10 doporučení jak připálit vášeň a zavařit si ve vztahu…

10 doporučení jak připálit vášeň a zavařit si ve vztahu...

V ložnici se milujeme, čteme si, odpočíváme, sladce spíme. Znáte snad úžasnější prostor? Jenže když ji špatně zařídíme, pomalu nám to zlikviduje vztah, vezme spánek…

Udělejte si malý test, zda u vás ještě bydlí Vášeň? Za každé doporučení, které je shodné s vaší ložnicí, tak si napište bod.

Celkově můžete získat až 10 bodů. Na konci testu zjistíte svůj výsledek.

1. Vystavte si rodinné příslušníky nebo expartnery v ložnici

Fotografie je emoce v rámečku. Fotografie členů rodiny nebo kamarádů si vystavte v ložnici, tak aby „dohlíželi na váš milostný život“. Proč byste byli v ložnici jen ve dvou, když tam můžete být se svou tchýní?

2. Zřiďte si v ložnici kancelář

Dejte si pracovní stůl do ložnice a vytvořte na něm hromádky z papírů různých velikostí. Můžete zde mít doklady, složenky, nezaplacené účty. Prostě spousty papírů nezřízeně na sobě položené. Čím více, tím lépe!

3. Postavte sem rotoped nebo běžící pás

Pokud budete mít v ložnici rotoped nebo běžící pás, určitě to pomůže vaší sexuální výkonnosti a ráno se vzbudíte odpočatí. Rotoped je navíc úžasné místo na odkládání oblečení nebo nevyžehleného prádla.

4. Překvapte partnera televizí v ložnici

Nejlepší kruhy pod očima a špatnou náladu získáte zaručeně, když se budete dívat z postele na zprávy nejméně 30 min každý večer před spaním nebo jakmile se probudíte. Velmi vhodný je také horor nebo film, kde se zabíjejí lidé.

5. Suvenýry a talismany z minulých vztahů

Kde jinde schovávat dárky a vzpomínky na minulé partnery než v ložnici? Vždy vám připomenou chvíle s bývalým partnerem nebo v čem byl lepší než ten, s kterým sdílíte ložnici teď.  Také je vhodné vystavit si fotografie těchto osob na nočním stolu v pořadí, v jakém jste s nimi chodili.

Na první místo dejte partnera, s kterým teď sdílíte místnost, a ostatní fotografie seřaďte za něj. Nezapomeňte na „bokovky“, tak vytvoříte na stolku několik řad. Může se stát, že na jednom nočním stolku bude pouze jedna fotografie a na stolku partnera dvanáct a více. Ale neřešte to, jste přece v popředí, alespoň vidíte, že si ze všech těch žen vybral vás a máte přehled o situaci…

6. Vystavte zde uschlé nebo uvadlé rostlin

Umístěte do ložnice rostliny, o které se málo staráte. Takové, které jsou uvadlé a uschlé. Vaše ložnice je ideálním místem pro tyto rostliny. Bude to první věc, kterou uvidíte po probuzení a pohled na ně vám krásně nastartuje den!

7. Nefunkční a rozbité věci schovejte pod postel

Do prostoru pod postel dejte všechny staré a nefunkční věci, které se vám jinam už nevešly. Je dobré je uschovat, co když se budou hodit. A čím více věcí, tím víc prachu. Ideální.

8. Umístěte postel do rohu

Pokud chcete, aby váš partner byl ve vztahu submisivní, tak umístěte postel z jeho strany ke zdi a jeho místo bude tam. Nebude mít noční stolek a vždy bude přelézat přes vás. Tak můžete mít ve vztahu poslední slovo a budete nesmírně žádaná – vždy vás bude muset žádat o svolení s přelezením

9. Nevětrejte a neotvírejte okna

Udržujte v místnosti tmu a nevětrejte. Zatuchlá energie vás vždy dobře uspí. Ať žije smrádek, ale teploučko.

10. Vymalujte ložnici depresivními barvami

Ideální je černá, černohnědá, černošedá a pokud chcete přece jen něco živějšího, úplně nejlíp se budete cítit v brčálově zelené (s kapkou černé) …

Vyhodnocení:

0 – 1 bod

Blahopřeji!. Ve vašem vztahu to stále jiskří a bydlí u vás Vášeň.

2 – 5 bodů

No, nic moc… dělejte s tím něco. Vášeň už sbalila kufry a chodí k vám jen někdy na návštěvu.

6 – 10 bodů

Vášeň se od vás už odstěhovala. V současné době je v umělém spánku a nejeví známky života. Malá šance na záchranu, vystavte pomalu parte a kopejte pro ní hrob.

 

Olga Bušková

www.OlgaBu.cz

Olga Bušková

Olga  je specialistka na harmonický prostor, poradkyně a lektorka. Pomáhá lidem vidět prostředí jinýma očima. Ve své práci se zaměřuje hlavně na správné nastavení harmonie v prostoru. Pořádá workshopy a při navrhování interiéru velmi často pomáhá klientům najít barevnost na základě jejich typologie. Na interiéru řešeném pomocí Feng Shui nemusí být na první pohled nic nápadného, co ale bude jiné, je atmosféra neboli jeho energie.

 

Přidat koment