17 meditací + 17 videí pro objevení ŽIVOTNÍ VIZE | Harmonický Vztah.cz

VIDEO: Toto vám brání žít podle
 touhy svého SRDCE...

Potřebujete ještě více informací o programu? Pokračujte ve čtení...

Pokud nemáte SILNOU a JASNOU VIZI svého života, která vás nadšeně vytahuje ráno z postele, tak pravděpodobně žijete život podle představ NĚKOHO JINÉHO...

Pokud cítíte, že chcete žít ještě lepší a kvalitnější život, než žijete dnes a chcete začít prosperovat ve více oblastech života zároveň, tak toto bude nejdůležitější stránka, kterou budete číst...

VIZE života je klíčem k probuzení vašeho plného POTENCIÁLU

Jsme Jiří a Lucy Majkusovi a hádáme, že dnes asi není první den, co se setkáváte s pojmem vytvoření si života svých snů a životní vize.


První věc, kterou chceme zmínit je, že pokud jste v minulosti selhali, když jste si chtěli vytvořit život svých snů, není vaše chyba.


Na internetu je mnoho informací o vizích, cílech, štěstí, úspěchu, spokojenosti života a o autentičnosti a pravdivosti a může to být někdy velmi matoucí.


Častokrát nás přesycenost informacemi zahltí, a to nám brání ve vybudování úspěšného a hlavně šťastného života.


Pokud vás v minulosti trápilo, že nevíte, co se životem, protože nemáte svoji jasnou a silnou vizi a nevíte, jak to udělat, abyste prosperovali na všech úrovních svého života, a máte strach, že zrovna vám se to nepovede, tak chceme, abyste dali tyto strachy na chvíli stranou.


Týká se to i vás. Potřebujete k tomu se na životní vizi začít dívat z jiného úhlu pohledu.

Přestaňte věřit iluzi ŠTĚSTÍ, kterou jsme se jako celá společnost naučili

Dnešní společnost chce, abyste si mysleli, že k tomu, abyste byli šťastní, se potřebujete dobře učit ve škole, odmaturovat, nejlépe jít na vysokou, sehnat si dobře placenou a jistou práci, mít dvě děti, dům, dvě auta, dvakrát ročně jezdit na dovolenou, u toho si šetřit na důchod a jednou…

... až vám bude sedmdesát, si pak budete moci v důchodě začít užívat života.


 Možná vám ani nebude už potřeba říkat, že takhle opravdu šťastní nikdy nebudete.


Většina z nás přijala tuto mapu života, protože nám byla v drtivé většině případů nabídnuta jako jediná a IDEÁLNÍ VARIANTA.


NIC ORIGINÁLNÍHO...


Ale vy jste přece ORIGINÁLNÍ, ŽE ANO? I když vás neznáme, nevíme, jak se jmenujete, nevíme odkud jste, nevíme kolik vám je let a i když nevíme, co děláte, tak jedno víme určitě.


Jste UNIKÁTNÍ a ORIGINÁLNÍ. Jen jste to možná ještě na sobě nespatřili. Dovolte nám, abychom vám v tom pomohli.

Vytvořili jsme UNIKÁTNÍ online program, který vám pomůže vytvořit vaši silnou, jasnou a JEDINEČNOU ŽIVOTNÍ VIZI, která odpovídá hlubokých touhám vašeho SRDCE...

Jedinečnou proto, že každý z vás bude mít jinou životní vizi. Vaše nebude stejná, jako naše a naše nebude stejná jako vaše :)


Díky tomu, že pracujeme v tomto programu systematickým způsobem pomocí videí a vedených meditací se možná poprvé SKUTEČNĚ setkáte s vaší životní vizí.


Projdeme společně 14 oblastí života a váš život po skončení programu bude navždy jiný.

Tato vize bude odpovídat touhám vaše srdce, vaší duše.


Pouze pokud se jí otevřete a budete k sobě naprosto UPŘÍMNÍ...


Podívejte se na VIDEO: 3 nejčastější důvody, proč ráno NADŠENĚ nevstáváte z postele

play

Autoři projektu

Jiří a Lucy Majkusovi

Naší vizí a posláním je žít svobodný život na všech úrovních a ve všech oblastech života. Svoboda pro nás znamená zbavit se představ, jak máme žít dle společnosti, rodičů, přátel, různých komunit osobního a duchovního rozvoje, a žít svůj autonomní a autentický život. 


A to stejné chceme pro vás.


Vztahy jsou v životě to nejdůležitější. Jak řekl Tony Robbins: ‚‚Kvalitu svého života poznáte podle toho, jak kvalitní máte vztahy.’’


Ale abychom měli opravdu kvalitní vztahy, musíme se přestat soustředit jen na jejich budování a začít žít život na všech úrovních a ve všech klíčových oblastech.

Podívejte se, jak jsme navrhli strukturu tohoto programu, abyste dosáhli rychlých, trvalých výsledků v co nejkratším čase...

1. Identifikujeme klíčové oblasti života

V každé si vytvoříte svoji unikátní vizi, jak vy chcete, aby tato oblast vypadala ve vašem životě a hlavně si určíte svoje proč, smysl. Dozvíte se, jak tyto kategorie mají velký dopad na váš život. Celkem jsme jich pro vás připravili 14.

2. Zboříme mýty, které vám brání žít život podle vlastních představ

V každé ze 14 oblastí panuje ve společnosti několik mýtů, které limitují naše představy toho, co je možné. Tyto mýty jsou velkými bloky, které potřebujeme zbourat, abychom mohli žít skutečně autentické životy.

3. V každé oblasti využijeme sílu vedené meditace

Meditace vám pomůže využít obrovskou sílu vaší mysli a pocitů, kdy si budete vizualizovat váš dokonalý život a zároveň uvolníte bloky, které vám brání v manifestaci vašeho ideálního života. Meditace se bude skládat ze 3 částí. Relaxační část, vnitřní práce a vizualizace. Po vedené meditaci si budete psát svoji životní vizi.

4. Dozvíte se klíčové návyky, díky kterým se bude vaše vize naplňovat

Ukážeme vám jednoduché, účinné, ale klíčové návyky, abyste měli praktický návod, jak prosperovat ve více oblastech zároveň. Toto je zcela zásadní část programu.

Jak vám pomůže tento unikátní ONLINE TRÉNINK?

1. Vyjastníte si, jaký chcete žít život podle vlastních pravidel


Tím, že k sobě budete pravdiví a přiznáte si, co v životě chcete, uvolníte spousty bloků, kterými jste si bránili v manifestaci života svých snů.


2. Budete mít silnou vizi , která vás ráno bude nutit nadšeně vstávat z postele


Když máte vizi, která je opravdu vaše, tak zjistíte, že vás začne zároveň inspirovat k tomu, abyste udělali ty důležité a klíčové kroky k jejímu naplnění.


3. Dostanete silného pomocníka v podobě vedených meditací


Vedené meditace vám pomohou si vizualizovat váš dokonalý život a díky využití síly vizualizace k vám začnou chodit ti správní lidé, příležitosti a nápady, jak uvést svoji vizi do svého života.


4. Naučíte se, jak si správně klást cíle, abyste byli šťastní už teď


Klíčem je nespojovat svoje štěstí s cílem, ale s cestou, která vede k naplnění vašich cílů. Tím budete moci začít být šťastní už teď, a to opět pomůže k naplnění toho, co si přejete.


5. Naučíte se, jak se vědomě dostat do flow


Budeme s vámi sdílet, jak se vědomě dostat do flow, kdy cokoliv, co děláte, má silnou energii a přináší úplně jiné výsledky, než když jen tlačíte suchou disciplínu.


6. Dostanete novou chuť a energii do života


Tím, že pomocí správných technik budete zvyšovat svoje štěstí v přítomnosti a zároveň budete mít svoji silnou vizi, tak dostanete novou chuť a energii do života. Tohle samotné je k nezaplacení.


7. Budete inspirací pro ostatní členy rodiny, přátele a známé


Díky všem nástrojům, cvičením a metodám začnete zvyšovat svůj pocit štěstí a stanete se přitažlivějšími a budete inspirací pro ostatní.Cesta za ŽIVOTEM vašich SNŮ začíná rozhodnutím...

 • Kdyby existovala jednoduchá a efektivní cesta, jak si vytvořit pevné zdraví a tělo svých snů, využili byste jí?
 • Jak by vypadal váš život, kdybyste se stali experty ve svých emocích, svých negativních pocitů byste se nebáli a zažívali byste více pocitů radosti, lásky, vděčnosti a inspirace?
 • Jak by vypadal váš vztah, kdyby se proměnil ve vášnivou, romantickou aféru?
 • Jak by vypadal váš život, kdybyste konečně potkali pro sebe toho pravého partnera, se kterým byste se zavázali budovat láskyplný, hluboký a vášnivý vztah?
 • Jak byste se cítili jako rodiče, kdybyste pravidelně navazovali spojení se svými dětmi a z vašich dětí by se stávali zodpovědnější a jednoduše úžasní lidé, na které byste mohli být oprávněně hrdí… a to díky vám?
 • Jak by vypadal váš sociální život, kdybyste nalezli skupinu podporujících, vědomých přátel?
 • Jak by vypadal váš finanční život, kdybyste objevili jednoduchou rovnici k vybudování finanční hojnosti?
 • Jak by vypadala vaše kariéra, podnikání, kdybyste ho posunuli na novou úroveň anebo si našli práci svých snů, která by vás bavila a naplňovala?
 • Jak by vypadal váš život, kdybyste byli pohánění silnou životní vizi, která by vás ráno nadšeně vytahovala z postele?

Proč je důležité mít VIZI ve více oblastech ŽIVOTA?

Co všechno je součástí tohoto ONLINE PROGRAMU

Tento program je celkem na 35 dní...

Den 1-2: Osvobození se od cesty a života někoho jiného

První krok, který uděláme je, že se pravdivě podíváme na to, jaký žijete dnes život a jestli není převzatý od někoho jiného. Rodiny, společnosti, kolegů v práci nebo kamarádů. 

Meditace č.1: Uvolnění negativních návyků, vzorců myšlení

V této meditace přepíšeme vaši minulost a pustíme negativní vzorce chování a negativní návyky, které vám brání v tom začít žít život podle svých představ.

Den 2-3: Proč svých cílů a plánů nedosahujete

V tomto tématu si řekneme nejčastější důvody, proč si svoje sny, plány a cíle neplníte. A nesouvisí to s tím, že jste líní a nechce se vám pro to nic dělat.


Dostanete na tuto problematiku nový úhel pohledu, který bude pro vás emočně osvobozující a přestanete se kvůli tomu obviňovat.

Meditace č.2: Naladění se na své manifestační schopnosti

V této meditaci se naladíte na své manifestační schopnosti, které dřímají ve vašem nitru. Spojíte se svojí silou a začnete využívat svoje vnitřní zdroje k manifestaci vaší životní vize.

Den 5-6: Jak si stanovovat cíle, abyste byli šťastní už TEĎ

Vtomto videu si řekneme se podíváme na stanovování cílů novým způsobem. Způsobem, který nevytváří úzkost z toho, že se naše cíle ještě nenaplnily, ale naopak vytváří inspiraci, motivaci a chuť do života v samotné manifestaci cílů.

Meditace č.3: Otevření se svým vlastním snům

Na cestě životem jsme se naučili uzavírat svým snům, protože jsme uvěřili tomu, že to není možné a reálné. V této meditace si dovolíte otevřít se vlastním snům a znovu snít o tom, jak by měl vypadat váš ideální život, který si zasloužíte.

Den 7-8: Zdraví & Fitness

První a esenciální oblast, na kterou se podíváme je naše tělo. V našem těle žijeme 24 hodin denně a budeme po celý náš života. Vztah k našemu tělu, vitalitě, energii a zdraví je zásadní, abychom vůbec mohli svoji životní vizi realizovat.

Meditace č.4: Meditace perfektního zdraví a těla

Ať už vás trápí zdraví, nadváha nebo nedostatek energie, tak v této meditaci prožijete, jaké je to mít perfektní zdraví a perfektní tělo, které je plné energie. Tato meditace vám pomůže léčit své tělo a zbavit jej přebytečných tuků.

Den 9-10: Emocionální život

Emoce mohou být velkým blokem a kotvou k tomu, abychom žili život svých snů, nebo naopak mohou být obrovským palivem, které nás bude pohánět na denní bázi. Naučíte se, jak zažívat pravdivé pozitivní emoce tím, že se nebudete bránit těm negativním.

Meditace č.5: Emocionální génius

Jaké emoce byste chtěli zažívat na denní bázi? Kterým emocím se naopak bráníte, jak čert kříži? V této meditaci si dovolíte prožít svoje autentické emoce a budete si vizualizovat svůj ideální emoční život.

Den 11-12: Intelektuální život

Vzdělávání nekončí po maturitě nebo vysoké škole. Mít bohatý intelektuální život nám otevírá dveře do nových oblastí života. Řekneme si, jak to udělat tak, aby vzdělávání bylo zábavou a také, abyste si na to nemuseli dělat žádný čas navíc. Po tomto tématu budete milovat vzdělávání.

Meditace č.6: Síla intelektu

Co kdyby existovala možnost, že by se vzdělávání stalo vaší novou vášní? Prvotní příčinou utrpení je nevědomost. Pokud nevíte o daném tématu nic, tak budete vždycky trpět. V této meditaci si uvědomíte sílu svého intelektu a jak ho používat pro váš prospěch.

Den 13-14: Intimní život

Víte o tom, že kvalita vašeho vztahu ovlivňuje kvalitu celého života? Pokud máte ve svém životě naplněný, vášnivý a láskyplný vztah vše ostatní se vám bude dělat s radostí a láskou. Toto je velmi důležité téma celého programu. Vše nakonec děláme proto, abychom měli skvělé vztahy.

Meditace č.7: Meditace intimního vztahu

Co vám brání prožívat nádherný intimní život? Jaké to jsou strachy a bloky? V této meditace si je více uvědomíte a budeme s nimi pracovat, uvolníme je. Poté si budete vizualizovat váš dokonalý intimní život, který vám dodává nadšení a chuť do života.

Den 15-16: Rodinný život

Co znamená rodina pro vás. Jakou náladu byste chtěli zažívat ve vaší rodině. Ať už v budoucí nebo ve stávající. Jaké chcete mít mezi sebou vztahy? Chcete se vzájemně podporovat? Jaké chcete mít zázemí a pocit, když se vracíte domů?

Meditace č.8: Láskyplný rodina

V této meditaci prožijete, jaké by to bylo žít v rodině podle vašich představ. Díky této meditace poznáte mnoho nových věcí o sobě a o tom, jakým směrem chcete vést vaši rodinu.

Den 17-18: Rodičovství

Chováte se ke svým dětem takovým způsobem, že z nich vyrostou sebevědomí dospělí lidé, nebo z nich budou zranění a potlačení nezralí jedinci? Ukazujete jim život, který stojí za to žít? Rodičovství je velmi důležité téma v našem životě.

Meditace č.9: Pozitivní rodič

Být kvalitním rodičem je náročný úkol. Podvědomě se nakonec chováme jako naši rodiče a kopírujeme to, co jsme viděli doma. Jak byste chtěli, aby se vaše děti cítily? Jaký s nimi chcete mít vztah? Chcete mít na ně pozitivní vliv? Tohle vše je součástí této meditace.

Den 19-20: Přátelství a vztahy

Máte kolem sebe lidi, kteří vás podporují a inspirují? Nebo máte kolem sebe lidi, kteří vás stahují z vaší životní cesty? Jaké zážitky byste chtěli s přáteli zažívat? Jak vypadá vaše dokonalé přátelství a vztahy s blízkými?

Meditace č.10: Pozitivní a inspirující vztahy

Prozkoumáme, jaké přesvědčení vám brání si vybudovat přátelské vztahy, ve kterých se budete cítit dobře a které vám pomohou realizovat svoji životní vizi. Zároveň si prožijete, jaké to je mít spoustu zábavy a srandy s vašimi kamarády.

Den 21-22: Kariéra / Podnikání

Toužíte po tom mít práci/podnikání, které vás bude bavit a naplňovat? Podíváme se na základní aspekty, jak vypadá práce, kterou vydržíte dlouhodobě dělat a která bude vyživovat vaši duši.

Meditace č.11: Dokonalá práce

Pomocí této meditaci si do svého života přitáhnete vaši dokonalou práci. Využijeme sílu vizualizace a mentálních technik. Budete si jistí, že taková práce už je na cestě k vám. Těšíte se?

Den 23-24: Finanční život

Jak byste se cítili, kdybyste měli svoje osobní finance pod kontrolou? Na téma peněz se podíváme z netradiční perspektivy, abyste pochopili, kde je příčina toho, že peněz je nedostatek nebo naopak hojnost. Řekneme si, jaké důležité kroky je potřeba začít dělat na cestě k vaší finanční nezávislosti.

Meditace č.12: Finanční svoboda

Peníze jsou forma energie a pomocí této meditace se podíváme na to, jaký je váš vztah s touto energií a použijeme techniky, která tento vztah očistí. Také využijeme opět vizualizaci, kde prožijete, jaké to je být finančně svobodný, a co to přesně znamená pro vás.

Den 25-26: Prostředí a estetika

Obklopujete se prostředím a nosíte oblečení, které je jazykem vaší duše? Mnohokrát podceňujeme vliv prostředí na náš život. Inspiruje vás prostředí, ve kterém pracujete? Inspiruje vás prostředí, ve které žijete? Podíváme se na základní principy harmonického prostředí a estetiky. Dotkneme se i oblékání a módy.

Meditace č.13: Inspirující prostředí

Častokrát máme představy o bydlení, autech, způsobu cestování a oblékání, které nejsou ve skutečnosti naše. V této meditaci si dovolíte snít a necháte promluvit vaši duši, aby vám ukázala, v jakém prostředí se cítí nejlépe.

Den 27-28: Spirituální život

Jedna z nejdůležitějších oblastí vašeho života. Panuje mnoho mýtů a dogmat v oblasti spirituality. Spiritualita neznamená náboženství nebo určitou víru. Spiritualita by měla vyvěrat z vašeho nitra, z vaší duše.

Meditace č.14: Spojení se zdrojem

V této meditace se spojíte se svým zdrojem, ať už si ho pojmenujete jakkoliv a dovolíte si více důvěřovat, že žijete v přátelském Vesmíru. Budete cítit velkou oporu ve svém životě a tato meditace vám pomůže si prožít pocit, že na to nejste sami. Láska ke Zdroji je základem pro jakékoliv další vztahy, včetně vztahu k sobě.

+ K tomu dostanete tyto BONUSY...

Bonus č. 1 (den 29-30): Dovednosti a talenty

K tomu, abyste mohli žít život podle vlastních představ se potřebujete naučit nové dovednosti a začít využívat svoje talenty a přednosti. V tomto bonusovém tématu se podíváme na téma talentů novým úhlem pohledu.

Bonusová meditace č.1: Meditace darů a talentů

Tato vedená meditace vám pomůže objevit, popřípadě více vyjasnit a pochopit svoje unikátní dary a talenty. Věříme tomu, že každý z nás přišel do tohoto světa s něčím, co ostatní nemají. Naším úkolem je objevit, co to je a začít s tím pracovat.

Bonus č. 2 (den 31-32): Cestování a dobrodružství

Podle vědecké studie je dokázáno, že investice do cestování a zážitků přináší mnohem více štěstí než kupování objektů a věcí. Cestování a dobrodružství neskutečně obohacuje náš život. V tomto tématu si vyjasníte vizi v této oblasti. Jak vypadá cestování a zážitky podle vás.

Bonusová meditace č.2: Cestování, které živí tělo i ducha

V této meditaci si budete vizualizovat, jaké je to dokonalé cestování podle vás. Rádi cestujete po luxusních rezortech nebo raději s baťůžkem na zádech? Jakým způsobem chcete cestovat? S kým? Objevíme vaši unikátní vizi.

Bonus č. 3 (den 33-34): Kreativní život

Uvěřili jste tomu, že nejste kreativní? Myslíte si, že kreativita je jen pro hudebníky, malíře, fotografy, atd? V tomto tématu zjistíte, jak je kreativita pro vytvoření a realizaci vaší životní vize zcela zásadní.

Bonusová meditace č.3: Meditace kreativity

V této meditaci se spojíte se svým kreativní já. Potkáte se a načerpáte od něho vibraci a energii. Dostanete také nějaké praktické rady, které potřebujete pro rozvíjení své kreativity. Také pravděpodobně objevíte svoji schovanou touhu tvořit.

Bonus č. 4 (den 35): Meditace 4 dimenzí ŽIVOTA

V této meditace probudíme své vnitřní 4 zdroje a energie. Fyzická, emocionální, mentální a spirituální. Budeme si vizualizovat, jak vypadá náš život, když žijeme plně probuzeni v těchto 4 základních dimenzí života.


V této meditaci to dáme vše dohromady. Tato vedená meditace bude vaši oblíbenou téměř na každodenní využití. Nejlépe ráno k nastartování celého dne.

Bonus č.5: Přístup do privátní Facebook skupiny

Pro tento projekt jsme vytvořili privátní facebook komunitu. Záměrem této skupiny je se vzájemně podporovat a inspirovat v realizaci svých životních vizí. Můžete sdílet svoje zkušenosti, poznatky, vědomosti, realizace a inspirovat tak ostatní. A také se nechat inspirovat.

Vzájemně si můžeme pomoci splnit sny, protože nikdy nevíme na koho narazíme.

A to není všechno!

Nerozhodujte se hned - vyzkoušejte náš program
po dobu 5 dní a pokud se vám nebude líbit,
dostanete své peníze zpět.

Můžete se přihlásit teď a vyzkoušet si materiály, videa a vedené meditace po dobu 5 dní. Pak se můžete rozhodnout, jestli chcete pokračovat nebo ne.


Přihlásit se můžete nyní a bez rizika. Tuto garanci nabízíme, protože pevně věříme, že budete příjemně překvapeni, a že se vám program bude líbit.

Pokud nic neuděláte, tak budete dále pokračovat v programu a budou se vám dále zpřístupňovat další témata.


A pokud budete chtít skončit, tak nám napište email, zrušíme vám přístupy a pošleme vám peníze zpět.

Nemáte co ztratit. Klikněte na tlačítko ZÍSKAT OKAMŽITÝ PŘÍSTUP, získejte privátní přístupy do členské sekce a uvidíme se u prvního videa

Proč je program navržen na 35 dní?

Už se vám někdy stalo, že jste si koupili online program, ebook, audio program, video kurz nebo knihu ale přesto jste kurz nedokončili?


Tento program je navržen tak, že každý den po dobu 31 dní dostanete email s jednoduchým úkolem. Bude vám na to stačit 10-20 minut denně.


Tímto pro vás bude jednodušší program dokončit. Konec dlouhým a obsáhlým pracovním sešitům a hodinovým videím, které téměř nikdo nesleduje do konce.


Tento program si budete užívat a budete se těšit na další video, další cvičení a další vedenou meditaci.


​Naším záměrem je, abyste program dokončili, protože díky tomu proběhne ve vašem životě nezbytná TRANSFORMACE.

Dostanete také praktické návyky, které pak budete aplikovat i po skončení programu.

​​

Teprve poté budete moci realizovat život svých snů.

Nyní s 64% SLEVOU...

Klikněte na tlačítko "Získat okamžitý přístup" & začněte s programem Master of LIFE DESIGN ještě DNES!...

Co všechno dostanete při dnešní objednávce:

 • Objevíte fascinující kouzlo víceúrovňového života s praktickými a jednoduchými návyky, díky kterým můžete prosperovat ve více oblastech zároveň.
 • 18 vzdělávacích videí, které zaměřený na klíčové oblasti života doplněny praktickými cvičeními. 
 • 18 vedených meditací, které jsou doplněny nádhernou relaxační muzikou, které můžete poslouchat opakovaně.
 • Doživotní přístup do členské sekce, kde najdete celý program na jednom místě.
 • Bezpodmínečnou 5-denní garanci vrácení peněz, pokud nebudete s kurzem z jakéhokoliv důvodu spokojeni.
 • Podporu komunity, která má stejně nastavené myšlení, prostřednictvím privátní Facebook skupiny.

Jaký je další postup?

Klikněte na tlačítko "Získat okamžitý přístup"  a otevře se vám objednávka.


Na zabezpečené stránce zadejte své údaje a zvolte si způsob platby. Můžete platit platební kartou nebo bankovním převodem.

Po dokončení a zaplacení dostanete do emailu přístupové údaje do členské sekce.


Pokud budete platit kartou, tak vám na email dojdou během pár minut. Při platbě převodem trvá 1-3 dny, než se platba spáruje s fakturou.

Přihlaste se do členské sekce a začněte si užívat programu.


Každý den vás budeme informovat, když se uvolní další téma a další vedená meditace. Zůstanou vám a můžete se k nim v budoucnu opakovaně vracet.

Otázky a odpovědi

Zde jsou odpovědi na nejčastější dotazy

Co mám udělat, pokud chci koupit program a začít?

Co se bude dít potom?

Jak dlouho budu mít přístup do programu?

Platí se nějaké další poplatky?

Jak mohu získat své peníze zpět, když nebudu spokojený?

Bude to fungovat i mě?

Jak funguje tento program?

Klikněte na tlačítko "Získat okamžitý přístup" & začněte s programem Master of LIFE DESIGN ještě DNES!...

Co všechno dostanete při dnešní objednávce:

 • Objevíte fascinující kouzlo víceúrovňového života s praktickými a jednoduchými návyky, díky kterým můžete prosperovat ve více oblastech zároveň.
 • 18 vzdělávacích videí, které zaměřený na klíčové oblasti života doplněny praktickými cvičeními. 
 • 18 vedených meditací, které jsou doplněny nádhernou relaxační muzikou, které můžete poslouchat opakovaně.
 • Doživotní přístup do členské sekce, kde najdete celý program na jednom místě.
 • Bezpodmínečnou 5-denní garanci vrácení peněz, pokud nebudete s kurzem z jakéhokoliv důvodu spokojeni.
 • Podporu komunity, která má stejně nastavené myšlení, prostřednictvím privátní Facebook skupiny.