3 kroky, jak ve VZTAHU udržet kouzlo LÁSKY naživu

Není to zvláštní, že čím déle jste s partnerem spolu tím méně úsilí vynakládáte na to, abyste se radovali z kouzla lásky?

A přesto je to jeden z důvodů vysoké rozvodovosti a skutečnosti, proč jsou po pár letech lidé žijící v partnerských vztazích unaveni jeden druhým. Nevědí jak svůj vztah oslavovat a co udělat proto, aby se “Zamilovanost” znovu vrátila do jejich vztahu.

A když mluvím o zamilovanosti, tak myslím tím ten pocit, kdy se cítíte zamilovaní do svého partnera a také se cítíte milovaní.

A pocit zamilovanosti nemusí být jen na začátku vztahu. Ano, je pravda, že na začátku to jde samo a později je potřeba vědomě ve vztahu dělat kroky, které vedou k neustálému prohlubovaní této zamilovanosti.

Bude to 4 roky, co budeme mít s Lucy výročí našeho “osudového” setkání a 15.5.2018 budeme mít tříleté výročí svatby. I když nejsme spolu 10, 20, 30 let, tak se vám přiznám, že jsme si prošli i my svým “peklem”.

Hodiny hádek, litry slz. Pocity hněvu, smutku, frustrace, zklamání, strachu.

Tak jako v každém manželství…

Dnes vím, že se mohu každý den do své ženy zamilovat znovu a znovu. Více a více.

I když se milujeme, tak byly období (a ještě budou), kdy jsme jsme se takhle necítili. Náš vztah není dokonalý (a nikdy nebude), ale naučili jsme se, jak znovu přinést a poté prohloubit zamilovanost v našem vztahu.

Chcete znát naše tajemství?

Pojďme na to…

1. Dávejte vašemu vztahu náležitou péči a pozornost

Intimní vztah je tím největším darem vašeho života. Dennodenně si zasluhuje chvíli času na svou oslavu. Přirozeně není možné se v běžném životě věnovat vztahu hodiny denně, ale pokud si najdete 30-60 minut proto, abyste byli jen vy dva spolu (bez dětí, bez rodiny, bez přátel), tak za pár dní uvidíte, jak se váš vztah začne zlepšovat.

A jednou týdně vyrazte spolu někam na rande. Jen vy dva.

Není to nic magického, nic komplikovaného. Prostě být spolu na 100% přítomní.

ALE…

To, co je jednoduché, neznamená, že je lehké.

Naprosto vypnout, zapomenout na denní starosti z práce, ze svého života není nic lehkého.

I proto jsem pro vás připravil vedenou meditaci totálního uvolnění a  přítomnosti, která je součástí našeho online kurzu Tajemství trvalé ZAMILOVANOSTI.

Tato meditace vám pomůže se uvolnit, abyste mohli být poté přítomní se svým partnerem. A není potřeba ji použít jen na tento účel.

Díky této meditaci se spojíte více se sebou, s přítomným okamžikem a poté jakoukoliv činnost, kterou budete vykonávat, tak ji budete dělat kvalitněji.

Opakováním této meditace také trénujete váš nervový systém, aby se dokázal pravidelně, rychle a s lehkostí uvolnit.

Mimochodem nyní máte možnost získat okamžitý přístup k tomuto tréninku s 29% SLEVOU >>

Tento první krok v sobě skrývá jednu z největších překážek.

Stalo se vám někdy, že jste šli spolu na večeři, do kina, do divadla, na dovolenou nebo jste si naplánovali romantický večer ale skončilo to hádkou?

Věřím, že ano.

Často se podvědomě vyhýbáme společnému času, protože když jsme spolu jen my dva, tak začnou přicházet všechny ty pocity, hněvu, smutku, bolesti, které jsou mezi námi.

Toto jsou také důvody, proč k sobě necítíte přitažlivost. S tím souvisí krok č. 2

2. Pravidelně čistěte “negativní” emoce, které jsou mezi vámi

Bez tohoto totiž nebudete schopni dělat krok č.1. I když by se spousta lidí chtěla od emocí oprostit, být jen láskou a dělat, že je vše v pořádku. Chtěli by dělat, že se jich nic nedotklo, že jim nic nevadí a jen si užívají života a jsou pozitivní, ale nakonec je to vše jedna velká habaďůra.

Bohužel lidé, kteří se jen smějí a snaží se pořád tvářit pozitivně a šťastně v sobě skrývají frustraci, bolest, hněv, zklamaní…

Víte proč to vím?

Protože jsem takhle žil já.

Je na čase žít pravdivě a upřímně hlavně sami k sobě. Pokud totiž nebudete pravidelně ze sebe vyhazovat tyto emoce, tak jednak se vám nedostane moudrosti, které v sobě tyto emoce nesou a nikdy si nevytvoříte vztah, po které vaše srdce tak moc touží.

Toto je esenciální pro váš zdravý emocionální život a pro váš intimní vztah.

3. Vytvářejte intimní okamžiky

Intimita je tou nejdůležitější ingrediencí intimního vztahu. Protože jinak to není intimní vztah. Intimita ale není jen sex. Intimní okamžiky můžete prožívat s dětmi, s přáteli, se zvířaty.

Vůbec celý online kurz Tajemství trvalé zamilovanosti je zaměřený na to, jak vytvářet intimní okamžiky. A intimita je nakonec o dovednostech. Je potřeba si osvojit určité dovednosti, které vedou k tomu, že udržíte kouzlo lásky ve vztahu dlouhodobě.

Když vytvoříte se svým partnerem intimní okamžik, naučíte se pracovat se svými “negativními” emocemi, pod kterými je schovaná láska, tak začnete tuto lásku znovu cítit. Energie, která je mezi vámi může opět volně proudit. Můžete poté znovu cítit lásku, která je mezi vámi.

A můžete tuto lásku ještě více prohlubovat.

Intimní okamžiky vyživují duši vašeho vztahu. Díky intimním okamžikům udržíte kouzlo lásky naživu.

Také existují další věci, které můžete pro vás vztah udělat, ale toto vnímám, že jsou velmi důležité kroky.

Chcete vědět více? Klikněte a podívejte se na online kurz Tajemství trvalé ZAMILOVANOSTI >>

P.S. A podívejte se na toto video dříve, než se váš partner ZAMILUJE do NĚKOHO JINÉHO! >>

 

Mějte skvělé vztahy,

Jiří Majkus

 

 

 

 

 

 

 

Přidat koment