Vedená meditace na přitáhnutí svého DOKONALÉHO PARTNERA

“To nejlepší, co se vám může stát, je potkat někoho, kdo pozná všechny vaše chyby, nedostatky a slabosti... a stále si myslí, že jste naprosto úžasní.”

(pozn: do emailu jsem vám poslal ještě odkaz na tuto stránku, ať se k ní můžete kdykoliv vrátit... občas se podívejte do spamu ať nezmeškáte další dárky :))

Jsem pevně přesvědčený, že každý člověk může potkat svoji spřízněnou duši. Že každý člověk může potkat svého životního parťáka, svoji životní lásku.

Když takového člověka potkáte, tak vám to změní život. Když si s někým tak moc rozumíte, máte toho tolik společného a zároveň jste v některých věcech odlišní, tak můžete vytvořit dlouhodobý, láskyplný a vášnivý vztah... A věřím, že se to může stát i vám.

V této meditaci si dovolíte ve svém srdci cítit opět pocity lásky, protože jedině tím, že budete mít otevřené srdce a budete milovat, tak si můžete přitáhnout do svého života dalšího milujícího člověka.

Do svého života si přitahujeme partnery, kteří jsou podobní a zároveň jsou našimi protiklady. Jsou našimi zrcadli. Pokud chcete, aby měl partner milující srdce, tak ho musíte mít také milující.

Pokud jste žena a chcete, aby měl váš partner rozvinutou a zralou mužskou složku, tak vy musíte mít rozvinutou a zralou ženskou složku. A pokud jste muž, tak to platí stejně, ale opačně.

Vztah je místo, kde nabízíme svoji lásku. Abyste svoji lásku mohly pravidelně a dlouhodobě nabízet a milovat, tak je potřeba pravidelné práce se svým nitrem.

A právě vedená meditace je jedna z nejpraktičtějších pomůcek, jak toho můžete docílit.

Užijte si meditaci.


Podívejte se na krátké úvodní video (4:13 min)

Úvodni video k vedené meditaci: Přitáhnutí si své spřízněné duše

Zítra vám pošlu důležité video, kde se dozvíte, co se vám po meditaci může dít a co můžete očekávat. Ale prvně si pusťte tuto meditaci...


Meditace: Přitáhnutí si své spřízněné duše

Pro nejlepší zážitek a pro lepší koncentraci použijte pro poslech sluchátka. Pomůže vám to se více ponořit do vedené meditace.

Jan Musil

"Prvních pár meditací, které byly zdarma mě velice zaujalo a tak jsem se rozhodl si zakoupit všechny. Nyní jsem u 10 dne a musím říct že sleduji celkem zásadní změny ve svém životě. Jsem mnohem více sám sebou a připadá mi daleko jednodušší jít si za svými dlouhodobými cíli. Jsem schopen se daleko lépe kontrolovat a cítím se víc ve spojení s lidmi, kteří mě obklopují. Také se cítím disciplinovanější. Tuto 14 denní meditační cestu bych každému doporučil."

Jan Musil

Pokud to tak budete cítit, tak si napište vaše postřehy, které jste měli během meditace, nebo po meditaci.

Všímejte si toho, co se děje během dne a večer si to sepište, zrekapitulujte. Pomůže vám to být více vědomí a naučíte se, jak vnímat, že k vám život, Vesmír promlouvá.

Upozornění: Pokud trpíte epilepsií, nebo podobnými potížemi, tak konzultujte používání podobných audio nahrávek s vaším lékařem.

Sledujte emaily, protože mám pro vás další překvapení.

Jiří Majkus

 

Napiště váš komentář