Master Ochutnávka | Harmonický Vztah

6 Denní ONLINE kurz ZDARMA:

Žijete svůj ŽIVOT podle představ NĚKOHO JINÉHO?...

Tyto 3 audio nahrávky Vedených MEDITACÍ  a tyto
3 videa ZDARMA vám pomůžou začít žít ŽIVOT podle vlastních představ...

Vaše údaje jsou nás v bezpečí

O nás:
Jiří a Lucy Majkusovi

Jsme manželé, spoluzakladatelé online projektu Harmonický Vztah. 

Naší vizí a posláním je žít svobodný život na všech úrovních a ve všech oblastech života.

Svoboda pro nás znamená zbavit se představ, jak máme žít dle společnosti, rodičů, přátel, různých komunit osobního a duchovního rozvoje, a žít svůj autonomní a autentický život.

A to stejné chceme i pro vás.

Vztahy jsou v životě to nejdůležitější. Jak řekl Tony Robbins: ‚‚Kvalitu svého života poznáte podle toho, jak kvalitní máte vztahy.’’

Ale abychom měli opravdu kvalitní vztahy, musíme se přestat soustředit jen na jejich budování a začít žít život na všech úrovních a ve všech klíčových oblastech.

Podívejte se, co všechno dostanete...

Co všechno je součástí tohoto kurzu ZDARMA:

Den 1-2: Osvobození od cesty a života někoho jiného

První krok, který uděláme je, že se pravdivě podíváme na to, jaký žijete dnes život a jestli není převzatý od někoho jiného. Rodiny, společnosti, kolegů v práci nebo kamarádů. 

Meditace č. 1: Uvolnění negativních návyků, vzorců myšlení

V této meditaci uvolníme a pustíme negativní vzorce chování a negativní návyky, které vám brání v tom začít žít život podle svých představ.

Den 3-4: Proč svých cílů a plánů nedosahujete...

V tomto tématu si řekneme nejčastější důvody, proč si svoje sny, plány a cíle neplníte. A nesouvisí to s tím, že jste líní a nechce se vám pro to nic dělat.

Dostanete na tuto problematiku nový úhel pohledu, který bude pro vás emočně osvobozující a přestanete se kvůli tomu obviňovat.

Meditace č. 2: Naladění se na své manifestační schopnosti

V této meditace se naladíte na své manifestační schopnosti, které dřímají ve vašem nitru. Spojíte se svojí silou a začnete využívat svoje vnitřní zdroje k manifestaci vaší životní vize.

Den 5-6: Jak si stanovovat cíle, abyste byli šťastní už teď (a na cestě)

V tomto videu si řekneme se podíváme na stanovování cílů novým způsobem. Způsobem, který nevytváří úzkost z toho, že se naše cíle ještě nenaplnily, ale naopak vytváří inspiraci, motivaci a chuť do života v samotné manifestaci cílů.

Meditace č. 3: Otevření se svým vlastním snům

Na cestě životem jsme se naučili uzavírat svým snům, protože jsme uvěřili tomu, že to není možné a reálné. V této meditace si dovolíte otevřít se vlastním snům a znovu snít o tom, jak by měl vypadat váš ideální život, který si zasloužíte.

6 Denní ONLINE kurz ZDARMA:

Žijete svůj ŽIVOT podle představ
NĚKOHO JINÉHO?...

Získejte přístup ke 3 vedeným meditacím a
3 videím zcela ZDARMA...

Vaše údaje jsou nás v bezpečí