Vize projektu

Už se Vám někdy stalo, že jste potkali toho pravého/pravou a po pár týdnech, měsících nebo letech jste najednou zjistili že zamilovanost je pryč? Cítíte, že už se tolik navzájem nemilujete. Partner už Vám nepřipadá tak úžasný jako na začátku. Začínáte na něm vidět chyby a to, co vám vadí. Říkáte si, už je to tady zase, láska přišla a odešla. Najdu vůbec někdy člověka, který se ke mně bude perfektně hodit? Je se mnou něco špatně? Asi bych na sobě měl ještě něco změnit …Nejsem moc náročný/á?

Jak jste se při tom cítili? Cítili jste se zoufalí, frustrovaní a zklamaní? Přemýšleli jste už také o tom, že ten pravý partner pro Vás snad už ani neexistuje? Putujete ze vztahu do vztahu se snahou najít tu pravou lásku a stále se Vám to nedaří?

1529962_968851369822019_6906306247699666404_o

Na začátku zažíváme ten pocit okouzlení, pocit že teď už to musí být určitě ono, a pak přijde první problém. Začínáme pochybovat o sobě, o partnerovi, o našem vztahu, přemýšlíme, jestli to, co chceme od partnera a od vztahu je v pořádku, jestli máme udělat kompromisy a ústupky.

Myslíme si, že přece nemůžeme chtít všechno a při stáletrvajících radách přátel a článků v časopisech, kde nám radí například: „Ježiš to mu nemůžeš říct, to je hodně brzy to bys ho vyděsila!“. „Ještě ji nevolej a nepiš ať si nemyslí, že po ni tak moc toužíš.“. „No to po něm nemůžeš chtít, musíš být chápavá.“ „Chlapi jsou prostě takoví, s tím nic neuděláš.“ „Je to hysterka, měl bys od ní odejít.“

Jsme zmatení, jak se máme vlastně chovat, a tak začneme promýšlet každý další krok, abysme potencionálního nebo stávajícího partnera nevyděsili, a neukázali mu něco, co by neměl vidět.

Jaké by to bylo, kdyby Vám někdo řekl, že jste naprosto v pořádku a že je to normální fáze vztahů a hlavně,že to nejštastnější a nejhezčí období máte ještě před sebou, pokud se pro to sami rozhodnete (a je jedno jestli jste spolu týden, půl roku, nebo 15 let) Ukážeme vám principy, metody a postupy, jak udržet kouzlo lásky naživu. Mít harmonický vztah je vědomý proces, který se dá naučit a Váš sen o lásce se nemusí proměnit v noční můru.

Za tímto účelem jsme vytvořili projekt HarmonickyVztah.cz. Internetový portál osobního rozvoje zaměřený na intimní vztah a manželství.

 

„Naše vize je z tohoto webu vytvořit místo, kam se lidé budou obracet ohledně informací, tipů a porozumění, jak fungují partnerské vztahy a jak udržet kouzlo lásky naživu po dlouhou dobu.“

 

Naučíte se, jak prožívat kouzlo lásky v dlouhotrvajícím vztahu, jak rutinní sex povýšit na milování, kdy máte pocit, že Vy a váš partner jste kompletní a jste přesně tam, kam patříte,a jak dosáhnout tohoto stavu i mimo ložnici. Milovat je dovednost a dá se naučit a není to jen něco spontánního, co samo přijde a samo odejde. Tohle všechno můžeme mít pod kontrolou a někdy zbytečně čekáme, až někdo přijde a dá nám lásku, ale lásku od nikoho nedostaneme, pouze si ji můžeme navzájem probudit ve svých srdcích.

Věříme, že tyto stránky vás postrčí blíže k naplnění vašeho snu o lásce, k láskyplným slovům,která jste vždy toužili slyšet z úst vašeho partnera a sami jste je toužili vyslovit, k pocitům lásky, štěstí a harmonie, která se linou ze srdce do celého těla.

Věříme, že se sami rozhodnete pro to nejlepší ve vašem životě.

 

Jiří a Lucy Majkus

Fotka na web