Meditace zasazení záměru. Den 1

“Tajemství změny je koncentrovat se na budování nového záměru, ne bojovat se starým” - Socrates

Předtím, než vyroste jakákoliv rostlina, tak je potřeba prvně zasadit semínko do úrodné půdy. Pak semínko musíme zalívat vodou a nechat ho být.

Nechat ho být ať může vyklíčit a poté vyrůst v nádhernou rostlinu, která bude mít barevné květy, nebo třeba v obrovský a pevný strom se širokou korunou. Musíme dát ale zasazeným semínkám prostor a čas, aby mohly vyrůst.

Můžeme o ně pečovat, ale pokud bychom každý den, nebo dokonce několikrát denně rozhrabávali hlínu a kontrolovali, jestli už klíčí, tak by semínko nemělo nikdy možnost se manifestovat v to, co má. A stejné je to s našimi semínky záměrů.

V této meditaci semínka zasadíme hluboko do úrodné půdy našeho srdce a dáme jim prostor a možnost vyklíčit tím, že se odpoutáme od výsledků, po kterých tak moc toužíme.

Váš záměr vytvoří vaši realitu, musíte ale důvěřovat v proces a dovolit si žít v přítomném okamžiku


Video č. 1

Úvodni video k meditaci záměru


Den 1: Meditace zasazení semínek záměru

V této meditaci zasadíte záměr a odpoutáte se od výsledků

Pro nejlepší zážitek a pro lepší koncentraci použijte pro poslech sluchátka. Pomůže vám to se více ponořit do vedené meditace.

Stáhnout mp3

klikněte pravým tlačítkem a dejte uložit jako (pokud si chcete meditaci stáhnout)

Líbila se vám meditace záměru? Chcete si zlepšit VZTAH SE SEBOU, stát se TVŮRCEM vaší reality a vytvořit si ŽIVOT, který vás skutečně INSPIRUJE?

ANO, chci mít lepší život.

Pokud to tak budete cítit, tak si napište vaše postřehy, které jste měli během meditace, nebo po meditaci.

Můžete si vytvořit takový deník, kdy každý den budete zapisovat svoje postřehy, "náhodné" jevy, které se vám během dne budou dít.

Všímejte si toho, co se děje během dne a večer si to sepište, zrekapitulujte. Pomůže vám to být více vědomí a naučíte se, jak vnímat, že k vám život, Vesmír promlouvá.

S láskou,

Jiří Majkus