Úspěšně jste zadali váš email. V emailu naleznete odkaz, kde potvrzením, že je email opravdu váš, vám budu moci obratem poslat Vedenou meditaci do vaší emailové schránky... 

Podívejte se raději do složky spam, promo nebo hromadné. Tuto stránku ještě nezavírejte. Pokračujte ve čtení...

K vedené meditaci, kterou jsem vám právě poslal do emailu naleznete i úvodní video, kde si prvně řekneme, jak bude meditace probíhat.

Po vyzkoušení meditace je pravděpodobné, že budete chtít s meditováním pomocí vedených meditací pokračovat. Sám jsem to tak měl a dnes již stovky našich klientů.

Jak mohou vedené meditace pomoci i vám?

Já osobně pracuji s vedenými meditacemi již několik let. Je to velmi jednoduchá, ale zároveň efektivní pomůcka osobního rozvoje.

Pomocí vedených meditací si můžete vytvořit život, po kterém tak moc vaše SRDCE TOUŽÍ!

Já jsem díky vedeným meditacím:

 • Našel pro sebe tu dokonalou ženu (nyní stávající manželku, s kterou dokonce podnikám), se kterou mám hluboký, vášnivý a láskyplný vztah
 • Objevil jsem svoje životní poslání a dělám práci, které mě baví, naplňuje a dává hluboký smysl
 • Zhubl jsem 10 kg a konečně začal cvičit a jíst zdravou a vyváženou stravu
 • Projevuji díky vedeným meditacím více svůj potenciál a moje přání se mi plní rychleji a snadněji

A to stejné chci i pro vás...

Proto jsem pro vás připravil časově omezenou nabídku, kdy můžete získat program Vedených meditací s 33% SLEVOU...

Získejte těchto 14 meditací a 14 videí jen za 1790, Kč 1190,- Kč

➜ Vedené meditace sebeláskyKlikněte pro více informaci...

Těmito meditacemi prošlo přes 900 lidí...

shadow-ornament

Co říkají absolventi vedených meditací?

 • Jan Musil Jan Musil
  "Prvních pár meditací, které byly zdarma mě velice zaujalo a tak jsem se rozhodl si zakoupit všechny. Nyní jsem u 10 dne a musím říct že sleduji celkem zásadní změny ve svém životě. Jsem mnohem více sám sebou a připadá mi daleko jednodušší jít si za svými dlouhodobými cíli. Jsem schopen se daleko lépe kontrolovat a cítím se víc ve spojení s lidmi, kteří mě obklopují. Také se cítím disciplinovanější. Tuto 14 denní meditační cestu bych každému doporučil."
 • Lukáš Mičko Lukáš Mičko
  "Tvoje meditace jsou naprosto úžasné. Nemám slov - Perfektně si to namluvil překvapil si mě. Mám husí kůži, je to hluboký - povedlo se ti to hodně. Dost jsem to nečekal. Když jsem se v devatenácti seznámil s hudbou byla to obrovská vlna která mě ze dne na den změnila pohled a směr pohltilo mě to komplet. Teď při seznamení s meditacemi cítím stejně silnou vlnu, ta se totiž pozná a nezapomíná. Děkuji." 
 • Tomáš Kudrna Tomáš Kudrna
  "Vaše meditace mi pomáhají každý den zklidnit tělo, mysl a připravit se na den s otevřeným srdcem a čistou myslí. Předtím jsem zkoušel nevedené meditace, ale neměli takový účinek, jako ty Vaše vedené. Máte příjemný hlas a perfektní timing. Pokud je člověk dělá pravidelně a nechá se vézt Vámi, tak nikdo nemůže říct, že mu to alespoň trochu nic nedalo. Ještě jednou moc děkuji a věřím, že pomůžete dalším mnoha lidem v jejich životních problémech."
 • Vladimíra Berková Vladimíra Berková
  Poslechla jsem si první meditaci - zasazení záměru a nestačím se divit co to dělá. Já díky meditaci nalézám sebe samotnou, uvědomuji si své chyby z minulého vztahu. Začala jsem vše vnímat jinak, zklidnila jsem se, soustředila se na jiné věci - vše se začíná měnit... Děkuji za vaše meditace, relaxuji u nich každý den.