Co se páry mohou naučit od 20 cizích lidí, co se svlékali před kamerou

Filmařka Tatia Pilieva natočila video, kde se 20 cizích lidí svlékalo před kamerou. Musím říct, že určitě zajímavý experiment. Video má již přes 20 mil. shlédnutí. Při sledování tohoto videa to ve Vás může vzbuzovat různé pocity. Pro někoho to bude příjemný pohled pro oko a některým párům to může připomenout některé věci, které už zapomněli.

Svlékání je předehra a předehra je sexy

Když už jste spolu delší dobu, tak se sex může stát velice rutinní záležitostí. Víte, co ten druhý má rád, co mu dělá dobře a vytvoříte se strategii, kterou pak časem zdokonalíte. Někdy to může pomoci párům, aby se cítili blízko ve své intimitě a někdy to spěje k tomu, že jsou lidé jako autopilot a naopak to škodí jejich intimitě.

Lidé na videu, kteří se neznali si na svlékání dali čas. Byli opatrní a obezřetní. Zpomalení může předehru udělat mnohem zajímavější. Silné spojení na začátku sexu vede k tomu, že to zvýší intenzitu a spojení během a po sexu.

Oční kontakt může být akt sexu

Co si na videu všimnete je množství očního kontaktu, který si lidé v párech vzájemně dávali. Častokrát, jakmile jsou páry ve svých rutinách a berou se navzájem se samozřejmostí se oční kontakt vytratí. Páry si už nevyhrazují čas na to, aby na sebe jen koukali, z očí do očí. Přicházejí o příležitosti ocenit a vnímat nuance jejich partnera ve výrazu, který mají v očích.

Oční kontakt je silné afrodisiakum. Pro ty, kteří pořád ještě bojují se slovní komunikací a otevřením se po emoční stránce a vyjádření toho, jak se opravdu cítí, bude pár sekund silného očního kontaktu příležitost komunikovat důležité věci, které jsou ve vašem srdci a vaší mysli. Váš partner uvidí a ucítí vaši touho po něm. Není potřeba žádných slov. Budete také schopni vidět touhu vašeho partnera po vás a to je důležitý moment, který je potřeba pravidelně prožívat.

Hravost a legrace může vést k lepší intimitě a vášnivějšímu sexu

Pro některé lidi byl ten moment, kdy se svlékají s cizím člověkem tak divný až se hihňali a smáli. Můžete vidět, jak jejich osobnost září a můžete vidět jak se jejich partneři k nim přibližují. Ta zvláštnost a sranda toho okamžiku pomohla párům se více sblížit.

Zkoušení čehokoliv nového v sexualitě napoprvé může být divné a nepříjemné. Je jednoduché být nesvůj , v rozpacích a vyhýbat se odezvě. Ovšem zkoušení nových věcí v posteli zvyšuje vzrušení, sexuální zájem a sexuální uspokojení. Dovolte své nervozitě, aby v moment, kdy zkoušíte nové věci zářila skrz úsměv a radost. Zkoušení nových věcí může být zábava. Pokud se do toho ponoříte, tak se se svým partnerem spojíte na hlubší úrovni.

 Intimita a sex nejsou stejné věci

Velmi překvapivé ve videu je také to, jak se páry rychle sblížili fyzicky. Svlékali se velmi blízko, nebyli od sebe moc daleko i když se viděli poprvé. Tato fyzická blízkost vyloženě vytváří prostor, kde se mohou páry cítit příjemně. Stejně jako oční kontakt, tohle byl další způsob, jak si páry vytvořili spojení mezi sebou.

I když se svlékali, tak byla mezi páry koncentrace, kterou filmařka mohla zachytit. Zachytila intimitu a zranitelnost mezi cizími lidmi. Opět se z toho můžou páry hodně naučit. Mohou se přiblížit, vstoupit do fyzického a emočního prostoru jejich partnera, dát si čas a soustředit se na zvýšení intimity a spojení a pak to použít pro více uspokojivé sexuální spojení.

 

Zdroj: http://goodmenproject.com/featured-content/hlg-what-couples-can-learn-from-20-strangers-undressing/

 

Přidat koment