Vedená meditace na podporu realizace vizí, cílů a záměrů

“Abychom dosahovali velkých věcí musíme prvně snít, pak vizualizovat, pak plánovat... věřit... a pak jednat. ” - Alfred A. Montapert

Naše energetické centrum v oblasti solar plexu (oblast asi dva palce nad pupkem) je spojováno s vnitřní, osobní silou. Když je tato oblast oslabená, tak nám schází energie, inspirace a motivace jít do akce. Jít do akce a udělat to, co je potřeba.

Projevuje se to také slabou sebedůvěrou, jsme apatičtí, nejsme schopni si vytvořit osobní hranice, chybí nám disciplína a máme slabou vůli a sílu na překonávání překážek.

Toto centrum je spojováno také s naší osobností, s tím kdo jsme. Samurajové tuto oblast v těle považovali za zdroj životní síly.

V této meditaci zažehnete svůj vnitřní oheň a pomocí vizualizace si dovolíte do tohoto centra poslat energii k probuzení své vnitřní síly.


Před meditací si pusťte krátké video

Úvodni video k meditaci: Realizace vizí, cílů a záměrů


Meditace na podporu realizace vizí, cílů a záměrů

Tato vizualizace vám pomůže, abyste do svého života přitáhli to, co chcete

Pro nejlepší zážitek a pro lepší koncentraci použijte pro poslech sluchátka. Pomůže vám to se více ponořit do vedené meditace.

Stáhnout meditaci v mp3

klikněte pravým tlačítkem a dejte uložit jako (pokud si chcete meditaci stáhnout)

Pokud vás vedené meditace zaujaly, tak se se mnou vydejte na nádhernou 14 denní transformační cestu do svého vnitřního světa. Klikněte sem a začněte ještě DNES...

CHCI DALŠÍ MEDITACE...

Pokud to tak budete cítit, tak si napište vaše postřehy, které jste měli během meditace, nebo po meditaci.

Všímejte si toho, co se děje během dne a večer si to sepište, zrekapitulujte. Pomůže vám to být více vědomí a naučíte se, jak vnímat, že k vám život, Vesmír promlouvá.

Upozornění: Pokud trpíte epilepsií, nebo podobnými potížemi, tak konzultujte používání podobných audio nahrávek s vaším lékařem.

 

Jiří Majkus

 

Napiště váš komentář