít dobře, ale kde mám největší šanci růst.

Nejsem zastánkyní metody “Svoje bolístky si řeším jinde než doma, doma pak vytvářím symptomy lásky.” Já jsem si v životě a ve své praxi ověřila, že láska nevzniká tím, že ji vytváříte, ale tím, že odstraníte bariéru, která mezi proudem lásky stojí a necháte ji proudit.

Je mi 30 let. Jsem šťastně vdaná za svého manžela Jirku.

Mám osmiletého syna z prvního manželství a on je pro mě neuvěřitelným zrcadlem sebe samé. Je to báječný kluk, neuvěřitelně chytrý a vnímavý.

Šťastně vdaná neznamená, že už je u nás jen sluníčko. Šťastně proto, že spolu můžeme růst, že si můžeme cokoliv říct, že si můžeme vyjádřit všechny pocity, aniž by je ten druhý popíral. A taky proto, že díky lásce, která je mezi námi, můžeme vyléčit všechny bolístky, které jsme od narození posbírali.

Náš vztah je prostor, kde si můžeme sdělovat nejen to, co je fajn, ale i to, co nás štve, co nás bolí, čeho se bojíme, co je nám líto a  co bychom si přáli, naše tužby, prostě prostor, kde je možné a vlastně nezbytné sdělovat si to, co prožíváme ve svém nitru. Přesně pro tohle jsem si Jirku vybrala, a přesně proto ho miluji.

Jiří Majkus

Profil ja nova

Je mi 33 let, jsem šťastně ženatý s moji nádhernou a skvělou ženou Lucy. Vytrvale jsem čekal, až potkám pro mě tu pravou a splnilo se mi to, když jsme se potkali na den pálení čarodejnic na grilování u kamaráda na terase.

Osobním rozvojem se zabývám už delší dobu, přes všechny možné kurzy a workshopy, NLP, meditace, vizualizace, EFT, silvovu metodu, motivační semináře, práce s čakrami, tantrické workshopy a spoustu knih, které jsem načetl. Také chodím na mužské kruhy a absolvoval jsem roční trénink pro muže, ve kterém byl i 11 denní pobyt v přírodě Vision quest, aneb hledání své životní vize.

Všechny tyhle vzdělávací a prožitkové akce byly super, nejsilnější z nich byl mužský výcvik s Vision questem, ale zaručeně mohu říct, že nejsilnější každodenní “workshop” je partnerský vztah. Ve vztahu se už nemůžete schovávat za svoje masky, schovávat svoje zranění a slabosti. Vše vyplave na povrch a pokud máte partnerku jako je Lucy, tak to opravdu stojí za to 🙂

Díky ní jsem se obrovsky v životě posunul a více poznal, kdo jsem a co je moje poslání. Jsem ji za to neskutečně vděčný a na svoji osobní a společné práci pokračujeme každý den, protože život nás pořád učí celistvosti a zralosti.

Díky této osobní zkušenosti jsem velký zastánce společné práce v páru, protože jsem nic silnějšího nezažil. Pro mě, jako pro muže, je žena největší a nejrychlejší zpětnou vazbou. Jaký je můj postoj, jaké je moje vědomí, jaká je moje otevřenost a přítomnost.

Pokud chcete udělat opravdu rychlý a zralý posun ve svém životě, tak si najděte partnera, který s vámi bude chtít růst k lásce, nebo tuhle touhu ve vašem partnerovi probuďte. Bude to stát za to, věřte mi.

 

S láskou,

Jiří a Lucy Majkusovi

Harmonický Vztah s.r.o.