Meditace vděčnosti

“Vibrace vděčnosti přitahuje více pozitivních věcí do vašeho života. ” - Cherie Rob Dirksen

Pokud jste nečetli včerejší email, tak si před meditací přečtěte tento text a podívejte se na video:

Pokud na sobě pracujete, snažíte se dosahovat svých cílů a přejete si mít lepší a kvalitnější život, ale stále se vám to nedaří, tak toto video a zítřejší vedená meditace bude to nejdůležitější, co potřebujete slyšet.

Nebo pokud se vám to naopak daří, jste úspěšní a máte život takový jaký jste si přáli, ale necítíte se spokojeni, tak toto video je také pro vás.

Vděčnost mi změnila život. Tak moc jsem se snažil dosahovat lepších výsledků. Tak moc jsem chtěl být lepším člověkem. Více otevřeným, více milujícím. Chtěl jsem být ještě úspěšnějším. Ale i když se mi to dařilo, tak jsem uvnitř cítil nespokojenost a nepohodu.

Dokud jsem se nezastavil a nezačal cítit, za co všechno mohu již DNES projevit hlubokou vděčnost. Za co už dnes mohu PODĚKOVAT.

Podívejte se na krátké video, kde s vámi sdílím tento extrémně důležitý životní postoj a zítra se podívejte do emailu, protože jsem pro vás připravil nádhernou vedenou meditaci vděčnosti.


Podívejte se na krátké 9 minutové video

Proč nemáte v životě to, po čem toužíte a jak to změnit

Meditace vděčnosti

V této meditaci si dovolíte cítit hluboký pocit vděčnost za všechno, co jste v životě dokázali a za to, jaký máte skvělý život... i když to tak nevypadá.

Pro nejlepší zážitek a pro lepší koncentraci použijte pro poslech sluchátka. Pomůže vám to se více ponořit do vedené meditace.

(pokud si chcete stáhnout audio, tak klikněte pravým tlačítkem a dejte uložit jako...)

Stáhnout meditaci v mp3


Líbila se vám meditace vděčnosti? Podívejte se na další vedené meditace, které jsem pro vás nachystal. Klikněte sem a začněte ještě DNES... (dostanete okamžitý přístup)

(klikněte na obrázek)


Napište si dnes na papír, nebo do počítače 3 věci, za které můžete vyjádřit vděk a upřímně poděkovat. Může to být jakákoliv maličkost, nebo samozřejmost.

Snažte se opravdu cítit vděk. Hluboce se do toho pocitu ponořte. Opakujte toto cvičení každý den po dobu jednoho měsíce. Můžete za jednu věc pokaždé zapálit svíčku. Uvidíte, že se vám to začne líbit a sledujte, co se ve vašem životě začne dít.

Milióny lidí po celém světe praktikují vděčnost. Přidejte se také!


 

Jiří Majkus

 

Napiště váš komentář