3 nejčastější důvody, proč nemáte chuť do ŽIVOTA... | Harmonický Vztah.cz

Pokud nemáte SILNOU A JASNOU VIZI svého života, která vás ráno nadšeně vytahuje z postele, tak pravděpodobně
žijete život podle představ
NĚKOHO JINÉHO!

Pokud cítíte, že chcete žít ještě lepší a kvalitnější život, než žijete dnes a chcete začít prosperovat ve více oblastech života zároveň, tak toto bude nejdůležitější stránka, kterou budete číst...

‚‚V každém člověku sídlí neuvěřitelná síla, která když je probuzena, tak je schopna splnit jakýkoliv sen nebo vizi, kterou si přejete.‘‘ - Tony Robbins

VIDEO: 3 nejčastější důvody, proč ráno nadšeně nevstáváte z postele...

Udělejte si pohodlí a ponořte se do čtení...

Krásný den,

Jsme Jiří a Lucy Majkusovi a hádáme, že dnes asi není první den, co se setkáváte s pojmem vytvoření si života svých snů a životní vize.

První věc, kterou chceme zmínit je, že to, že jste v minulosti selhali, když jste si chtěli vytvořit život svých snů, není vaše chyba.

Na internetu je mnoho informací o vizích, cílech, štěstí, úspěchu, spokojenosti života a o autentičnosti a pravdivosti a může to být někdy matoucí. Častokrát nás přesycenost informacemi zahltí, a to nám brání ve vybudování úspěšného a hlavně šťastného života.

Pokud vás v minulosti trápilo, že nevíte, co se životem, protože nemáte svoji jasnou a silnou vizi a nevíte, jak to udělat, abyste prosperovali na všech úrovních svého života, a máte strach, že zrovna vám se to nepovede, tak chceme, abyste dali tyto strachy na chvíli stranou. Týká se to i vás. Potřebujete k tomu jen správné lidi, kteří vám to vysvětlí.

Přestaňte věřit ILUZI ŠTĚSTÍ, kterou jste se naučili,
už déle tomu nemusíte věřit

Dnešní společnost chce, abyste si mysleli, že k tomu, abyste byli šťastní, se potřebujete dobře učit ve škole, odmaturovat, nejlépe jít na vysokou, sehnat si dobře placenou a jistou práci, mít dvě děti, dům, dvě auta, dvakrát ročně jezdit na dovolenou, u toho si šetřit na důchod a jednou… až vám bude sedmdesát, si pak budete moci v důchodě začít užívat života.

Jsme tu od toho, abychom vám řekli, že takhle opravdu šťastní nikdy nebudete.

Leda pokud by nebyla toto vaše vize a vaše cesta…

Většina z nás ovšem přijala tuto mapu života, protože nám byla v drtivé většině případů nabídnuta jako jediná a IDEÁLNÍ VARIANTA.

NIC ORIGINÁLNÍHO

Ale vy jste přece ORIGINÁLNÍ, ŽE ANO? Na tom jsme se shodli už na začátku…

A vydat se na cestu hledat, jak budete šťastní podle sebe, chce odvahu HRDINY. A věřím, že vy jste hrdina. Tím svým způsobem…

SPOLEČNOST nechce, abyste byli šťastní

Pokud jste někdy měli pocit, že vláda, společnost si přeje, abyste v životě vlastně šťastní nebyli, tak máte pravdu. Oni z vašeho úspěchu a štěstí nic nemají. Chtějí, abyste pěkně a hlavně poslušně kráčeli po cestě, kterou vám dopředu určili. Rozdíl mezi nimi a námi je ten, že my máme opravdu zájem, abyste byli šťastní a žili vášnivý a naplněný život svých snů. Ještě stále není pozdě.

Pojďme se společně podívat na to, co si OPRAVDU PŘEJETE…

Od toho tu jsme. Víme, že máte velké sny pro svůj život a pro svoji rodinu. Zároveň víme, že máte velké srdce a touhu udělat svět lepším místem. Ať už pro vaše děti nebo další generace. Na této stránce vám ukážeme, jak to udělat.

Čtěte pozorně dál…

Pro koho je určena tato stránka...

Náš cíl je na této stránce pomoci dvěma typům lidí.

Pro ty, kteří s tématem životní vize začínají se dozví, jak začít a jak si takovou silnou životní vizi vytvořit.

A těm, kteří jsou v osobním rozvoji zkušenější, tak ukážeme nejčastější chybu, kterou většina lidi na své cestě osobního růstu dělá.​

To, co chceme, abyste pochopili, je, že jediný způsob, jak žít opravdu šťastný život je, když budete následovat svoji vlastní autentickou vizi svého života, která je přesně podle vás a my vám ukážeme, jak na to.

Architekti projektu

Naší vizí a posláním je žít svobodný život na všech úrovních a ve všech oblastech života. Svoboda pro nás znamená zbavit se představ, jak máme žít dle společnosti, rodičů, přátel, různých komunit osobního a duchovního rozvoje, a žít svůj autonomní a autentický život.

A to stejné chceme i pro vás.

Vztahy jsou v životě to nejdůležitější. Jak řekl Tony Robbins: ‚‚Kvalitu svého života poznáte podle toho, jak kvalitní máte vztahy.’’

Ale abychom měli opravdu kvalitní vztahy, musíme se přestat soustředit jen na jejich budování a začít žít život na všech úrovních a ve všech klíčových oblastech.

Jak to všechno začalo

Když jsme v roce 2015 založili projekt harmonický vztah, stal se mojí novou vášní. Po dlouhé době trápení v mém předchozím oboru jsem začal dělat něco, co mě naplňovalo, dávalo mi smysl. Začal jsem tomu projektu věnovat většinu svého času.

Nebylo to vůbec jednoduché, ale nakonec se nám podařilo prosadit a začali jsme sklízet první úspěchy. To mě ještě více motivovalo pokračovat a pořádně se do toho opřít. Chtěl jsem tomu dát všechno.

Brzy jsem ale začal platit vysokou daň. Moje posedlost projektem a přesvědčením, že pro muže má být prioritní jen jeho osobní vize v nějakém projektu mi nedovolovala se koncentrovat na jiné, zcela zásadní oblasti mého života, které k životu patří.

Náš vztah s Lucy začal kolabovat. Cítil jsem se od ní odpojený a měli jsme méně a méně sexu. Můj vztah s jejím synem se zhoršoval. Byl jsem na něho protivný a nepříjemný. Ve skutečnosti jsem začal být protivný a nepříjemný na všechny. I na svou ženu. A věřte mi, ani jeden si to nezasloužil.

Cesta ze zoufalství vedla k velkému UVĚDOMĚNÍ...

Jednou jsem šel na procházku do přírody a najednou mě přepadl pocit totálního zoufalství. Sedl jsem si na trávu s hlavou dolů a v břiše mi začalo být špatně. Moje tělo začalo být sevřené a špatně se mi dýchalo. Měl jsem pocit, že jako muž jsem totálně selhával.

Hlavou mi běžely různé otázky: ‚‚Kam jsem se to sakra dostal?’’. ‚‚Tohle je jako ten život, po kterém toužím?’’. ‚‚Kam mě ta moje posedlost mužskou vizí dostala?’’. ‚‚Proč i když svoji vizi naplňuji, se stále cítím osamocený a vnitřně nenaplněný?’’.

Tyto otázky mě vedly k hlubokému rozjímání. Začal jsem vidět, že jsem svůj život věnoval jen jedné oblasti. Drtivou většinu svého času jsem věnoval své pracovní vizi a podnikání. Začal jsem cítit, že něco chybí…

Několikrát za život jsem se snažil vybudovat a žít život svých snů, ale pokaždé mi připadalo, že to není možné.

Když jsem se více věnoval cvičení a stravě, tak mi klesaly příjmy v podnikání. Když jsem se začal soustředit na podnikání, tak se rozpadal vztah. Jak to udělat, abych si nemusel vybrat mezi tím vším? Jak to udělat tak, abych měl všechno?

Začal jsem hledat odpovědi

Začal jsem hledat odpovědi na své otázky. Jak žít život na více úrovních a ve více oblastech.

Bohužel jsem se setkával se stejnými případy i v oblasti učitelů osobního a duchovního rozvoje:

 • Potkával jsem lidi, co měli skvělou postavu, ale byli chudí a neznali svůj životní směr
 • Potkával jsem muže, co byli skvělí tátové ale měli mizerné manželství
 • Znal jsem lidi, co byli zaměření na duchovní život ale nevěděli, jak vydělávat peníze v moderní společnosti
 • Ti, co nadšeně a přesvědčivě mluvili o smyslu života, neměli rodinu a děti, protože to byl pro ně příliš velký závazek a pouto
 • Lidé, kteří mluvili o sexualitě a vztazích, neměli rodinu a nepečovali o své tělo
 • přidat další...

Uvědomění si podvědomého vzorce

Začal jsem si všímat vzorce, podle kterého jsme já a tito lidé žili. Pozorně poslouchejte, s největší pravděpodobností ho máte taky.

A tím je představa, že si musíme vybrat, kterou oblast nebo maximálně dvě oblasti ve svém životě chceme rozvíjet.

  • Musím si vybrat mezi tím, jestli se budu duchovně rozvíjet, nebo jestli budu žít v hojnosti.
   • Mít skvělé manželství a hodně sexu, ale pak nemůžu mít děti.
   • Buď mít skvělé manželství a rodinu, nebo svobodu
   • Můžu mít velkou rodinu ale nebude čas na práci a vizi a se sexuálním životem se mohu rozloučit
   • Můžu mít skvělou postavu ale nebudu mít čas na své děti a nebudu mít peníze
   • Můžu mít hodně peněz ale budu muset tvrdě pracovat a můj osobní život půjde do háje

A tak dále…

Co když je to všechno ale hloupost,
kterou nás naučila společnost?

Tento vzorec jsem začal zpochybňovat. Co když existuje možnost, kdy můžeme mít všechno? Co když si nemusíme vybírat mezi 1-2 oblastmi, ale můžeme prosperovat ve všech?

Prosperita k naší podstatě, k tomu, kdo jsme, přece přirozeně patří.

Moje frustrace a také zdravý rozum (který mě nakonec zapnul) mě vedly k tomu, že jsem se začal více koncentrovat na náš vztah s Lucy, která mi to celou dobu zdůrazňovala. Pořád mi zdůrazňovala, že vztah se buď rozpadá, nebo prosperuje, nic mezi tím. Do dnes jsem jí vděčný, že měla vytrvalost a neodešla ode mě.

Chápejte, choval jsem se opravdu jako pitomec. A ještě k tomu jsem to schovával za to, jak muž musí mít na prvním místě svoji vizi a když pak zbude čas, tak ho může věnovat své partnerce. Tento postoj mě málem stál moje manželství.

Začal jsem dávat více času našemu vztahu a učili jsme se spolu dovednosti, které vedou k vytváření intimních okamžiků, díky kterým se naše láska znovu probudila a začali jsme se do sebe zamilovávat každý den, znovu a znovu.

Bod ZLOMU...

Náš vztah se začal zlepšovat a také jsem si začal všímat toho, že jsem měl ještě větší inspiraci do podnikání a do své vize než předtím. Díky našemu vztahu se ve mne probouzela síla, která vedla k tomu, že jsem začal být v podnikání více efektivní.

Přicházely nové nápady, jak to udělat tak, abych měl více času, a zároveň se naplňovala a ještě více odhalovala a prohlubovala moje vize.

Toto odhalení pro mě bylo revoluční. Uvědomil jsem si, že všechny oblasti života se buď vzájemně podporují, nebo oslabují.

A nejlepší způsob, jak podpořit svoji vizi, je celostním způsobem života. A pokud jste žena, tak nejlépe podpořit lásku můžete také celostním způsobem života.

Muž i žena chtějí ve skutečnosti a ve své podstatě TO STEJNÉ. Celostní způsob života. Muž tím získává opravdovou svobodu a žena v něm může prožívat opravdovou lásku.

Nad mužstvím a ženstvím je ještě BYTOST, DUŠE. A podstata duše nerozděluje pohlaví.

VIZUALIZACE  a vedené meditace opět pomohly

V ten moment jsem se rozhodl, že přestanu žít jednoúrovňový život. Začal jsem si klást otázku, jak to udělat tak, abychom žili život plný hojnosti ve všech oblastech jako je podnikání, vztahy, rodina, přátelství, emoční život, spirituální život, finance atd.

Začal jsem více prozkoumávat tyto oblasti. Problém, který jsem zažíval, byl ten, jak jsem psal výše. Nikdo neučil o tom, jak to dát vše dohromady. Začal jsem hledat odpovědi u zahraničních učitelů.

Naučil jsem se, že první a nejdůležitější krok, který je potřeba udělat, je udělat si jasnou vizi v těchto klíčových oblastech. Naše mysl je neuvěřitelně silný pomocník.

Když si vyjasníte svůj život, svoji životní vizi a dáte jí pomocí správných metod a technik pokyn, tak za vás začne pracovat 24 hodin, 7 dní v týdnu.

Začne vyhledávat situace, příležitosti, správné lidi. Začnou k vám přicházet ty správné nápady, jak vaši vizi začít realizovat.

Nemusíte vědět jak, stačí vědět, co přesně chcete a hlavně proč. To ‚‚jak‘‘ už k vám přijde samo po cestě. Mimochodem tohle jsem věděl už asi před 15 lety, ale trvalo mi dlouho, než jsem pochopil, jak s tím správně pracovat.

Přestal jsem si lhát v tom, co opravdu chci

Bylo mi jasné, že potřebuji vše zjednodušit do efektivního a jednoduchého systému, abych mohl všechny tyto oblasti uchopit. Opustil jsem lež, která mi v minulosti říkala, že to nejde a že na všechno není čas. Opustil jsem lež společnosti, že si musím vybrat jednu, maximálně dvě oblasti.

Začal jsem být více svobodný a pravdivý. Přestal jsem si lhát v tom, co v životě chci.

Začal jsem aplikovat do svého života ty správné návyky. Uvědomil jsem, že je to celkem jednoduché. Často ovšem to, co je jednoduché, není lehké následovat.

Na pomoc jsem si pozval svého oblíbeného pomocníka, kterým jsou vedené meditace. Tato kombinace se v mém životě několikrát osvědčila. I v tomto období se vše začalo rychle měnit.

Oblasti mého života začaly prosperovat a zároveň jsem stále měl čas na svoji vizi a na svoji rodinu. To mi umožňuje být u všech důležitých momentů všech členů rodiny. Moje vize se začala naplňovat.

Jak to všechno souvisí s vámi?

Možná si říkáte, že je to skvělé, ale nemá to s vámi nic společného. Možná chodíte do práce a nepodnikáte. Možná jste nyní single a ve vztahu nežijete.

Jak to v praxi u většiny lidí funguje. Spousta lidí chodí na různé semináře, čtou knihy o osobním rozvoji, ale stejně si nakonec vyberou jen jednu nebo dvě oblasti, na které se pak koncentrují. Vůbec si neuvědomují, jak jsou tyto oblasti vzájemně propojené. A nefunguje to dělat postupně. Je potřeba začít na více úrovních naráz.

Protože se vehementně snaží uspět v jedné nebo dvou oblastech a vůbec netuší, že jim mezi tím jiné oblasti tuto oblast podkopávají.

Proč jsou pak stejně stále nešťastní a diví se, že jim život nefunguje?

 • Vaše vitalita a stav vašeho těla ovlivňují vaši sexualitu.
 • Vaše sexualita ovlivňuje efektivitu a produktivitu v práci a podnikání. Ovlivňuje vaši kreativitu řešit problémy.
 • Vaše efektivita v práci ovlivňuje vaši chuť do rodinného života. Váš rodinný život ovlivňuje váš emoční život.
 • To, jestli se vám finančně daří, ovlivňuje váš vztah.
 • Váš vztah ovlivňuje váš vztah s dětmi. Váš vztah s dětmi ovlivňuje vaši práci a tak dále.

Začínáte vidět ten větší obrázek?

Skončíte na konci života ve špatné
DESTINACI?

Je to jako kdybyste pluli na lodi a nevšimli si, že vám do ní teče voda. A u toho byste se snažili mít nejmodernější vybavení navigace. To vám bude k ničemu, protože za chvíli stejně půjdete ke dnu. Leda pokud pak svoji veškerou energii neinvestujete do toho, abyste vodu z lodi dostali. U toho ale už nemáte energii a čas hlídat směr, kam vlastně plujete.

A pokud žijete svůj život na jedné nebo dvou úrovních, tak vás život za chvíli potopí.

Opravdu! Když se nad tím zamyslíte, tak jaká bude daň za takový život?

Když se loď na moři odchýlí od svého směru jen o kousek, tak na vzdálenosti 100 km skončíte v ÚPLNĚ ŠPATNÉ DESTINACI.

A kolik peněz, úsilí a času vás pak bude stát vrátit se zpět? Proděláte na plné čáře…

Daň, kterou zaplatíte je OBROVSKÁ...

Kolik mužů se dnes ocitá v situacích, kdy vybudovali úspěšné podnikání, ale žena je s dětmi opouští…

Kolik super tátů a super mám se koncentrovalo jen na děti a když děti odešly z domu, tak zjistili, že jejich vztah je totálně mrtvý a nezbývá jim nic jiného, než se rozejít…

Kolik nadšených lidí do spirituálního života po letech skončilo na mizině, protože nevěděli, jak vydělávat peníze a jak přežít v moderní společnosti…

Kolik lidí se věnovalo několik let jen cvičení, mají super postavy, ale zjistili, že stále neví, co je jejich smyslem života…

Kolik lidí, kteří kázali o Bohu, nakonec v 50 letech zjistilo, že chce založit rodinu…

Daň, která se platí za jedno nebo dvou úrovňový život, je OBROVSKÁ.

Více úrovňový život je FASCINUJÍCÍ

Jedna z fascinujících věcí pro mě byla ta, že když jsem se začal soustředit na více úrovní a oblastí, tak se moje produktivita a efektivita zdvojnásobila a později ztrojnásobila.

Najednou jsem měl paradoxně více času… Je to jako kdybyste ovládli čas. Víte, když se soustředíte na více oblastí svého života a rozvíjíte je, začnou se uvnitř vás dít velké změny.

Začnete mít větší přístup ke své síle, lásce, vášni, kreativitě, rozhodnosti, odhodlání, upřímnosti, koncentraci… začnete mít přístup ke svým vnitřním zdrojům.

SVOBODA SE ZAČÍNÁ STÁVAT REALITOU...​

Vaše vnitřní zdroje mají za následek, že cokoliv pak děláte, jakýkoliv čin s sebou nese tuto energii. A to se pak projevuje v produktivitě a efektivitě. Poté začnete dělat věci opravdu pořádně a efektivně, a díky tomu pak máte i více času.

Moje vnitřní rozpoložení se začalo ještě více měnit. Začal jsem být více spokojený a šťastný. Sdílel jsem svoje zkušenosti a poznatky se svojí rodinou a začali jsme se do toho zapojovat všichni.

Informace o programu

Podívejte se jak jsme navrhli strukturu tohoto programu, 
abyste dosáhli rychlých, trvalých výsledků
v co nejkratším čase

1. Identifikujeme klíčové oblasti života

V každé si vytvoříte svoji unikátní vizi, jak vy chcete, aby tato oblast vypadala ve vašem životě a hlavně si určíte svoje proč, smysl. Dozvíte se, jak tyto kategorie mají velký dopad na váš život.

2. V každé oblasti využijeme sílu vedené meditace

Meditace vám pomůže využít obrovskou sílu vaší mysli a pocitů, kdy si budete vizualizovat váš dokonalý život a zároveň uvolníte bloky, které vám brání v manifestaci vašeho ideálního života. Meditace se bude skládat ze 3 částí. Relaxační část, vnitřní práce a vizualizace.

3. Aplikujeme jednoduché návyky

Ukážeme vám jednoduché, účinné, ale klíčové návyky, abyste měli praktický návod, jak prosperovat ve více oblastech zároveň.

Jak vám pomůže tento unikátní
online program

1. Vyjastníte si, jaký chcete žít život podle vlastních pravidel

Tím, že k sobě budete pravdiví a přiznáte si, co v životě chcete, uvolníte spousty bloků, kterými jste si bránili v manifestaci života svých snů.


2. Budete mít silnou vizi , která vás ráno bude nutit nadšeně vstávat z postele

Když máte vizi, která je opravdu vaše, tak zjistíte, že vás začne zároveň inspirovat k tomu, abyste udělali ty důležité a klíčové kroky k jejímu naplnění.


3. Dostanete silného pomocníka v podobě vedených meditací

Vedené meditace vám pomohou si vizualizovat váš dokonalý život a díky využití síly vizualizace k vám začnou chodit ti správní lidé, příležitosti a nápady, jak uvést svoji vizi do svého života.


4. Naučíte se, jak si správně klást cíle, abyste byli šťastní už teď

Klíčem je nespojovat svoje štěstí s cílem, ale s cestou, která vede k naplnění vašich cílů. Tím budete moci začít být šťastní už teď, a to opět pomůže k naplnění toho, co si přejete.


5. Naučíte se, jak se vědomě dostat do flow

Budeme s vámi sdílet, jak se vědomě dostat do flow, kdy cokoliv, co děláte, má silnou energii a přináší úplně jiné výsledky, než když jen tlačíte suchou disciplínu.


6. Dostanete novou chuť a energii do života

Tím, že pomocí správných technik budete zvyšovat svoje štěstí v přítomnosti a zároveň budete mít svoji silnou vizi, tak dostanete novou chuť a energii do života. Tohle samotné je k nezaplacení.


7. Budete inspirací pro ostatní členy rodiny, přátele a známé

Díky všem nástrojům, cvičením a metodám začnete zvyšovat svůj pocit štěstí a stanete se přitažlivějšími a budete inspirací pro ostatní.

Cesta za životem vašich snů začíná
ROZHODNUTÍM

 • Kdyby existovala jednoduchá a efektivní cesta, jak si vytvořit pevné zdraví a tělo svých snů, využili byste jí?
 • Jak by vypadal váš život, kdybyste se stali experty ve svých emocích, svých negativních pocitů byste se nebáli a zažívali byste více pocitů radosti, lásky, vděčnosti a inspirace?
 • ​Jak by vypadal váš vztah, kdyby se proměnil ve vášnivou, romantickou aféru?
 • Jak by vypadal váš život, kdybyste konečně potkali pro sebe toho pravého partnera, se kterým byste se zavázali budovat láskyplný, hluboký a vášnivý vztah?
 • Jak byste se cítili jako rodiče, kdybyste pravidelně navazovali spojení se svými dětmi a z vašich dětí by se stávali zodpovědnější a jednoduše úžasní lidé, na které byste mohli být oprávněně hrdí… a to díky vám?
 • Jak by vypadal váš sociální život, kdybyste nalezli skupinu podporujících, vědomých přátel?
 • Jak by vypadal váš finanční život, kdybyste objevili jednoduchou rovnici k vybudování finanční hojnosti?
 • Jak by vypadala vaše kariéra, podnikání, kdybyste ho posunuli na novou úroveň anebo si našli práci svých snů, která by vás bavila a naplňovala?
 • Jak by vypadal váš život, kdybyste byli pohánění silnou životní vizi, která by vás ráno nadšeně vytahovala z postele?

Připravili jsme pro vás program na 34 dní...

Co všechno je součástí tohoto koučinkového programu

Den 1-2: Osvobození od cesty a života někoho jiného

První krok, který uděláme je, že se pravdivě podíváme na to, jaký žijete dnes život a jestli není převzatý od někoho jiného. Rodiny, společnosti, kolegů v práci nebo kamarádů. 

Meditace č. 1: Uvolnění negativních návyků, vzorců myšlení

V této meditaci uvolníme a pustíme negativní vzorce chování a negativní návyky, které vám brání v tom začít žít život podle svých představ.

Den 3-4: Proč svých cílů a plánů nedosahujete...

V tomto tématu si řekneme nejčastější důvody, proč si svoje sny, plány a cíle neplníte. A nesouvisí to s tím, že jste líní a nechce se vám pro to nic dělat.

Dostanete na tuto problematiku nový úhel pohledu, který bude pro vás emočně osvobozující a přestanete se kvůli tomu obviňovat.

Meditace č. 2: Naladění se na své manifestační schopnosti

V této meditace se naladíte na své manifestační schopnosti, které dřímají ve vašem nitru. Spojíte se svojí silou a začnete využívat svoje vnitřní zdroje k manifestaci vaší životní vize.

Den 5-6: Jak si stanovovat cíle, abyste byli šťastní už teď (a na cestě)

V tomto videu si řekneme se podíváme na stanovování cílů novým způsobem. Způsobem, který nevytváří úzkost z toho, že se naše cíle ještě nenaplnily, ale naopak vytváří inspiraci, motivaci a chuť do života v samotné manifestaci cílů.

Meditace č. 3: Otevření se svým vlastním snům

Na cestě životem jsme se naučili uzavírat svým snům, protože jsme uvěřili tomu, že to není možné a reálné. V této meditace si dovolíte otevřít se vlastním snům a znovu snít o tom, jak by měl vypadat váš ideální život, který si zasloužíte.

Den 7-8: Zdraví & Fitness

První a esenciální oblast, na kterou se podíváme je naše tělo. V našem těle žijeme 24 hodin denně a budeme po celý náš života. Vztah k našemu tělu, vitalitě, energii a zdraví je zásadní, abychom vůbec mohli svoji životní vizi realizovat.

Meditace č. 4: Meditace perfektního zdraví a postavy

Ať už vás trápí zdraví, nadváha nebo nedostatek energie, tak v této meditaci prožijete, jaké je to mít perfektní zdraví a perfektní tělo, které je plné energie. Tato meditace vám pomůže léčit své tělo a zbavit jej přebytečných tuků.

Den 9-10: Emocionální život

Emoce mohou být velkým blokem a kotvou k tomu, abychom žili život svých snů, nebo naopak mohou být obrovským palivem, které nás bude pohánět na denní bázi. Naučíte se, jak zažívat pravdivé pozitivní emoce tím, že se nebudete bránit těm negativním.

Meditace č. 5: Emoční génius

Jaké emoce byste chtěli zažívat na denní bázi? Kterým emocím se naopak bráníte, jak čert kříži? V této meditaci si dovolíte prožít svoje autentické emoce a budete si vizualizovat svůj ideální emoční život.

Den 11-12: Intelektuální život

Vzdělávání nekončí po maturitě nebo vysoké škole. Mít bohatý intelektuální život nám otevírá dveře do nových oblastí života. Řekneme si, jak to udělat tak, aby vzdělávání bylo zábavou a také, abyste si na to nemuseli dělat žádný čas navíc. Po tomto tématu budete milovat vzdělávání. 

Meditace č. 6: Síla intelektu

Co kdyby existovala možnost, že by se vzdělávání stalo vaší novou vášní? Prvotní příčinou utrpení je nevědomost. Pokud nevíte o daném tématu nic, tak budete vždycky trpět. V této meditaci si uvědomíte sílu svého intelektu a jak ho používat pro váš prospěch.

Den 13-14: Intimní život

Víte o tom, že kvalita vašeho vztahu ovlivňuje kvalitu celého života? Pokud máte ve svém životě naplněný, vášnivý a láskyplný vztah vše ostatní se vám bude dělat s radostí a láskou. Toto je velmi důležité téma celého programu. Vše nakonec děláme proto, abychom měli skvělé vztahy.

Meditace č. 7: Meditace intimního vztahu

Co vám brání prožívat nádherný intimní život? Jaké to jsou strachy a bloky? V této meditace si je více uvědomíte a budeme s nimi pracovat, uvolníme je. Poté si budete vizualizovat váš dokonalý intimní život, který vám dodává nadšení a chuť do života.

Den 15-16: Rodinný život

Co znamená rodina pro vás. Jakou náladu byste chtěli zažívat ve vaší rodině. Ať už v budoucí nebo ve stávající. Jaké chcete mít mezi sebou vztahy? Chcete se vzájemně podporovat? Jaké chcete mít zázemí a pocit, když se vracíte domů?

Meditace č. 8: Láskyplná rodina

V této meditaci prožijete, jaké by to bylo žít v rodině podle vašich představ. Díky této meditace poznáte mnoho nových věcí o sobě a o tom, jakým směrem chcete vést vaši rodinu.

Den 17-18: Rodičovství

Chováte se ke svým dětem takovým způsobem, že z nich vyrostou sebevědomí dospělí lidé, nebo z nich budou zranění a potlačení nezralí jedinci? Ukazujete jim život, který stojí za to žít? Rodičovství je velmi důležité téma v našem životě.

Meditace č. 9: Pozitivní rodič

Být kvalitním rodičem je náročný úkol. Podvědomě se nakonec chováme jako naši rodiče a kopírujeme to, co jsme viděli doma. Jak byste chtěli, aby se vaše děti cítily? Jaký s nimi chcete mít vztah? Chcete mít na ně pozitivní vliv? Tohle vše je součástí této meditace. 

Den 19-20: Přátelství a vztahy

Máte kolem sebe lidi, kteří vás podporují a inspirují? Nebo máte kolem sebe lidi, kteří vás stahují z vaší životní cesty? Jaké zážitky byste chtěli s přáteli zažívat? Jak vypadá vaše dokonalé přátelství a vztahy s blízkými?

Meditace č. 10: Pozitivní a inspirující vztahy

Prozkoumáme, jaké přesvědčení vám brání si vybudovat přátelské vztahy, ve kterých se budete cítit dobře a které vám pomohou realizovat svoji životní vizi. Zároveň si prožijete, jaké to je mít spoustu zábavy a srandy s vašimi kamarády. 

Den 21-22: Kariéra / podnikání

Toužíte po tom mít práci/podnikání, které vás bude bavit a naplňovat? Podíváme se na základní aspekty, jak vypadá práce, kterou vydržíte dlouhodobě dělat a která bude vyživovat vaši duši. 

Meditace č. 11: Dokonalá práce

Pomocí této meditaci si do svého života přitáhnete vaši dokonalou práci. Využijeme sílu vizualizace a mentálních technik. Budete si jistí, že taková práce už je na cestě k vám. Těšíte se?

Den 23-24: Finanční život

Jak byste se cítili, kdybyste měli svoje osobní finance pod kontrolou? Na téma peněz se podíváme z netradiční perspektivy, abyste pochopili, kde je příčina toho, že peněz je nedostatek nebo naopak hojnost. Řekneme si, jaké důležité kroky je potřeba začít dělat na cestě k vaší finanční nezávislosti.

Meditace č. 12: Finanční svoboda

Peníze jsou forma energie a pomocí této meditace se podíváme na to, jaký je váš vztah s touto energií a použijeme techniky, která tento vztah očistí. Také využijeme opět vizualizaci, kde prožijete, jaké to je být finančně svobodný, a co to přesně znamená pro vás.

Den 25-26: Prostředí a estetika

Obklopujete se prostředím a nosíte oblečení, které je jazykem vaší duše? Mnohokrát podceňujeme vliv prostředí na náš život. Inspiruje vás prostředí, ve kterém pracujete? Inspiruje vás prostředí, ve které žijete? Podíváme se na základní principy harmonického prostředí a estetiky. Dotkneme se i oblékání a módy.

Meditace č. 13: Inspirující prostředí

Častokrát máme představy o bydlení, autech, způsobu cestování a oblékání, které nejsou ve skutečnosti naše. V této meditaci si dovolíte snít a necháte promluvit vaši duši, aby vám ukázala, v jakém prostředí se cítí nejlépe.

Den 27-28: Spirituální život

Jedna z nejdůležitějších oblastí vašeho života. Panuje mnoho mýtů a dogmat v oblasti spirituality. Spiritualita neznamená náboženství nebo určitou víru. Spiritualita by měla vyvěrat z vašeho nitra, z vaší duše. 

Meditace č. 14: Spojení se Zdrojem

V této meditace se spojíte se svým zdrojem, ať už si ho pojmenujete jakkoliv a dovolíte si více důvěřovat, že žijete v přátelském Vesmíru. Budete cítit velkou oporu ve svém životě a tato meditace vám pomůže si prožít pocit, že na to nejste sami. Láska ke Zdroji je základem pro jakékoliv další vztahy, včetně vztahu k sobě.

+ K tomu dostanete tyto BONUSY!

Bonus č. 1 (den 29-30): Dovednosti a talenty

K tomu, abyste mohli žít život podle vlastních představ se potřebujete naučit nové dovednosti a začít využívat svoje talenty a přednosti. V tomto bonusovém tématu se podíváme na téma talentů novým úhlem pohledu.

Bonusová meditace č. 1: Meditace darů a talentů

Tato vedená meditace vám pomůže objevit, popřípadě více vyjasnit a pochopit svoje unikátní dary a talenty. Věříme tomu, že každý z nás přišel do tohoto světa s něčím, co ostatní nemají. Naším úkolem je objevit, co to je a začít s tím pracovat. 

Bonus č. 2 (den 31-32): Cestování / dobrodružství

Podle vědecké studie je dokázáno, že investice do cestování a zážitků přináší mnohem více štěstí než kupování objektů a věcí. Cestování a dobrodružství neskutečně obohacuje náš život. V tomto tématu si vyjasníte vizi v této oblasti. Jak vypadá cestování a zážitky podle vás. 

Bonusová meditace č. 2: Cestování, které živí tělo i ducha

V této meditaci si budete vizualizovat, jaké je to dokonalé cestování podle vás. Rádi cestujete po luxusních rezortech nebo raději s baťůžkem na zádech? Jakým způsobem chcete cestovat? S kým? Objevíme vaši unikátní vizi.

Bonus č. 3 (den 33-34): Kreativní život

Uvěřili jste tomu, že nejste kreativní? Myslíte si, že kreativita je jen pro hudebníky, malíře, fotografy, atd? V tomto tématu zjistíte, jak je kreativita pro vytvoření a realizaci vaší životní vize zcela zásadní.

Bonusová meditace č. 3: Meditace kreativity

V této meditaci se spojíte se svým kreativní já. Potkáte se a načerpáte od něho vibraci a energii. Dostanete také nějaké praktické rady, které potřebujete pro rozvíjení své kreativity. Také pravděpodobně objevíte svoji schovanou touhu tvořit. 

+ NOVÝ Bonus č. 4 (den 35): Meditace více úrovňového ŽIVOTA...

V této meditace probudíme své vnitřní 4 zdroje a energie. Fyzikální, emocionální, mentální a spirituální. Budeme si vizualizovat, jak vypadá náš život, když žijeme plně probuzeni v těchto 4 základních dimenzí života.

V této meditaci to dáme vše dohromady. Tato vedená meditace bude vaši oblíbenou téměř na každodenní využití. Nejlépe ráno k nastartování celého dne.​

Bonus č. 4: Přístup do privátní Facebook skupiny

Pro tento projekt jsme vytvořili privátní facebook komunitu. Záměrem této skupiny je se vzájemně podporovat a inspirovat v realizaci svých životních vizí. Můžete sdílet svoje zkušenosti, poznatky, vědomosti, realizace a inspirovat tak ostatní. A také se nechat inspirovat.

Vzájemně si můžeme pomoci splnit sny, protože nikdy nevíme na koho narazíme. Naším záměrem je také vytvořit nová vzájemná přátelství a pořádat festivaly osobního rozvoje.

Nerozhodujte se hned - vyzkoušejte náš program
po dobu 5 dní a pokud se vám nebude líbit,
dostanete své peníze zpět.

Můžete se přihlásit teď a vyzkoušet si materiály, videa a vedené meditace po dobu 5 dní. Pak se můžete rozhodnout, jestli chcete pokračovat nebo ne.

Přihlásit se můžete nyní a bez rizika. Tuto garanci nabízíme, protože pevně věříme, že budete příjemně překvapeni, a že se vám program bude líbit.

Pokud nic neuděláte, tak budete dále pokračovat v programu a budou se vám dále zpřístupňovat další témata. A pokud budete chtít skončit, tak nám napište email, zrušíme vám přístupy a pošleme vám peníze zpět.

Nemáte co ztratit. Klikněte na tlačítko ZÍSKAT OKAMŽITÝ PŘÍSTUP a uvidíme se v členské sekci.​

Proč je program navržen na 34 dní?

Už se vám někdy stalo, že jste si koupili online program, ebook, audio program, video kurz nebo knihu ale přesto jste kurz nedokončili?

Tento program je navržen tak, že každý den po dobu 31 dní dostanete email s jednoduchým úkolem. Bude vám na to stačit 10-20 minut denně.

Tímto pro vás bude jednodušší program dokončit. Konec dlouhým a obsáhlým pracovním sešitům a hodinovým videím, které téměř nikdo nesleduje do konce.

Tento program si budete užívat a budete se těšit na další video, další cvičení a další vedenou meditaci.

​Naším záměrem je, abyste program dokončili, protože díky tomu proběhne ve vašem životě nezbytná TRANSFORMACE.

Dostanete také praktické návyky, které pak budete aplikovat i po skončení programu.​

Teprve poté budete moci realizovat život svých snů.​

Klikněte na tlačítko "Získat okamžitý přístup" & začněte
s programem Master of Life Design

Nyní možnost koupit program s 60% slevou!

Co všechno dostanete při dnešní objednávce:

 • ​Objevíte fascinující kouzlo víceúrovňového života s praktickými a jednoduchými návyky, díky kterým můžete prosperovat ve více oblastech zároveň
 • 17 vzdělávacích videí, které zaměřený na klíčové oblasti života doplněny domácími úkoly
 • 17 vedených meditací​, které jsou doplněny nádhernou relaxační muzikou, které můžete poslouchat opakovaně
 • Doživotní přístup do členské sekce, kde najdete celý program na jednom místě.
 • Bezpodmínečnou 5-denní garanci vrácení peněz, pokud nebudete s kurzem z jakéhokoliv důvodu spokojeni
 • Podporu komunity, která má stejně nastavené myšlení, prostřednictvím privátní Facebook skupiny

4990,-

Získat okamžitý přístup za 4990,- >>>

Můžete platit platební kartou (používáme zabezpečený systém GoPay) nebo bankovním převodem...

Co se děje po objednávce

Klikněte na tlačítko "Získat okamžitý přístup" a otevře se vám objednávka

Na zabezpečené stránce zadejte své údaje a zvolte si způsob platby. Můžete platit platební kartou nebo bankovním převodem.

Po dokončení a zaplacení dostanete do emailu přístupové údaje do členské sekce

Pokud budete platit kartou, tak vám na email dojdou během pár minut. Při platbě převodem trvá 1-3 dny, než se platba spáruje s fakturou. 

Přihlaste se do členské sekce a začněte si užívat programu

Každý den vás budeme informovat, když se uvolní další téma a další vedená meditace.

Každá minuta, co nejste na své životní cestě,
je pro vás velká ztráta

Většina lidí nemá tušení, kde vůbec začít, aby si vyjasnili, kdo ve skutečnosti jsou, co opravdu chtějí a jak toho dosáhnout.

Nebuďte takovým člověkem. Nebuďte jedním z nich.

Protože každá minuta, co nejste na své životní cestě, je VELKÁ ZTRÁTA. Nejen pro vás... ale i pro vaši rodinu, komunitu a společnost.

Je vaši odpovědností si vyjasnit tyto témata a žít život, který bude příkladem pro vaše děti a pro ostatní. Žít nejlepší život, jakého jste schopni.

Ostatní lidé potřebují vaše dary. A tyto dary můžete nabídnout jedině, když žijete svůj autonomní a autentický život.​

Proto vám doporučujeme, abyste se přihlásili to tohoto programu.

Udělejte první krok na cestu, která je vaše. Na cestu, která je vám souzena.

Dnes... Právě teď.

Otázky a odpovědi

Zde jsou odpovědi na nejčastější otázky:

Co mám udělat, pokud chci koupit program a začít?

Co se bude dít potom?

Jak dlouho budu mít přístup do programu?

Platí se nějaké další poplatky?

Jak mohu dostat peníze zpět, když nebudu spokojený?

Bude to fungovat i mě?

Jak funguje tento program?