"Stáhněte si ZDARMA audio nahrávku vedené meditace, která vám pomůže si přitáhnout do života svého DOKONALÉHO MUŽE!"

Klikněte na tlačítko pro okamžitý přístup...

Stáhnout meditaci
75% Hotovo

Na jaký email chcete poslat audio nahrávku vedené meditace?

Vážíme si soukromí, email nikde nesdílíme a kdykoliv se můžete odhlásit

Ochrana soukromí: Vážíme si vašeho soukromí a email nikde nesdílíme

Pomocí této audio nahrávky vedené meditace, která je doprovázená nádhernou relaxační muzikou si do svého života přitáhnete toho PRAVÉHO MUŽE.

Přestanete se setkávat s lidmi, kteří se k vám nehodí, protože budete více přitažlivý. Přitažlivost vychází z vašeho nitra a v této vizualizaci se spojíte více se sebou… se svoji vnitřní krásou.

Přirozeným efektem bude, že budete přitahovat lidi, kteří se k vám více hodí. Tito lidé si vás budou více všímat a stane se to, že brzy objevíte, že jste potkali pro vás toho DOKONALÉHO MUŽE.

Pro váš budoucí vztah to bude velmi důležitý krok.

Jmenuji se Jiří Majkus a s meditacemi jsem se poprvé setkal před třinácti lety. Rok a půl jsem žil v duchovní komunitě a každodenní ranní duchovní praxe spočívala ve dvouhodinové mantra meditaci.

Po návratu do Brna se meditace staly součástí mého života. Objevoval jsem další typy meditací a právě vedené meditace se staly moji oblíbenou pomůckou na mojí životní cestě.

Pomocí meditace a vedených meditací jsem si do svého života přitáhl moji milovanou ženu (která mě dokonce sbalila sama), povedlo se mi zhubnout 10kg a objevil jsem v sobě svoje životní poslání. Podnikám v oboru, která mě velmi baví, dává mi hluboký smysl a naplňuje mě energií.

Moje cesta ale nebyla procházka růžovým sadem a vedené meditace mi pomáhaly na této cestě zůstat. Pomáhaly mi vyjasňovat můj záměr a to, po čem ve skutečnosti moje srdce touží.

Jsem nesmírně vděčný, že vám mohu zprostředkovat metody a techniky, které mi pomohly splnit si moje velká přání.

"Stáhněte si ZDARMA audio nahrávku vedené meditace, která vám pomůže si přitáhnout do svého života svého DOKONALÉHO MUŽE!"

Stáhnout meditaci
75% Hotovo

Na jaký email chcete poslat audio nahrávku vedené meditace?

Vážíme si soukromí, email nikde nesdílíme a kdykoliv se můžete odhlásit