Přestaňte sabotovat váš vztah a začněte ZNOVU a JINAK! Stáhněte si audio nahrávku MEDITACE: "Odstranění bloků z minulých vztahů."

Klikněte na tlačítko "chci šťastný vztah" pro okamžité stáhnutí... (téměř 7000 lidí si stáhlo meditaci)

Chci šťastný vztah

Kam vám mám poslat audio nahrávku?

Vážíme si vašeho soukromí, email nikde nesdílíme

Ochrana údajů: Vážíme si vašeho soukromí, email nikde nesdílíme

V této krásné vedené meditaci si dovolíte odstranit bloky, které ve vás zůstaly z vašich minulých vztahů.

Emoční bloky, které si sebou nesete, vám mohou hodně znepříjemňovat stávající intimní vztah. Brání vám v prožívání lásky naplno a drží nás v zóně "bezpečné lásky".

Odstranění těchto bloků bude důležitý krok, který pro sebe a váš vztah uděláte.

A pokud ve vztahu nežijete, tak vám to pomůže si konečně do života přitáhnout toho PRAVÉHO PARTNERA. Místo toho, abyste potkávali lidi, kteří se k vám nehodí.

Jmenuji se Jiří Majkus a s meditacemi jsem se poprvé setkal před třinácti lety. Rok a půl jsem žil v duchovní komunitě a každodenní ranní duchovní praxe spočívala ve dvouhodinové mantra meditaci.

Po návratu do Brna se meditace staly součástí mého života. Objevoval jsem další typy meditací a právě vedené meditace se staly moji oblíbenou pomůckou na mojí životní cestě.

Pomocí meditace a vedených meditací jsem si do svého života přitáhl moji milovanou ženu (která mě dokonce sbalila sama), povedlo se mi zhubnout 10kg a objevil jsem v sobě svoje životní poslání. Podnikám v oboru, která mě velmi baví, dává mi hluboký smysl a naplňuje mě energií.

Moje cesta ale nebyla procházka růžovým sadem a vedené meditace mi pomáhaly na této cestě zůstat. Pomáhaly mi vyjasňovat můj záměr a to, po čem ve skutečnosti moje srdce touží.

Jsem nesmírně vděčný, že vám mohu zprostředkovat metody a techniky, které mi pomohly splnit si moje velká přání.

Přestaňte sabotovat váš vztah a začněte ZNOVU a JINAK! Stáhněte si audio nahrávku MEDITACE: "Odstranění bloků z minulých vztahů."

Stáhnout Meditaci

Kam vám mám poslat audio nahrávku?

Vážíme si vašeho soukromí, zásadně nespamujeme