Vedená meditace záměru na rok 2017

Pojďme společně udělat rok 2017 doposud nejlepším rokem našeho života!

Jeden z nejlepších způsobů, jak začít nový rok je tím, že si zasadíme záměr. Záměr předchází všem plánů a cílům. Když máme jasná záměr, tak poté z toho všechny plány a cíle přirozeně vyvstanou.

Tato vedená meditace vám pomůže si vyjasnit, co vlastně chcete a pomůže vám nastavit trajektorii, jakým směrem se bude váš život v roce 2017 ubírat.

Po první relaxační části společně prozkoumáme pět úrovní, oblastí vašeho života a budeme si klást jednoduché otázky, co vlastně chcete. Pak svoje záměry vyšlete do vesmíru a dovolíte si důvěřovat, že vám Život pomůže vaše záměry realizovat a naplnit.

A pro větší účinek se po této části ještě pohroužíme do hluboké meditace pomocí mantry.

Mantra pochází se starodávného indického jazyku, ze sanskritu. Je to nejstarší jazyk, který je nám znám a mantra znamená vůz, prostředek pro mysl.

Každá mantra v sobě nese určitou energetickou vibraci. Opakováním této mantry ať už nahlas nebo v mysli vede k tomu, že do svého nitra pouštíme tuto vibraci, která nám pomáhá naladit se na to, co potřebujeme.

Použijeme mantru san kalpa ritam. San kalpa znamená subtilní, hluboký záměr. Vibrace Ritam vám pomůže zharmonizovat vaše činy s rytmem vesmíru.

Před meditací se ještě podívejte na úvodní video.


Před meditací se podívejte na video

Úvodní video k vedené meditaci záměru pro rok 2017


Vedená meditace záměru pro rok 2017

Pro nejlepší zážitek a pro lepší koncentraci použijte pro poslech sluchátka. Pomůže vám to se více ponořit do vedené meditace.

Stáhnout mp3

klikněte pravým tlačítkem a dejte uložit jako (pokud si chcete meditaci stáhnout)

arrow

Nastartuje rok 2017 nejlepším možným způsobem pomocí Vedených meditací a Vedených meditací hojnosti.

Vedené meditace
Vedené meditace hojnosti

Přeji vám úspěšný a láskyplný rok 2017...

Jiří Majkus

Napiště váš komentář